8881 відвідувач онлайн

Гройсман призначений прем'єр-міністром унаслідок змови з олігархами і недобитками "Партії регіонів", - Ляшко

Про це заявив глава фракції "Радикальної партії" Олег Ляшко, виступаючи з трибуни Ради після голосування про обрання прем'єр-міністром Володимира Гройсмана, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами Ляшка, за призначення нового прем'єра голосували "усього на двох з
"Народного фронту" і БПП - 206 депутатів".

Читайте на "Цензор.НЕТ": За призначення Гройсмана голосували БПП, НФ, "Відродження" та "Воля народу"

"Це і є справжня коаліція. Всі інші, хто голосував, - це "Воля народу", це "Відродження", це колишні члени "Партії регіонів", які сьогодні сформовані в олігархічні групи, тому я стверджую, що прем'єр-міністр Гройсман обраний унаслідок змови з олігархами, недобитками "Партії регіонів", а в парламенті коаліції, демократичної, європейської немає. У коаліції 206 депутатів. Конституція передбачає 226. Ми з вами свідки узурпації влади, коли владу привласнила коаліція, якої немає", - заявив нардеп.
Топ коментарі
+36
Вот тут я его поддерживаю! ****** стыд и фарс! Еще и с букетом! Какой-то ******!
показати весь коментар
14.04.2016 12:04 Відповісти
+11
А о том как он режиссировал и снимал свои "подвиги" на Востоке Украины Ляшко не рассказал. А зачем!
показати весь коментар
14.04.2016 12:04 Відповісти
+11
Ну вот теперь окончательно дерьмократы из бандитов пети парашенко и ворфронта слились в едином экстазе с рыгней.
показати весь коментар
14.04.2016 12:12 Відповісти

Завантаження...