9366 відвідувачів онлайн

Кандидатури на посаду голови МОЗ досі немає, - Гончаренко

Фракція "Блок Петра Порошенка" все ще не визначилася з кандидатурою на посаду міністра охорони здоров'я в новому Кабміні.

Про це заступник голови фракції БПП Олексій Гончаренко повідомив журналістам у кулуарах парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.
"Не визначилася фракція. Засідання фракції не було. Кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я немає", - сказав Гончаренко.
Як повідомлялося, заступник керівника фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар у середу ввечері заявила, що парламентська коаліція узгодила весь склад нового Кабміну, крім кандидатури на посаду міністра охорони здоров'я, проте це питання може бути розв'язане в четвер. "Це квота БПП, завтра вони повинні визначитися і, очевидно, коаліція повинна узгодити цю кандидатуру", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Коаліція підтримала кандидатуру Гройсмана на пост прем'єр-міністра, - Гончаренко

При цьому парламентар не виключила, що в четвер у Верховній Раді буде проголосовано новий склад Кабінету міністрів без посади міністра охорони здоров'я. "Це певним чином ускладнює процес, тому що тоді потрібно окремо голосувати відставку Квіташвілі (міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі - ІФ), яка багато місяців є у Верховній Раді, але, тим не менше, це не буде гальмувати процесу затвердження Кабінету міністрів", - підкреслила Сюмар.
Топ коментарі
+7
Так губастое,что зря шефу полировал.Ая яй лучше алеша старайся.
показати весь коментар
14.04.2016 10:12 Відповісти
+7
Кандидатуры на должность главы Минздрава по-прежнему нет, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 687
показати весь коментар
14.04.2016 10:18 Відповісти
+5
А что же сам Гончаренко , великий доктор , ведь так хотел , не пущают ???
показати весь коментар
14.04.2016 10:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что же сам Гончаренко , великий доктор , ведь так хотел , не пущают ???
показати весь коментар
14.04.2016 10:12 Відповісти
Порошенко боїться озвучувати кандидатуру Гончаренка на міністра МОЗ бо тоді Порошенка загидають тухлими яйцями навіть найближчі соратники. Пєтя буде мутити воду і призначить Гончаренко в самому кінці.
показати весь коментар
14.04.2016 11:09 Відповісти
Його це найбільше "свербить"
показати весь коментар
14.04.2016 11:44 Відповісти
Так губастое,что зря шефу полировал.Ая яй лучше алеша старайся.
показати весь коментар
14.04.2016 10:12 Відповісти
Лёшик, что ж тебя от кормушки откидывают? Ты уж напрягись, подлижи кому надо, авось и получится.
показати весь коментар
14.04.2016 10:17 Відповісти
У того, кому надо, уже очередь у задницы.
показати весь коментар
14.04.2016 10:21 Відповісти
Кандидатуры на должность главы Минздрава по-прежнему нет, - Гончаренко - Цензор.НЕТ 687
показати весь коментар
14.04.2016 10:18 Відповісти
Да поставьте этого клоуна, он клизму видел. Хотя, учитывая то, что прокурором теперь может быть человек без образования(или юридического, не помню), может уже кто это место любовнице или детям обещал, тогда подождем, посмотрим
показати весь коментар
14.04.2016 10:20 Відповісти
А оно им надо? На медицину денег давно не выделяют, воровать нечего...
показати весь коментар
14.04.2016 10:20 Відповісти
А ты сходи подлечиться или операцию сделать И ты увидишь, что денег им люди выделяют не мало
показати весь коментар
14.04.2016 10:24 Відповісти
Уже ходила, не переживай, только деньги "выделяются" исключительно на инструменты/медикаменты для пациента + "благодарность" персонально доктору...что дальше? Не знаешь, не мели языком
показати весь коментар
14.04.2016 12:34 Відповісти
-- Кто на министра здравоохранения?
-- Я
-- Кто на министра природных ресурсов?
-- Я
-- Кто на министра экономики?
-- Я
-- Вы кто?
-- Гончаренко
-- Вам отдельное поручение: Делайте вид, что ты умный и, что что-то знаешь
показати весь коментар
14.04.2016 10:22 Відповісти
у лешеньки антибиотика прям свербит, так в министры хочется.
но не светит. пэтя липецкий хоть и наглый, но не идиот, чтобы этот образец рыгоанальной швали в министры сунуть.
показати весь коментар
14.04.2016 10:29 Відповісти
Як вже заїбав цей рижий підарас Льосік...Що, в шоколядного кращого підара знайти не можуть для своєї реклами.
показати весь коментар
14.04.2016 11:02 Відповісти
Один з провідних регіоналів, який відкрито заявляв про ненависть до української мови і гордо ходив з георгіївською стрічкою, Гончаренко мріє очолити охорону здоров"я, щоб потім, як Богатирьова, посадити всю Україну на підробні ліки і зіпсовані вакцини. Зараз будуть мутити, що нема бажаючих, а потім раз - і цей виродок у кріслі міністра.
показати весь коментар
14.04.2016 11:15 Відповісти
надеюсь не назначат, очередного, выдающегося хирурга, который ничего не смыслит управлении.
показати весь коментар
14.04.2016 11:59 Відповісти