4676 відвідувачів онлайн
15 270 118

У Києві з 14 квітня почнуть відключати гарячу воду

ПАТ "Київенерго" 14 квітня розпочне гідравлічні випробування теплових мереж у рамках підготовки до наступного опалювального сезону.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу "Київенерго".

"З 14 по 28 квітня випробування тепломереж проводитимуться від районних котелень "Теремки" і "Виноградар" та станції теплопостачання "Біличі". У зв`язку з цим, починаючи з 16:00 13 квітня постачання гарячої води тимчасово припиниться для споживачів 29 житлових будинків, 3 дитсадків, 2 шкіл та 6 відомств у Голосіївському районі; 253 житлових будинків, 13 дитсадків, 11 шкіл, 61 відомства та 14 лікувальних закладів у Святошинському районі; 245 житлових будинків, 24 дитсадків, 12 шкіл, 67 відомств та 5 лікувальних закладів у Подільському районі столиці", - йдеться в повідомленні.

Читайте на "Цензор.НЕТ": З 11 години завтрашнього дня буде припинено газопостачання Русанівки, - головний інженер "Київгазу" Струк

У травні 2016 р. гідровипробування проводитимуться у центрі столиці (район Залізничного вокзалу, Ботсаду, Хрещатика та Бесарабської площі), на Оболоні, житмасивах Відрадний та Теремки, а також частині Дарницького району, що забезпечується від Дарницької ТЕЦ.

У червні - в частині Святошинського району, на житмасивах Мінський та Микільська Борщагівка. У липні - на Троєщині, Лісовому масиві та Воскресенці, у серпні - у мікрорайонах Нивки та Позняки.
Топ коментарі
+8
КИЯНЕ !
Установите электрический бойлер 40 - 80 литров и пошлите по -дальше теплосеть!
НАВСЕГДА !
В Киеве с 14 апреля начнут отключать горячую воду - Цензор.НЕТ 570
показати весь коментар
13.04.2016 17:44 Відповісти
+6
Да при чем тут Кроли-Шоколадычи? Это каждый год делают.
показати весь коментар
13.04.2016 17:41 Відповісти
+5
Ой, кримчани он взагалі навчилися в туалеті не змивати.
показати весь коментар
13.04.2016 17:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В Киеве с 14 апреля начнут отключать горячую воду

ШОП ТЕХ, ШО "НАЧНУТЬ" НАМОЧИЛО ГАРЯЧИМ ДОЖТЁМ У САМУЮ СИЛЬНУУ СПЕКУ! ШОП ВЫ НЕ МЫЛИСЯ ДО ТЕХ САМЫХ ПОР, ПАКА ЧИРЯКИ НЕ АПСЫПЛЮТЬ ВАС ПО САМЫЕ ЯЦА! ШОП ВЫ ПОГИБАЛИ ОТ ДИАРЕИ ИЗА НЕВОЗМОШНОСТИ ВЫМЫТЬ ШОПУ! ШОП... ладна, пусть пака это станеть быллю )))))
показати весь коментар
13.04.2016 17:57 Відповісти
ах какая печалька, в Киеве будут горячую воду отключать! это страшное событие должна знать вся страна! а почему в Киеве не знают, что в стране уже больше 10-15 лет нет горячей воды централизовано? поставили все себе эл.бойлеры и не плачут как столичные неженки!
показати весь коментар
13.04.2016 17:59 Відповісти
Не свисти чого не знаєш.
показати весь коментар
13.04.2016 18:02 Відповісти
что я не знаю? назови любой рай центр в Украине где есть горячая вода централизовано! у моем городе ее уже 18 лет нет, как и труб от нее нет!
показати весь коментар
13.04.2016 18:04 Відповісти
" в СТРАНЕ уже больше 10-15 лет нет горячей воды централизовано"
Це хто написав, я чи ти? Тому і не свисти. У мене гаряча вода завжди була, окрім 2-х тижнів в травні коли котельня стає на профілактику.
показати весь коментар
13.04.2016 18:20 Відповісти
кроме "не свисти" що небудь розумне скажеш?
показати весь коментар
13.04.2016 18:39 Відповісти
Що вважав за потрібне, те і сказав. Якщо не доходить, то звиняйте.
показати весь коментар
13.04.2016 18:50 Відповісти
В Киеве тоже половина бойлеры или колонки поставили - отключение бывает и на 2-3 месяца - и добро бы летом, а то могу начать в августе и до конца октября...
показати весь коментар
13.04.2016 18:04 Відповісти
так у нас начали 18 лет назад и до сих пор не включили
показати весь коментар
13.04.2016 18:06 Відповісти
Ну - по сути для меня подача горячей воды - это как некий бонус - на нее я переключаюсь только чтобы ванну принять - бойлера на это не хватает, конечно же.
показати весь коментар
13.04.2016 18:08 Відповісти
обратитесь в ЖЭК, может просто забыли ?
показати весь коментар
13.04.2016 18:08 Відповісти
+100 за юмор!
показати весь коментар
13.04.2016 18:10 Відповісти
Будем переплачивать газовщикам за подогрев воды на газу при отсутствии централизованной горячей воды , а при повышении платы за газ это выльется в круглую сумму. Много говорили о законности подобного решения газовщиков , очень много и каждый год . Правда , Клычко ?
показати весь коментар
13.04.2016 18:14 Відповісти
Кстати на сайте Киевэнерго отсутствует информация на данную тему

http://kyivenergo.ua/ru/te-home/hydrotests
показати весь коментар
13.04.2016 18:30 Відповісти
Чи ни новость,пофиг мне этот киев.
показати весь коментар
13.04.2016 19:23 Відповісти
Гідравлічні випробування на наявність ідіотів, яки забудуть перекрити потік льодяної "гарячої" води.
показати весь коментар
13.04.2016 20:08 Відповісти
Сторінка 2 з 2