7642 відвідувача онлайн

Спецпідрозділ МВС "Дніпро-1" введено в район незаконного видобутку бурштину на Рівненщині

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це сьогодні повідомив на спеціальному брифінгу начальник управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Князєв.
Зараз, за ​​його словами, спецпідрозділ перебуває в Сарненському районі.
Головний поліцейський не конкретизував мети приїзду спецпідрозділу в Рівненську область.
"Відповідний специфічний підрозділ прибув до нас. Він виконує завдання, які поставив оперативний штаб. Завдання це має оперативний характер. Коментувати оперативні дії немає сенсу", - зазначив Князєв.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Людей перевіряють на в'їзд і на виїзд. Встановлено блокпости", - Нацгвардія і поліція почали патрулювання бурштинових "клондайків". ВІДЕО
Топ коментарі
+38
https://censor.net/news/383256/spetspodrazdelenie_mvd_dnepr1_vvedeno_v_rayion_nezakonnoyi_dobychi_yantarya_na_rivnenschine [Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.04.2016 19:04 Відповісти
+33
.https://www.facebook.com/profile.php?id=100010648867397#
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204662109151020&set=a.10204627866654979.1073741826.1784383914&type=3 Спецподразделение МВД "Днепр-1" введено в район незаконной добычи янтаря на Ривненщине - Цензор.НЕТ 477
показати весь коментар
07.04.2016 19:07 Відповісти
+27
Идиот, читай внимательно Конституцию.
Тогда шахтеры имеют право добыватьи забирать себе уголь, нефтяники нефть, газовики - газ.
А тот кто живет в степи или Мухосранске вообще ничего не имеет.
Откуда вас таких тупых набралось?
показати весь коментар
07.04.2016 19:09 Відповісти

Завантаження...