Гройсман призначений прем'єр-міністром унаслідок змови з олігархами і недобитками "Партії регіонів", - Ляшко
Про це заявив глава фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко, виступаючи з трибуни Ради після голосування про обрання прем'єр-міністром Володимира Гройсмана, передає кореспондент Цензор.НЕТ.
За словами Ляшка, за призначення нового прем'єра голосували "усього на двох з
"Народного фронту" і БПП - 206 депутатів".
"Це і є справжня коаліція. Всі інші, хто голосував, - це "Воля народу", це "Відродження", це колишні члени "Партії регіонів", які сьогодні сформовані в олігархічні групи, тому я стверджую, що прем'єр-міністр Гройсман обраний унаслідок змови з олігархами, недобитками "Партії регіонів", а в парламенті коаліції, демократичної, європейської немає. У коаліції 206 депутатів. Конституція передбачає 226. Ми з вами свідки узурпації влади, коли владу привласнила коаліція, якої немає", - заявив нардеп.
За словами Ляшка, за призначення нового прем'єра голосували "усього на двох з
"Народного фронту" і БПП - 206 депутатів".
"Це і є справжня коаліція. Всі інші, хто голосував, - це "Воля народу", це "Відродження", це колишні члени "Партії регіонів", які сьогодні сформовані в олігархічні групи, тому я стверджую, що прем'єр-міністр Гройсман обраний унаслідок змови з олігархами, недобитками "Партії регіонів", а в парламенті коаліції, демократичної, європейської немає. У коаліції 206 депутатів. Конституція передбачає 226. Ми з вами свідки узурпації влади, коли владу привласнила коаліція, якої немає", - заявив нардеп.
Топ коментарі
+36 Arab
показати весь коментар
14.04.2016 12:04 Відповісти Посилання +11 Филипп Филиппович Преображенск
показати весь коментар
14.04.2016 12:04 Відповісти Посилання +11 Андрей Деко
показати весь коментар
14.04.2016 12:12 Відповісти Посилання