4435 відвідувачів онлайн

Підозрюваний у причетності до терактів у Парижі та Брюсселі дав свідчення

Підозрюваний в організації терактів у Парижі та Брюсселі Мухаммед Абріні зізнався, що людина, яка відображена відеокамерами у компанії двох смертників в аеропорту Брюсселя незадовго до вибухів, - це він.

На записах камер спостереження було видно, що підозрюваний одягнений у світлу куртку, світло-блакитну сорочку і капелюх. Він йшов поруч з двома смертниками залою аеропорту, штовхаючи перед собою візок із багажем, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на ВВС.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Усі вибухи в Брюсселі визнані терактами, - влада Бельгії

У п'ятницю в ході рейдів у Брюсселі поліція затримала відразу декількох підозрюваних у причетності до терактів, серед яких був і Абріні. У суботу прокуратура Бельгії пред'явила йому звинувачення в причетності до терактів в аеропорту і метро Брюсселя.

Разом з Абріні звинувачення в тероризмі були пред'явлені трьом його передбачуваним спільникам, чиї повні імена не називаються. Чоловік, відомий під всевдонімом "Осама К.", за інформацією в місцевих ЗМІ, був присутній на брюссельській станції метро "Маальбек" незадовго до того, як там стався вибух.

Читайте також: У Бельгії оголошено триденну жалобу

Передбачається, що 31-річний Абріні, бельгієць марокканського походження, також був знятий на камери зовнішнього відеоспостереження на одній з бензозаправок разом із Салахом Абдесламом, іншим підозрюваним у серії нападів у Парижі. Вони були зняті за два дні до теракту в Парижі. Абдеслам був затриманий у Брюсселі в березні цього року.

Вибухи у Брюсселі сталися 22 березня. Перші два вибухові пристрої спрацювали в аеропорту "Завентем", а третій - на станції метро "Маальбек". Ще одна бомба в аеропорту не вибухнула, її знешкодили сапери. Внаслідок вибухів загинули понад 30 людей, близько 250 отримали поранення.

Серія вибухів і нападів на мирних громадян у Парижі відбулася в листопаді минулого року. Учасники нападів відкрили вогонь по людям у кафе і ресторанах, а також взяли в заручники відвідувачів концерту. Тоді загинули 130 осіб, поранення отримали ще кілька сотень.

Також читайте: Затримано ще одного підозрюваного в організації терактів у Брюсселі

Влада Франції та Бельгії кваліфікували ці інциденти як теракти. Відповідальність за них взяло на себе екстремістське угруповання "Ісламська держава", діяльність якої визнана терористичною і заборонена в багатьох країнах, включаючи Росію.
Топ коментарі
+11
***** до последнего будет отнекиваться: "Я - не я, ИГИЛ - не моя!"
показати весь коментар
09.04.2016 22:58 Відповісти
+5
А як ти відділяєш новини про Україну від інших?
показати весь коментар
09.04.2016 23:19 Відповісти
+3
я думал, Путин принался
показати весь коментар
09.04.2016 22:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
я думал, Путин принался
показати весь коментар
09.04.2016 22:55 Відповісти
***** до последнего будет отнекиваться: "Я - не я, ИГИЛ - не моя!"
показати весь коментар
09.04.2016 22:58 Відповісти
Фсе, новости по Украине у Цензора закончились
Писать про Украину больше нечего - сплошные победы, причем во всем
показати весь коментар
09.04.2016 23:00 Відповісти
А як ти відділяєш новини про Україну від інших?
показати весь коментар
09.04.2016 23:19 Відповісти
Расскажу тебе, по секрету, у меня сейчас станица Цензора открыта, время новостей с 12.48 по 22.52, пробегаю заголовки и ТОЧНО понимаю, что париж, лавров, медведев, брюссель, люксенбург, - это не про Украину! или у тебя другое мнение?????
показати весь коментар
09.04.2016 23:35 Відповісти
))) Не знаю, просто хотів проконсультуватися у експерта, як відрізняти новини. От Лавров назвав саудітів дебілами, а ті ціну на нафту спустили. В параши при цьому бабла менше стало і ***** сказав, що Криму до 17 року бабла не дасть. Ну давай (знаток), розкажи де тут новина про Україну.
показати весь коментар
09.04.2016 23:48 Відповісти
До чего? Какое дело ты имеешь в ввиду?
показати весь коментар
09.04.2016 23:44 Відповісти
О! Путинисты откликаются на присущие им прозвища... Процесс пошел.
показати весь коментар
09.04.2016 23:45 Відповісти
Слышь, ушлепок, а как ты попал на Цензор???
Вам же закрыли сюда вход, ну кроме ГБшных подстилок.
Сявка, так ты из роССии???
показати весь коментар
10.04.2016 00:53 Відповісти
Ты , запутинец, главное не надорвись от хохота. Лопнешь, все кругом дерьмом замажешь.
показати весь коментар
10.04.2016 01:41 Відповісти
Ты за меня не переживай!
А тебя тут забанят, полюбе, потому что таких залетных НОДОвцев тут напрочь не переваривают))))

Клоун!

