Спецпідрозділ МВС "Дніпро-1" введено в район незаконного видобутку бурштину на Рівненщині
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це сьогодні повідомив на спеціальному брифінгу начальник управління Національної поліції в Рівненській області Сергій Князєв.
Зараз, за його словами, спецпідрозділ перебуває в Сарненському районі.
Головний поліцейський не конкретизував мети приїзду спецпідрозділу в Рівненську область.
"Відповідний специфічний підрозділ прибув до нас. Він виконує завдання, які поставив оперативний штаб. Завдання це має оперативний характер. Коментувати оперативні дії немає сенсу", - зазначив Князєв.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10204662109151020&set=a.10204627866654979.1073741826.1784383914&type=3
Тогда шахтеры имеют право добыватьи забирать себе уголь, нефтяники нефть, газовики - газ.
А тот кто живет в степи или Мухосранске вообще ничего не имеет.
Откуда вас таких тупых набралось?