4357 відвідувачів онлайн

Ляшко закликав "Батьківщину" й "Самопоміч" створити об'єднану опозицію в Раді

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді закликає фракції "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина" та " Об'єднання "Самопоміч" створити в парламенті об'єднану опозицію.

Про це голова фракції Олег Ляшко повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини.

"Радикальна партія пропонує колегам з "Самопомочі" та "Батьківщини", які також задекларували опозиційну позицію, створити об'єднану опозицію в парламенті для того, щоб координувати дії та пропонувати суспільству альтернативний шлях розвитку", - сказав він.

Окрім того, Ляшко закликав приєднатися до об'єднаної опозиції також і позафракційних депутатів.

Читайте також: Ляшко розкритикував новий Кабмін, бо не став спікером, - Заліщук

Раніше "Батьківщина", "Самопоміч" та РП заявили про перехід в опозицію, після того, як вийшли з парламентської коаліції.
Топ коментарі
+21
Ляшко призвал "Батькивщину" и "Самопомич" создать объединенную оппозицию в Раде - Цензор.НЕТ 822
показати весь коментар
14.04.2016 22:49 Відповісти
+13
во, блин, минСтецьБоты раскукарекались.
покруче кацапских ольгинцев визжат...
показати весь коментар
14.04.2016 22:50 Відповісти
+11
Дебил Югик прямо с трибуны сказал, какой с дурака спрос?
показати весь коментар
14.04.2016 22:51 Відповісти

Завантаження...