10529 відвідувачів онлайн

Уночі озброєний чоловік пограбував студенток і підстрелив таксиста в Києві, - Нацполіція

Уночі зловмисник за допомогою предмета, схожого на пістолет, відібрав у дівчат телефони, гроші та травмував водія таксі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУ НП у м. Києві.
"У столичну поліцію звернулися студентки й повідомили, що близько 2 години ночі до них підбіг чоловік і, погрожуючи зброєю, відібрав у них три мобільні телефони та 1000 гривень. Після скоєння злочину зловмисник зник у невідомому напрямку", - сказано в повідомленні.
Зазначається також, що через п'ять хвилин у поліцію звернувся водій таксі і повідомив, що за тією ж адресою пасажир, перебуваючи в салоні його автомобіля, зробив чотири постріли, а потім двічі травмував водія: "Постраждалого з вогнепальними пораненнями плеча і грудей доставили в лікарню для надання необхідної медичної допомоги".

Читайте на "Цензор.НЕТ": Патрульные задержали пьяного капитана полиции, устроившего стрельбу в Киеве

Слідчі Солом'янського управління поліції внесли відомості про ці події до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікували їх як загрозу вбивства (ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України) та розбій (ч. 1 ст. 187 ККУ).
"Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення всіх обставин обох подій і затримання злочинця", - додали у відомстві.
Топ коментарі
+14
Ночью вооруженный мужчина ограбил студенток и подстрелил таксиста в Киеве, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 1497
показати весь коментар
13.04.2016 12:34 Відповісти
+10
Об этом сообщили люди похожие на полицейских.
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
+8
Вільні люди мають зброю.
Раби-ні!
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
С помощью предмета, похожего на пистолет, отобрал у девушек предметы, похожие на телефоны, и предметы, похожие на деньги и травмировал антропоморфное существо, похожее на человека, похожего на водителя такси.
показати весь коментар
13.04.2016 12:34 Відповісти
у кого-то, похожих на девушек
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
Похоже, дело было в городе, похожем на Киев.
показати весь коментар
13.04.2016 14:01 Відповісти
Об этом сообщили люди похожие на полицейских.
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
..по предмету очень напоминавшему средство связи.Заведено что-то вроде досудебного рааследования,по крайней мере что-то подобное(что и вообще делается в таких случаях подобньім вішеописанному.)
показати весь коментар
13.04.2016 12:42 Відповісти
Сто раз уже объясняли. Может быть пистолет, может быть игрушка, может быть СХП, может быть ММГ. Потому и пишут "похоже", так как не ясно, оружие это было, или нет.
показати весь коментар
13.04.2016 12:41 Відповісти
Так может же быть таксист ,а может быть гуманоид с Марса. Чего насчет таксиста задницу не прикрыли?
показати весь коментар
13.04.2016 12:42 Відповісти
Та і дівчата,може і не дівчата-а так,якісь трансвестити,та і телефони у них несправжні
показати весь коментар
13.04.2016 12:46 Відповісти
Та и предметы, похожие на деньги, еще должна экспертиза проверить. А то мало ли.
показати весь коментар
13.04.2016 12:47 Відповісти
Та и не ограбление это скорее всего-так,просто поменялись.Телефон и деньги(или предметы отдаленно напоминающие вышеуказанные предметы) на свинцовый сплав,ну или скорее биметаллический сплав,а может и просто что-то из группы тяжелых металов .
Таксист все видел(ну или как там называют это тип восприятия),по крайней мере он точно находился на некотором расстоянии (с вероятностью +-50%) от точки события.
показати весь коментар
13.04.2016 12:52 Відповісти
Да и таксист сам себя подстрелил, чтобы завтра на работу не ходить. Ранения непроникающие - очень подозрительно.
показати весь коментар
13.04.2016 13:07 Відповісти
Та вони в одному тексті пишуть і "похожее" и "оружие"-читай уважно.І потім-якщо щось виглядає як зброя,і наносить вогнепальні поранення,то це і є вогнепальна зброя.
показати весь коментар
13.04.2016 12:44 Відповісти
для простоты изложения ментам давно уже пора перейти на иероголифическое письмо. тогда вместо странной фразы "предметом, похожим на пистолет", можно просто писать "вот таким вот предметом [иероглиф пистолета]" или "у гуманоидов, похожих на девушек" писать "у таких вот существ [иероглиф девушка]" ну и тд... все будет значительно проще и юридически точнее
показати весь коментар
13.04.2016 13:22 Відповісти
Ночью вооруженный мужчина ограбил студенток и подстрелил таксиста в Киеве, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 1497
показати весь коментар
13.04.2016 12:34 Відповісти
Вільні люди мають зброю.
Раби-ні!
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
та й взагалі це все може бути провокація...(тож про яку вільну зброю може йти мова,коли таке коїться в самій столиці,а що на переферії буде?)...ганьба!...нах...
показати весь коментар
13.04.2016 13:23 Відповісти
А що,на перефирії інші люди живуть?
показати весь коментар
13.04.2016 13:29 Відповісти
ага, з підвищеним відчуттям справедливості...наприклад чим далі на схід тим відчуття сильніші...
показати весь коментар
13.04.2016 13:37 Відповісти
Та мені чхати на всіляких дебілів-я хочу мати право на законний самозахист,це моє конституційне право.І я вважаю,що реалізувати його легалізацією права на володіння,носіння та безкарного застосування у визначені майбутнім законом про Зброю способи є доречним.
показати весь коментар
13.04.2016 13:44 Відповісти
далі будуть ще провокаційні випадки..сбушники мастаки таких справ...тй і поліцаям мороки більше буде...працювати ж ніхто не хоче...
показати весь коментар
13.04.2016 13:52 Відповісти
Поліцаї в Росії. У нас поліція.
показати весь коментар
13.04.2016 14:02 Відповісти
"про яку вільну зброю може йти мова"