"Запутенец" - ржунемогу))))) Ты не на тот сайт попал, убогий!
Тут такие термины не используют)))))
Несчастье ольгинское. Что, потерялся???
показати весь коментар
10.04.2016 01:50 Відповісти
Да пшло ...
показати весь коментар
10.04.2016 01:51 Відповісти
Сейчас на 112-ом Кива изголяется,я просто угораю от ржаки,какие террористы с ПарижУ вместе с Брюсселем,да они Киве в подмётки не годятся
показати весь коментар
09.04.2016 23:01 Відповісти
Ух ты! Ты еще смотришь ТВ?
показати весь коментар
09.04.2016 23:03 Відповісти
Это ты к чему?
показати весь коментар
09.04.2016 23:05 Відповісти
Я тоже отрубил ТВ и теперь наблюдаю за теми, кто еще смотрит- зоопарк! и билеты покупать не надо.
показати весь коментар
09.04.2016 23:08 Відповісти
Просто спрашиваю.
Давно не смотрю ТВ - раздражает.
В "закладках" есть все, но не смотрю - бесит и раздражает. Эти шоу не могу смотреть уже давно...
показати весь коментар
09.04.2016 23:11 Відповісти
Вот скажи,как можна Киву не смотреть,это ж лицо нынешней исполнительной власти,да после него уже никакая кАзламордая пропаганда не нужна,ФСБ должно Киву взять на довольствие
показати весь коментар
09.04.2016 23:15 Відповісти
Давай скажу словами одного чела, дословно не помню, но типа так: "мне не надо залезать в кастрюлю с супом, чтобы понять, что там, в кастрюле, происходит"...
И не хочу я смотреть ни на кого - потому что я знаю, какое блд%ство они ВСЕ устраивают на камеры и чем живут в реале... Нах мне этот лицедейство наблюдать?
показати весь коментар
09.04.2016 23:25 Відповісти
Як же жаль що більшість населення цього не розуміє і продовжує чекати спасіння в телевізорі!
показати весь коментар
09.04.2016 23:39 Відповісти
Не смотри кино, "козленочком станешь".... Это из сказки. А в сказках часто правда случается. Лучше выруби ТВ и пользуйся инетом.
показати весь коментар
09.04.2016 23:06 Відповісти
Подозреваемый в причастности к терактам в Париже и Брюсселе дал признательные показания - Цензор.НЕТ 3253
показати весь коментар
09.04.2016 23:13 Відповісти
Хорошо, что поймали!

PS: Неужели АТО может проходить без мирных планов и договорённостей в Минске?
показати весь коментар
09.04.2016 23:03 Відповісти
Угу. И наставлений евролидеров - сесть "за стол переговоров с террористами"...
показати весь коментар
10.04.2016 00:35 Відповісти
Вот когда он скажет, где обучался и кому подчинялся его непосредственный командир, дело закрывать нельзя. Ведь "все пути приводят в Рим"...т.е. в Кремль.
показати весь коментар
09.04.2016 23:04 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2016 23:08 Відповісти
Сомневаетесь?
показати весь коментар
10.04.2016 00:12 Відповісти
100% вата влила бабки в это ничтожество.
показати весь коментар
09.04.2016 23:08 Відповісти
Подозреваемый в причастности к терактам в Париже и Брюсселе дал признательные показания - Цензор.НЕТ 8688
показати весь коментар
09.04.2016 23:09 Відповісти
Самба де Жанейро ?
показати весь коментар
09.04.2016 23:13 Відповісти
Желтая вата почему-то ассоциируется с желтым снегом
показати весь коментар
09.04.2016 23:16 Відповісти
АМБА СЕВАНЕО...
показати весь коментар
09.04.2016 23:20 Відповісти
А вот отставной министр культуры!

Подозреваемый в причастности к терактам в Париже и Брюсселе дал признательные показания - Цензор.НЕТ 1929
показати весь коментар
09.04.2016 23:15 Відповісти
Начитанная в прозе...
показати весь коментар
09.04.2016 23:27 Відповісти
КАЛМЫКИЯ. Калмыки ополчились против Дагестана и не пропускают дагестанские машины 2

После инцидента с осквернением Будды в одной из молелен в Элисте дагестанским спортсменом, и последовавших за этим извинений со стороны дагестанских марионеток, напряженность так и не спала. Калмыки блокировали границу с Дагестаном и не пропускают машины («05 региона») через свою территорию.
показати весь коментар
09.04.2016 23:20 Відповісти
Це жахливо, адже потрібно просто палити на місці.
показати весь коментар
09.04.2016 23:24 Відповісти
Мировой террорист уже руки не потирает...Сидит бабки пересчитывает,что остались.
показати весь коментар
09.04.2016 23:33 Відповісти
И что? Нет других тем?
показати весь коментар
09.04.2016 23:38 Відповісти
Размещая такой пост, вы оскорбляете Далю. Я за нее вступился. В реале бы вообще пальцы отрезал, чтобы никогда к компу не подошел...
показати весь коментар
09.04.2016 23:53 Відповісти
Надеюсь, сожрало...
показати весь коментар
10.04.2016 00:11 Відповісти
- Феликс Эдмундович, у меня пропал карандашик!
- Разберёмся, Владимир Ильич!
- Феликс Эдмундович, нашёлся карандашик!
- Жаль. Двое уже сознались.
показати весь коментар
09.04.2016 23:41 Відповісти
On nadeetsa polutshit 22 goda(poka emu ne skazali shto on v Rossie eto budet sluzhit ....)