9160 відвідувачів онлайн
2 266 29

Місія Міжнародного валютного фонду відвідає Україну найближчими тижнями. Подальша взаємодія залежатиме від успіху реформ, - Чалий

Українська сторона очікує, що вже найближчими тижнями місія МВФ працюватиме у Києві з метою вивчення ситуації на місці для завершення другого перегляду програми EFF.

На цьому наголосив у неділю за попередніми результатами участі української делегації в щорічних зборах МВФ та Світового банку посол України в США Валерій Чалий, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Буквально найближчими тижнями Місія МВФ відвідає Україну. І я думаю, що для нового міністра фінансів Олександра Данилюка, який в курсі того, що відбувається, це є своєрідним додатковим викликом, але він - людина не нова в цьому секторі. Думаю, що є розуміння, і буде продовжена та лінія, яка проводилася раніше", - зазначив посол.

Читайте також: Військове розв'язання конфлікту в Україні було б катастрофою для всіх. Летальна зброя від США завдасть лише більшого болю, - Пауер

Коментуючи попередні результати роботи української делегації в МВФ і Світовому Банку, дипломат підкреслив, що Наталія Яресько та Валерія Гонтарева "провели дуже ефективні зустрічі". Результатом цього стало "досягнення розуміння в трьох моментах".

По-перше, зазначив Чалий, Україна матиме подальшу підтримку для макрофінансової стабільності - як у двосторонньому форматі зі США, так і на міжнародному рівні. "Але при цьому, звичайно, програма співпраці з МВФ новим урядом має продовжуватись", - уточнив він.

По-друге, за його словами, всі сторони усвідомлюють, що далі вже не можна затягувати: "Мають бути швидкі кроки уряду для реформування, бо часу на очікування вже немає".

По-третє, була досягнута домовленість інтенсифікувати зустрічі на вищому рівні. "Я маю на увазі прем'єр-міністра і всю урядову команду - впродовж найближчих місяців", - зауважив посол. Утім, уточнив він, "всі основні відповіді будуть знаходитися в Україні, і подальша взаємодія залежатиме від успіху проведення реформ".

Також читайте: Росія продовжить переговори з МВФ щодо "боргу Януковича", - міністр фінансів РФ Сілуанов

Серед інших питань під час зустрічей порушувалася тема реформи судової системи України, а також Генеральної прокуратури. Крім того, за словами посла, відбувся обмін думками з главами нацбанків багатьох країн світу.


Топ коментарі
+3
"многие коллеги из банков мира говорили об уникальном опыте НБУ, успехе Валерии Гонтаревой и очень положительно оценивали работу Натальи Яресько".
Поэтому, отметил дипломат, имидж финансовой системы Украины на Западе неплохой (с)

Что курит этот чалый?
показати весь коментар
18.04.2016 10:19 Відповісти
+2
шо апять?!
показати весь коментар
18.04.2016 10:06 Відповісти
+2
...есть у рЕхволюции начало - нет у рЕхволюции результатов ...
показати весь коментар
18.04.2016 10:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шо апять?!
показати весь коментар
18.04.2016 10:06 Відповісти
...есть у рЕхволюции начало - нет у рЕхволюции результатов ...
показати весь коментар
18.04.2016 10:09 Відповісти
где тут революция еще бы хто-то пояснил?!
показати весь коментар
18.04.2016 10:14 Відповісти
...100 пудово - потому то и употребляю " рЕхволюция" ...
показати весь коментар
18.04.2016 13:54 Відповісти
...460 штук взял - смертная казнь ..., а 459-ть , уже и нет ..., и нашым хАбарныкам и ворам , что то такое нужно
...вводим смертную ..., и подачки кабальные МВФ не нужны станут ...,а если еще вернуть украденое...

У Китаї встановлено розмір хабара, за який передбачається смертна кара

Глава КНР Сі Цзіньпін після свого приходу до влади в 2012 році веде масштабну антикорупційну кампанію.

Миссия МВФ посетит Украину в ближайшие недели. Дальнейшее взаимодействие будет зависеть от успеха реформ, - Чалый - Цензор.НЕТ 5767

Верховний народний суд і Верховна народна прокуратура http://economics.unian.net/finance/1319129-investitsii-kitaya-v-ekonomiku-ssha-mogut-dostich-rekordnyih-30-milliardov.html Китаю постановили, що відтепер вища міра - смертна кара - буде застосовуватися стосовно чиновників, які отримали хабар, сума якого перевищує 460 тисяч доларів, передає https://lenta.ru/news/2016/04/18/china/ Lenta.ru з посиланням на агентство «Сіньхуа».
На початку квітня 2016 року правозахисна організація Amnesty International повідомила про різке зростання кількості страт у світі. Перше місце за цим показником зайняв Китай. У трійку лідерів також увійшли Іран і Пакистан.
Глава Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін після свого приходу до влади в 2012 році розпочав масштабнуhttp://www.unian.net/politics/1318071-nardep-rasskazal-skolko-v-rade-sobrano-podpisey-dlya-sozdaniya-komissii-po-offshoram-poroshenko.html антикорупційну кампанію . «Боротьба повинна вестися проти мух (дрібних хабарників) і проти тигрів (великих чиновників-корупціонерів)», - заявив він.
Метою оголошеної кампанії стало викорінення хабарництва серед офіційних осіб і підвищення авторитету партії серед населення. Зараз в Китаї під слідством перебувають десятки чиновників високого рангу і топ-менеджерів державних компаній.
показати весь коментар
18.04.2016 10:08 Відповісти
А повышения тарифов это реформа?
показати весь коментар
18.04.2016 10:16 Відповісти
Результатом этого стало "достижение понимания в трех моментах".

