Ляшко закликав "Батьківщину" й "Самопоміч" створити об'єднану опозицію в Раді
Фракція Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді закликає фракції "Всеукраїнське об'єднання" Батьківщина" та " Об'єднання "Самопоміч" створити в парламенті об'єднану опозицію.
Про це голова фракції Олег Ляшко повідомив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини."Радикальна партія пропонує колегам з "Самопомочі" та "Батьківщини", які також задекларували опозиційну позицію, створити об'єднану опозицію в парламенті для того, щоб координувати дії та пропонувати суспільству альтернативний шлях розвитку", - сказав він.
Окрім того, Ляшко закликав приєднатися до об'єднаної опозиції також і позафракційних депутатів.
Раніше "Батьківщина", "Самопоміч" та РП заявили про перехід в опозицію, після того, як вийшли з парламентської коаліції.
покруче кацапских ольгинцев визжат...