6460 відвідувачів онлайн

Заступник глави АП Шимків відмовився працювати в новому Кабміні, - Луценко

Голова фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді Юрій Луценко заявляє, що заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків відмовився від будь-яких посад у новому Кабінеті Міністрів.

Про це він повідомив журналістам за підсумками засідання фракції з кандидатом у прем'єр-міністри Володимиром Гройсманом та кандидатами в новий уряд, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
"Наскільки мені відомо, він відмовився обіймати таку посаду (віце-прем'єра з реформ)... Він відмовився йти в уряд", - сказав він.
Раніше Шимків відмовився від посади міністра охорони здоров'я в новому Кабміні.
За підсумками засідання БПП у середу посада міністра охорони здоров'я - єдина неузгоджена.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Шимків і Климпуш-Цинцадзе можуть увійти до складу нового Кабміну, - Гройсман
Топ коментарі
+12
ну, хоть у кого то там инстинкт самосохранения еще присутствует
показати весь коментар
13.04.2016 16:44 Відповісти
+10
Самый страшный сейчас вопрос в Украине:
- Министром будешь? А если подумать?
показати весь коментар
13.04.2016 16:45 Відповісти
+4
шимкив поумней югика, понимает, скоро тикать
показати весь коментар
13.04.2016 16:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ну, хоть у кого то там инстинкт самосохранения еще присутствует
показати весь коментар
13.04.2016 16:44 Відповісти
Самый страшный сейчас вопрос в Украине:
- Министром будешь? А если подумать?
показати весь коментар
13.04.2016 16:45 Відповісти
показати весь коментар
13.04.2016 16:47 Відповісти
Так воровать уже нечего и "синоптики" обещают большую грозу....
показати весь коментар
13.04.2016 16:48 Відповісти
Выступление акробатов в Цирке на ДРОТЕ! ...
показати весь коментар
13.04.2016 16:45 Відповісти
боицца испачкаться
показати весь коментар
13.04.2016 16:46 Відповісти
яка скотиняка....
показати весь коментар
13.04.2016 16:46 Відповісти
как раз для гончаренки оставили!
показати весь коментар
13.04.2016 16:46 Відповісти
вот карлсон недоделанный это одеско-иудейское чмо
показати весь коментар
13.04.2016 16:47 Відповісти
шимкив поумней югика, понимает, скоро тикать
показати весь коментар
13.04.2016 16:46 Відповісти
там работать надо.
показати весь коментар
13.04.2016 16:48 Відповісти
к окну его водить не пробовали?
показати весь коментар
13.04.2016 16:50 Відповісти
27 03 этот недоделок грозился выйти из фракции и коалиции если не будет за неделю правительства,**** его слушать этого клоуна шоколадного,пэтрухе апачами он конечно в адин тур сильно помог,и тот его теперь держит в знак благодарности,но кроме балабольства и брехни ожидать от этого проходимца большего не стоит
показати весь коментар
13.04.2016 16:52 Відповісти
Что то чувствует!
показати весь коментар
13.04.2016 16:55 Відповісти
Шимків порядний чоловік, йому звісно цей уряд не потрібний.
показати весь коментар
13.04.2016 16:55 Відповісти
а чому цей порядний добровольцем в АТу не поїде? там у ********** видно всі порядні?
показати весь коментар
13.04.2016 17:06 Відповісти
Шимкив бизнесмен и он прекрасно понимает что если провалится премьер и его команда то на Западе с ним как бизнесменом мало кто захочет работать (это если бы он пошел в команду) а так ведется политика моя хата с краю.
показати весь коментар
13.04.2016 17:07 Відповісти
Шимкив один из достойных сынов Украины.
показати весь коментар
13.04.2016 17:48 Відповісти
Такое ощущение что их туда насильно тянут, а воруют они потом от безысходности.
показати весь коментар
13.04.2016 17:51 Відповісти