Зашибись формулировка результата - достижение понимания! Во как! Это из разряда: сахар сладкий, вода мокрая, а Гонтарева лучший банкир Вселенной.
показати весь коментар
18.04.2016 10:12 Відповісти
Просто раньше понимание было недостижимым
показати весь коментар
18.04.2016 10:15 Відповісти
Миссия МВФ посетит Украину в ближайшие недели. Дальнейшее взаимодействие будет зависеть от успеха реформ, - которых нет и не было.
показати весь коментар
18.04.2016 10:14 Відповісти
Путлер в дупло КацаПснов не заезжал...
показати весь коментар
18.04.2016 10:14 Відповісти
КацаПсины,покажите Рехвормы Столыпина..с 1909 года..******** ТуПЫЕ ШАКАЛЫ тупые..
показати весь коментар
18.04.2016 10:16 Відповісти
Чалый , ёханый ты бабай - Геноцид , это не реформа , это тяжкое преступление !
показати весь коментар
18.04.2016 10:18 Відповісти
Эх наливай народ,чтоб не в последний РАЗ...
показати весь коментар
18.04.2016 10:19 Відповісти
"многие коллеги из банков мира говорили об уникальном опыте НБУ, успехе Валерии Гонтаревой и очень положительно оценивали работу Натальи Яресько".
Поэтому, отметил дипломат, имидж финансовой системы Украины на Западе неплохой (с)

Что курит этот чалый?
показати весь коментар
18.04.2016 10:19 Відповісти
Когда то я увижу,не во сне,что мой народ живёт не в гоффне..
Виктор Цой
показати весь коментар
18.04.2016 10:21 Відповісти
Треп и не более того(.Ничего МВФ уже не даст скорее всего,а попи..еть-это пожалуйста,могут обнять даже и слезу пустить проявить озабоченность.
показати весь коментар
18.04.2016 10:21 Відповісти
Ой, объявлен импичмент бразильскому президенту.
А случилось это лишь потому, шутит Пономарь, что в свое время президент Бразилии имела неосторожность подсесть к Путину за один стол во время встречи двадцатки в Бризбене. Теперь ее обвиняют в финансовых злоупотреблениях.
показати весь коментар
18.04.2016 10:22 Відповісти
http://ru.euronews.com/newswires/3181588-cmn-pnbepxehhoctb-nopowehko-peoopmam-ha-ykpanhe-comhntenbha/ СМИ: приверженность Порошенко реформам на Украине сомнительна
показати весь коментар
18.04.2016 10:22 Відповісти
Быдлюк кацапский сри у себя, или Обама уже все обосрал ?
показати весь коментар
18.04.2016 10:44 Відповісти
КацаПсины..2013 год..Американцы дал 5 миллиардов на революцию вУкраине,через месяц не хватило 5 печенек Украинцам..ОМЕРИКА НИЩАЯ...
показати весь коментар
18.04.2016 10:24 Відповісти
кацаПсдосы..вы НИКТО... быки ПОЗОРНЫЕ...
показати весь коментар
18.04.2016 10:26 Відповісти
кацапи оближуться... та зглотнуть
показати весь коментар
18.04.2016 10:39 Відповісти
Миссия МВФ посетит Украину в ближайшие недели. Дальнейшее взаимодействие будет зависеть от успеха реформ, - Чалый - Цензор.НЕТ 3691
показати весь коментар
18.04.2016 10:34 Відповісти
Вот народ посчитайте, только без обид и эмоций. Сколько например в 2013 году давали укр предприятия , транзиты и гешефты в бюджет страны, и сколько получено кредитов за последний год. Так прибыль можно тратить на страну, людей, на усиление государственности и ее (прибыль) не надо потом отдавать. А с кредитами с точностью наоборот. Я уже про рабочие места и зарплаты промолчу. Я к политике не ухом, не рылом - всю жизнь работаю, переодически доучиваюсь и опять работаю, и поэтому никогда не смогу понять, что это за реформы такие, когда работяги (на которых в конечном итоге все и держится) остаются без работы.
показати весь коментар
18.04.2016 12:03 Відповісти
Чтобы это понять нужно долго и нудно учиться, или просто пару лет посидеть без работы. Без обид и эмоций.
показати весь коментар
18.04.2016 13:34 Відповісти