8217 відвідувачів онлайн
9 093 118

На збереження тіла Леніна в Росії виділили 197 тис. доларів

Федеральна служба охорони Російської Федерації виділила 13 081 500 рублів (197 000 доларів США) на збереження тіла Володимира Леніна в мавзолеї в Москві.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Єдину інформаційну систему у сфері закупівель, офіційний об'єкт закупівлі - "медико-біологічні роботи зі збереження прижиттєвого вигляду тіла В. І. Леніна". Термін виконання контракту - листопад 2016 року.
Як пояснив агентству "Москва" представник замовника, роботи проводитиме Всеросійський науково-дослідний інститут лікарських та ароматичних рослин.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У Запоріжжі демонтували найбільший пам'ятник Леніну в Україні. ФОТОрепортаж+ВІДЕО
Топ коментарі
+28
На сохранение тела Ленина в России выделили 197 тыс. долларов - Цензор.НЕТ 6109
показати весь коментар
12.04.2016 14:06 Відповісти
+18
Сатаністи бережуть Сатану.
показати весь коментар
12.04.2016 14:01 Відповісти
+17
показати весь коментар
12.04.2016 13:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
если бы морковкин знал, что будут делать с его бренностью, то еще бы в 1905 все политбюро напоил чаем с полонием, на дно марианской утопил шрифты искры, лично сходил бы в горы с ледорубом и троцким , принял гражданство лесото без права баллотироваться на короля и под страхом смертной казни запретил крупской принимать ходоков и садить себе на колени детей.
показати весь коментар
12.04.2016 14:52 Відповісти
Прочитав весь материал выскажу своё предположение.Йося Сралин дабы Ульяновы не мешали захвату власти,одно выслал за бугор.Того которого ранили на заводе Михельсона в 1918 году оставил.Кого именно это ???
показати весь коментар
12.04.2016 14:58 Відповісти
А НА СОХРАНЕНИЕ ТЕЛА )(УЙЛА???
показати весь коментар
12.04.2016 15:04 Відповісти
Ну и напоследок убойное фото Сергея Ульянова с собственной книгой в руках под названием "Ислам,как последняя надежда революции".Багдад.1946 год.
Карочи мацкалюги Исламисты
показати весь коментар
12.04.2016 15:10 Відповісти
слова из песни ссср - "..... ленин в тебе и во мне ......"
и " вова бланк живее всех живых...."
показати весь коментар
12.04.2016 15:16 Відповісти
Копейки - живой вофка дороже обходится
Два ярда только на балалайки
показати весь коментар
12.04.2016 15:18 Відповісти
Кацапи цим живуть. Антихристи , мяко кажучи . Коли сатаніста закопають з осиновим кілком в грудях , тоді і мордоросія згине. Не має миру з москалями.
показати весь коментар
12.04.2016 15:27 Відповісти
Это называется - будут искать нового мудилу по срасее, что б из него сделать новое чучело чЛенина.
показати весь коментар
12.04.2016 15:28 Відповісти
Дикари-с

На сохранение тела Ленина в России выделили 197 тыс. долларов - Цензор.НЕТ 6939
показати весь коментар
12.04.2016 15:32 Відповісти
197 000$ для збереження опудала не допоможе бо в кремлі завелась міль, марні зусилля таксодермістів що гордо називають себе лікарями(таксодермія це ремесло з виготовлення опудал-чучел з трупів тварин та птахів)
показати весь коментар
12.04.2016 15:50 Відповісти
Ну теперь осталось отрыть трупик сталина,может ещё не сгнил и вернуть в мавзолей(на реставрацию дохлятины можно выделить пару лямов зелёных денег) и тогда нация некрофиллов будет полностью счастлива!
показати весь коментар
12.04.2016 15:59 Відповісти
вофка то дряхлеет с каждым годом, скоро весь бюджет расии будут на поддержание в нестрашном виде тратить. Ну страна, сначала водят до смерти под руки какого-нибудь бесполезного маразматика, после смерти пытаются обмануть природу, сохраняя бренное тело.
показати весь коментар
12.04.2016 16:06 Відповісти
Обратились бы к японцам, они за меньшие деньги напичкали бы Ильича микросхемами и стал бы он ходячим и говорячим
показати весь коментар
12.04.2016 16:06 Відповісти
Воблу в топку!
показати весь коментар
12.04.2016 16:11 Відповісти
200 штук баксов. при этом 20 детей помрут без лечения.
показати весь коментар
12.04.2016 16:12 Відповісти
В той час я в Росії тисячі помирають від раку, СНІДУ, туберкульозу. Немає медицини, ліків,нормального обладнання, лікарень та поліклінік. Але в Росії завжди плювати було на живих. Головне,що сіфілітіка полірувати будуть. Зюганов в екстазі.
показати весь коментар
12.04.2016 18:54 Відповісти
Мерзость какая...