8721 відвідувач онлайн

Терористи планують встановити гучномовці, щоб деморалізувати українських бійців, - прес-офіцер

Терористи планують встановити біля лінії зіткнення на Донбасі гучномовці, щоб деморалізувати українських бійців на передовій.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прес-офіцер сектору "Донецьк" Владислав Волошин в ефірі "112 Україна".

"Є дані нашої розвідки, що бойовики почнуть застосовувати нову тактику - так званого психологічного впливу - в районі Ясинуватої, а також біля позицій наших військовослужбовців, які перебувають біля Донецького аеропорту. Бойовики планують встановити потужні гучномовці, через які будуть впливати на місцеве населення і на українських бійців", - сказав він.

За словами Волошина, зараз ситуація на донецькому напрямку дещо спокійніше. "Ми пояснюємо це тим, що сьогодні і позавчора досить ретельно працює місія ОБСЄ. Тому бойовики зменшили обстріли. Крім того, місія встановлює веб-камери для фіксування порушень мінських домовленостей. Це також впливає на ситуацію", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Сьогодні терористи вже 5 разів обстріляли позиції ЗСУ під Донецьком, - прес-офіцер
Топ коментарі
+31
Не зря ***** талантами Геббельса восхищалось.
показати весь коментар
17.04.2016 11:32 Відповісти
+24
Интересно у кого они такую идею взяли? )))
показати весь коментар
17.04.2016 11:30 Відповісти
+24
"Укропские солтаты здавайтесь! Вас ждёт теплый приём, холодный стекломой и потные русские девки"
показати весь коментар
17.04.2016 11:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А Мінстець навіщо був створений - досі лише нявкать може як москалі інформаційну вийну по усьому Світу ведуть і насамперед в Україні
показати весь коментар
17.04.2016 14:59 Відповісти
Не важко здогадатися, куда їх вставлять!
показати весь коментар
17.04.2016 15:03 Відповісти
Знов дАнбас ні слішАт?
показати весь коментар
17.04.2016 15:11 Відповісти
Мужик заблудился в лесу. Стоит и орет: "Ау, ау, ау!"
Сзади по плечу его кто-то хлопает. Оборачивается - медведь.
Медведь: "Мужик, чего орешь?"
Мужик "Заблудился, может кто услышит."
Медведь: "Ну я услышал, тебе легче стало?"
показати весь коментар
17.04.2016 15:28 Відповісти
И что, "Катюшей" или "Смуглянкой" будут демарализовывать? Или шария будут транслировать онлайн? Как правило подобные выходки только ********* противоборствующие стороны.
показати весь коментар
17.04.2016 15:51 Відповісти
В том и прикол. Как можно деморализовать бойца добробата? "Айдара", к примеру, или "Азова"... Это ж не буряты какие-нить, которых в пьяном анабиозе засадили в товарняк и пригнали в лугандон, как мясо на гриль...
показати весь коментар
17.04.2016 16:08 Відповісти
Вот сами себя и перебрешут. Будут киздеть про молочные реки, а их же впопучленцы и ихтамнеты будут слушать и сравнивать. Все начнется с того, что станут задавать просы ...
показати весь коментар
17.04.2016 16:32 Відповісти
Проблема, что украинцам-то похвастаться перед дамбасами и нечем. Барыги во власти, коррупция, воровство, контробанда, предательство, продажность, безхозяйственность, дилетанство, падение экономики... Но зато есть перспектива. Вот ее нужно использовать на полную - перезагрузить полностью власть. Народ уже давно созрел для этого. Тогда вопрос сепаратизма отпадет сам-собой
показати весь коментар
17.04.2016 16:42 Відповісти
Зато лугандонам есть чем гордится - все живут как сыр в масле. Все богаты, дети в университетах, кругом культура, не жизнь а сказка. Вот только за буханку хлеба нужно отсосать буряту а так - прям ссср
показати весь коментар
17.04.2016 18:08 Відповісти
**** кабздона крутить будут, полюбому с ума сойдешь(
показати весь коментар
17.04.2016 16:47 Відповісти
**...... нет покоя......
показати весь коментар
17.04.2016 16:59 Відповісти
Нужно волонтерам поставить мощные ультразвуковые излучатели и гнать пидороссов как собак бешеных
показати весь коментар
17.04.2016 18:10 Відповісти
А-ля гебельс !!!! Я, Я !!!
показати весь коментар
17.04.2016 19:07 Відповісти
ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ - ПОЛНОЕ КОПИРОВАНИЕ ГИТЛЕРА!!!
показати весь коментар
17.04.2016 20:10 Відповісти
Интересно придумали. А для деморализации будут читать по громкоговорителям ЦензорНет про зраду