9836 відвідувачів онлайн

Рада схвалила затримання та арешт судді Сєвєродонецького міського суду Юхимука

Верховна Рада схвалила затримання та арешт судді Сєвєродонецького міського суду (Луганська область) Руслана Юхимука.

За затримання проголосували 228 депутатів, за арешт - 238 депутатів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
28 березня в Раду надійшло відповідне подання Генеральної прокуратури, яке було підтримано та внесено головою Верховного Суду Ярославом Романюком.
Юхимук підозрюється в одержанні неправомірної вигоди, у винесенні завідомо неправомірного вироку, в зберіганні та придбанні боєприпасів без дозволу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд продовжив арешт Штепи ще на два місяці

Згідно з матеріалами подання Генпрокуратури, за місцем реєстрації та місцем практичного проживання судді було надіслано повістки про виклик, проте в Національне антикорупційне бюро Юхимук жодного разу не з'явився, у зв'язку з чим 28 січня був оголошений у розшук.
Топ коментарі
+9
В свинячий голос,коли вже десь чкурнув...
показати весь коментар
19.04.2016 16:47 Відповісти
+5
Насущне...
Американські вчені відкрили ген, який заважає Україні розвиватися нормально... Це ген-прокурор...
Vitalii Chepynoga
показати весь коментар
19.04.2016 16:49 Відповісти
+4
Управління Генпрокуратури, яке займається переслідуваннями Давіда Сакварелідзе, Віталія Каська, Віктора Трепака та Центру протидії корупції - під громадським арештом.
Учасники мітингу, які вранці вимагали під Парламентом ухвалення закону про обрання незалежного Генпрокурора, після висловлення своєї волі депутатам зробили рейд в це ******* НКВС.
Справжніми керівниками цього управління вважають навіть не прокурорів з команди Шокіна-Севрука, а найближчих соратників Президента - Кононенка і Грановського.
Саме сюди, на вул. Петлюри, 7 тягають на допити тих, хто арештовував «діамантових прокурорів», саме тут розгортається система репресій.
Зараз входи до управління під контролем людей. Народний депутат https://www.facebook.com/ic.kostenko Павло Костенко пояснює керівнику управління Володимиру Гуцуляку, що в майбутньому покази буде давати він та його хазяї.Рада одобрила задержание и арест судьи Северодонецкого горсуда Юхимука - Цензор.НЕТ 4438
показати весь коментар
19.04.2016 16:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В свинячий голос,коли вже десь чкурнув...
показати весь коментар
19.04.2016 16:47 Відповісти
Насущне...
Американські вчені відкрили ген, який заважає Україні розвиватися нормально... Це ген-прокурор...
Vitalii Chepynoga
показати весь коментар
19.04.2016 16:49 Відповісти
Оказывается,для привлечения судей к ответственности за нарушения,надо всего лишь представление генпрокуратуры при согласовании с председателем Верховного суда....Интересное кино...
показати весь коментар
19.04.2016 16:49 Відповісти
Мы многого не знаем
показати весь коментар
19.04.2016 16:51 Відповісти
ВАСЮ оправдает, ещё и на повышение пойдёт - переведут в пещерский суд.
показати весь коментар
19.04.2016 16:51 Відповісти
а он случаем не в ростове?
показати весь коментар
19.04.2016 16:52 Відповісти
не случаем ... а давно)
показати весь коментар
19.04.2016 16:58 Відповісти
показати весь коментар
19.04.2016 16:52 Відповісти
Вот судья бы ждал результата голосования Рады в прямой трансляции... Забрал деньги и спокойно себе ушел - граница с засрашкой рядом....
показати весь коментар
19.04.2016 16:55 Відповісти
"что эту сволочь разыскивать - отсиживает жопу на рабочем месте.
очень хорошо, что одобрили. Сепар отъявленный."
показати весь коментар
19.04.2016 17:00 Відповісти
Имитация бурной деятельности продолжается. Человек уже давным-давно свалил, а они принимают решение о его аресте, который необходимо было производить, как минимум, года полтора назад...
показати весь коментар
19.04.2016 17:07 Відповісти
Даже если они тупо будут сваливать - это уже лучше, чем они бы оставались на своих местах. Вот только подобных новостей должно быть не одна в месяц, а полтора-два десятка в день.
показати весь коментар
19.04.2016 19:32 Відповісти