6570 відвідувачів онлайн
14 419 114

Сьогодні поліція Одеси нестиме службу в посиленому режимі, - Лорткіпанідзе

Сьогодні в Одесі всю поліцію міста переведуть на посилений режим несення служби через масові заходи - святкування 72-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників.

Про це повідомив глава поліції Одеської області Георгі Лорткіпанідзе, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на канал 112 Україна.

"На час проведення цих заходів увесь особовий склад одеської міліції переведуть на посилений варіант несення служби. Для забезпечення громадської безпеки та порядку задіють співробітників поліції і військовослужбовців Національної гвардії України", - повідомив він.

Читайте також: 539 правоохоронців забезпечуватимуть порядок впродовж трьох футбольних матчів у Києві, - Нацполіція

Також у місті перекриють рух на кількох вулицях і площах: на пл. 10 квітня, частині вулиць Канатна, Пироговська, Середньофонтанська та на Італійському й Лідерсівському бульварах.
Топ коментарі
+22
В Одессе теперь , два дня победы, 10 апреля и второе мая. С праздником любимый город!!!
показати весь коментар
10.04.2016 09:34 Відповісти
+20
час би вже Одесу звільнити від кацапського агента труханова.
показати весь коментар
10.04.2016 09:26 Відповісти
+16
Украинская Одесса - камень, об который обломал зубы «русский мир»
показати весь коментар
10.04.2016 09:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Яке звільнення? Від німців і окупація маскалями. Як живуть німці і як живе звільнена від них Одеса! І взагалі заї-ли своїми дибільними святами тіпа звільнення когось від німців (фашистів), які нах. свята?!!!! Тільки постійно привід влаштувати заворушення!!! Схаменіться, більше як 70 років пройшло, скільки можна?!!!!
показати весь коментар
10.04.2016 10:06 Відповісти
І ветеранів тих подій вже давно немає. Фронтовики взагалі поспивалися ще за часів СРСР. Одні чекісти з медалями лазять,які цих фронтовиків і розстрілювали.
показати весь коментар
10.04.2016 13:06 Відповісти
http://patrioty.org.ua/other/chomu-z-musoriv-politsiiu-ne-zrobysh-u-vinnytskomu-upravlinni-mvs-studenta-byly-pid-zapys-videokamery-114685.html Чому з мусорів поліцію не зробиш: У Вінницькому управлінні МВС студента били під запис відеокамери субота, 9 квітень 2016, 15:57
========================================================
Так як у Вінниці будуть нести службу ?!
показати весь коментар
10.04.2016 10:31 Відповісти
Все верно, а то недобитые власовцы-фашисты могут еще поднять голову.
показати весь коментар
10.04.2016 10:42 Відповісти
нужно перенести празднования на 2 мая - день освобождения Одессы от кацапофашистов.
показати весь коментар
10.04.2016 11:06 Відповісти
Вот из-за таких полудурков Одесса и не будет в составе Украины.
показати весь коментар
10.04.2016 12:23 Відповісти
кацапеды, поймите, вам уже не удастся превратить Одессу в Лугандон.

после того, как путлерофашистские отморозки и кадыровцы , алкоголики, наркоманы, зэки, отбросы, скоты, обдолбанные, обрыганные, обосранные к нам понаехали и разграбили, разрушили Донбасс и Крым, устроили геноцид на временно оккупированных территориях.

одесситы правильно сделали, что выжгли огнем путлеровских выродков и предателей.
показати весь коментар
10.04.2016 12:53 Відповісти

Российские ученые впервые в истории провели неслыханное исследование русского генофонда - и были шокированы его результатами. В том числе это исследование полностью подтвердило высказанную в наших статьях «Страна Моксель» (№14) и «Нерусский русский язык» (№12) мысль о том, что русские - это не славяне, а только русскоговорящие финны.
«Российские ученые завершили и готовят к публикации первое масштабное исследование генофонда русского народа. Обнародование результатов может иметь непредсказуемые последствия для России и мирового порядка» - так сенсационно начинается публикация на эту тему в российском издании «Власть». А сенсация действительно получилась невероятная - оказались ложными многие мифы о русской национальности. В том числе выяснилось, что генетически русские - вовсе не «восточные славяне», а финны. http://www.gumilev-center.ru/lico-russkojj-nacionalnosti/
показати весь коментар
10.04.2016 11:39 Відповісти
Це весіннє загострення ДЭДИ ВАЭВАЛІ треба просто перетерпіти. Буде повно провокаторії з імперськими колорадськими стрічками, російськими прапора та криками Расія спасі. Одеса це тільки початок. 9 травня тітшукі проплачені будуть бігати табунами по великим містам як Київ,Одеса,Харків,Дніпропетровськ,Запоріжжя і навіть Львів. Поліції треба вчасно виявляти та пакувати таких люмпенів.
показати весь коментар
10.04.2016 13:04 Відповісти
9 травня як свято взагалі в СРСР не сприймалося більше 25 років після 1945. Ніхто нічого не святкував. Навіть Сталін тиран та криваий диктатор це розумів. Святкувати не було чого для тієї влади. Хотіли захопити всю Європу, а вийшло що отримали контроль тільки над Центральною та Східною ЄВропою. А Путін їбанутий пішов далі. Мало того що свято в РФ зробив культовим і пьянка йде тиждень, так ще і символіку РОА(прапор РФ та колорадська імперська стрічка) використувоє у поєднанні з радянськими знаменами та прапорами. Путіна б за таке самі фронтовики і застрелили.
показати весь коментар
10.04.2016 13:10 Відповісти
Влаштуйте , нарешті , вже День звільнення Одеси від совєтських окупантів !
показати весь коментар
10.04.2016 13:40 Відповісти
Сторінка 2 з 2