9383 відвідувача онлайн

Кабмін провів перше засідання в новому складі, - Нищук

Кабінет Міністрів провів своє перше засідання в новому складі.

Про це журналістам повідомив міністр культури Євген Нищук, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини.

"Сьогодні було перше робоче засідання", - сказав він.

Нищук зазначив, що кожен із міністрів висловився про найважливіші та найболючіші питання в його сфері.

За його словами, атмосфера в Кабміні робоча, нема відчуття свята, а є розуміння відповідальності.

Читайте також: ЄС чекає рішучих реформ від нового Кабміну Гройсмана: люди не сприйматимуть будь-які імітації, - Томбіньський

Також він додав, що міністри домовилися зустрітися у Верховній Раді 15 квітня о 10:00 на годині запитань до уряду.
Топ коментарі
+9
Кабмин провел первое заседание в новом составе, - Нищук - Цензор.НЕТ 2827
показати весь коментар
14.04.2016 18:42 Відповісти
+4
Кабмин провел первое заседание в новом составе, - Нищук - Цензор.НЕТ 7619
показати весь коментар
14.04.2016 18:48 Відповісти
+3
Все разобрались, кто на каких потоках?
показати весь коментар
14.04.2016 18:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кабмин провел первое заседание в новом составе, - Нищук - Цензор.НЕТ 2827
показати весь коментар
14.04.2016 18:42 Відповісти
тут у нас в новостях и в немецких сми сообщили,что ИГИЛ в Сирии сбил российский военный самолёт и захватил в плен 2-х катапультировавшихся пилотов.посмотрим что будет дальше.парашка вроде опровергла,но думаю чуть погодя узнаем таки правду.
показати весь коментар
14.04.2016 19:32 Відповісти
"Сегодня было первое рабочее заседание"

Бухали небось?
показати весь коментар
14.04.2016 18:42 Відповісти
Гіршого за Кроліка все рівно важче знайти. Цей хоча б призвіща не міняв, не маскувався.
показати весь коментар
14.04.2016 18:44 Відповісти
А яке прізвище у Сені було ?
показати весь коментар
14.04.2016 18:45 Відповісти
Зайонц
показати весь коментар
14.04.2016 19:09 Відповісти
показати весь коментар
14.04.2016 19:11 Відповісти
Не-не, не зарекайся. На всякое плохо бывает ещё хуже..
показати весь коментар
14.04.2016 18:47 Відповісти
Закон Мерфи- никогда не бывает так плохо, чтобы не было еще хуже.
показати весь коментар
14.04.2016 18:52 Відповісти
по ходу могли уже только сказать бе-бе-бе...
показати весь коментар
14.04.2016 18:44 Відповісти
Больше пугает , чем радует . Что там с курсом ?
показати весь коментар
14.04.2016 18:46 Відповісти
Кабмин провел первое заседание в новом составе, - Нищук - Цензор.НЕТ 7619
показати весь коментар
14.04.2016 18:48 Відповісти
а раньше ты ничо не нарыл?ну може с янучарой в ширку входили?или там .не голосовали в 91 за суверинитет?
показати весь коментар
14.04.2016 18:50 Відповісти
Тебе шлюхе подзаборной уже смерти на Майдане ничего не значат и это далекая история,ну давай подлизывай дальше иуда
показати весь коментар
14.04.2016 18:59 Відповісти
так чо,больше ничо нету?тогда ты просто сплетни распространяешь...
показати весь коментар
14.04.2016 19:38 Відповісти
Главное- РЕФОРМЫ!!!!!
показати весь коментар
14.04.2016 18:49 Відповісти
Юрик Зае лизнул на прощание .
показати весь коментар
14.04.2016 18:52 Відповісти
Винничане Гройсмэна хвалят. Хай поработает. Посмотрим через сто дней, чего он нарулит.
показати весь коментар
14.04.2016 18:54 Відповісти
Куда посмотрим? В перекрестие надеюсь?
показати весь коментар
14.04.2016 19:08 Відповісти
Все разобрались, кто на каких потоках?
показати весь коментар
14.04.2016 18:55 Відповісти
поделили...
показати весь коментар
14.04.2016 19:03 Відповісти
Перевожу в условиях сегодняшних реалий на не политический язык: - П****расы не пустили меня к власти.
https://pbs.twimg.com/media/CgAq-GbWQAAwsvO.jpg
показати весь коментар
14.04.2016 19:28 Відповісти
А ведь как красиво задумывалось- БЮТ,СП и РПЛ разваливают коалицию, параллельно раздутые офшоры Пороха и серия негативных статей в мир.сми →и потом эта кагорта кричит: Путин помоги.
показати весь коментар
14.04.2016 19:29 Відповісти
Фракція працівників ротом
https://pbs.twimg.com/media/CgACO1hWcAAOEIf.jpg
показати весь коментар
14.04.2016 19:32 Відповісти
Вместо в кму, в гондурас...
https://pbs.twimg.com/media/Cf_X-UGUEAAJCoB.jpg
показати весь коментар
14.04.2016 19:38 Відповісти
у 2009 Юля сказала "Всё пропало" через 2 роки вона сіла сьогодні знову "Всё пропало" що буде через 2 роки? Є надія ?
показати весь коментар
14.04.2016 19:43 Відповісти
Самый главный ответ Путина На все вопросы для россиян...Хмм=Хмм
https://pbs.twimg.com/media/CgAO3FiUkAEVEDV.jpg
показати весь коментар
14.04.2016 19:34 Відповісти
Голосування в Києві СВОБОДА, а чому? Заборонено тягнисракой.
https://pbs.twimg.com/media/CgBFxhAVAAA3AQH.jpg
показати весь коментар
14.04.2016 19:42 Відповісти
СБУ Грицака знайшла картини, до крадіжки яких, можливо був (причетний) старий голова СБУ Наливайченко.
показати весь коментар
14.04.2016 19:44 Відповісти
огласите список приглашенных на сабантуй,одношо я знаю,завтра тормозить в Раде будет