а хто говорить про "вільну зброю"?
показати весь коментар
13.04.2016 13:39 Відповісти
придбання носіння володіння право на застосування...
показати весь коментар
13.04.2016 13:47 Відповісти
Ще раз запитаю, де йдеться мова про "вільну зброю"? Закон, про який йде мова, передбачає процедуру реєстрації зброї.
показати весь коментар
13.04.2016 13:50 Відповісти
мається на увазі носіння та застосування...
показати весь коментар
13.04.2016 13:57 Відповісти
Втретє запитаю, де я казав про "вільну зброю" або де це написано в законопроекті?Якщо ти хоплофоб, то так і скажи і не треба приписувати якихось нісенітниць ні мені ні тим, хто виступає за прийняття Закону про зброю у редакції 1135-1
показати весь коментар
13.04.2016 14:00 Відповісти
та ти чи довбойоб *****!? Ятобі за провокативні дії поліцаїв щоб той закон заховати подалі...
показати весь коментар
13.04.2016 14:04 Відповісти
Це скоріше до тебе відноситься. Бо тобі потрібно навчитися коректно висловлювати свої думки і не видумувати при цьому нісенітниць. Щодо провокації, то це ідіотизм, бо й без провокацій на вулицях вже море зброї, про що свідчить офіційна статистика МВС.
показати весь коментар
13.04.2016 14:09 Відповісти
мешкаю в окупації,уявити неможу що хтось забере мого хломчика ак,та синочка пемчика і сплю з ними...
показати весь коментар
13.04.2016 14:15 Відповісти
Готовий власною кров"ю лайк намалювати.
показати весь коментар
13.04.2016 12:38 Відповісти
Краще ворожою.
показати весь коментар
13.04.2016 12:46 Відповісти
Гоп-стоп. Вооружённый. Неспокойные времена...
показати весь коментар
13.04.2016 12:34 Відповісти
показати весь коментар
13.04.2016 12:47 Відповісти
Балалайка.Селедкин.Спам.
показати весь коментар
13.04.2016 12:47 Відповісти
Донбасс расползся по стране...
показати весь коментар
13.04.2016 12:35 Відповісти
"Підстрелюють" тварин на полюванні - людей ранять. Майте повагу до людей.
показати весь коментар
13.04.2016 12:36 Відповісти
Ментовский жаргон, наверное. Так проще стрелять по людям.
показати весь коментар
13.04.2016 12:37 Відповісти
на бмв надо ж как-то собрать. не у всех есть сбережения с 2005.
показати весь коментар
13.04.2016 12:39 Відповісти
"нєпронікающіє огнєстрєльниє ранєнія"...

Травмат, мабуть?

Тепер завжди, коли чую про якусь крадіжку, чи розбій, - відразу чомусь думаю про лугандонців. Совпадєніє?
показати весь коментар
13.04.2016 12:39 Відповісти
А что делали две девушки в 2 часа ночи на улице с тысячей гривней в кармане?
показати весь коментар
13.04.2016 12:43 Відповісти
Ти зараз як мораліст питаеш?
показати весь коментар
13.04.2016 12:54 Відповісти
Скорее, как инвестор!
показати весь коментар
13.04.2016 15:10 Відповісти
якщо поранення було не проникаюче, то скоріше за все, предмет був схожий на травматичний пістолет
показати весь коментар
13.04.2016 12:43 Відповісти
Ночью вооруженный мужчина ограбил студенток и подстрелил таксиста в Киеве, - Нацполиция

ОТ БОСОТА! ЖАЛЬ, ШО НИХТО ИЗ ДРУЗЕВ НЕ ХОЧЕТ ПАТТИ СО МНОЙ ГОПОТУ ПОСТРЕЛЯТЬ ПЕРЕОДЕВШИСЯ У БАТАНИКОВ У ДВА НОЧИ У ТРОЕЩИНЕ.
показати весь коментар
13.04.2016 12:45 Відповісти
Пекло!..... Більше пекла!!!....... Уррроди та дибіли україни при цьому мають сильніше верещати: юлькаворооооооофффкааааааааа!......
показати весь коментар
13.04.2016 13:17 Відповісти
Какие дауны пишут эти перлы?
показати весь коментар
13.04.2016 13:39 Відповісти