8602 відвідувача онлайн

Суд продовжив антимайданівцю Топазу утримання під вартою ще на 2 місяці

У вівторок у Київському райсуді Харкова відбулося чергове засідання у справі антимайданівця Ігоря Кромського, відомого на прізвисько Топаз.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Було допитано двох потерпілих. Суд також продовжив Кромському запобіжний захід (арешт без можливості внесення застави) ще на 2 місяці", - сказав адвокат Кромського Олександр Шадрін. Він повідомив, що наступне засідання призначене на 26 травня.
"Я не знаю, з чим пов'язана така велика перерва. Можливо, із завантаженістю суддів або початком відпусток", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Засідання суду у справі антимайданівця "Топаза" не відбулося через неявку свідків

Харків'янин Кромський був учасником Антимайдану в Маріїнському парку в Києві. Став відомий за позивним Топаз після появи в Інтернеті відео, знятого в таборі "Антимайдану".
Топ коментарі
+16
Эдак оно скоро по закону Савченко выйдет.
показати весь коментар
19.04.2016 20:14 Відповісти
+5
кароче по закону савченко мі ему еще должні останемся.
показати весь коментар
19.04.2016 20:16 Відповісти
+5
Потому и тянут.
показати весь коментар
19.04.2016 20:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там в очко вже трухляк зі свистом пролітає.
показати весь коментар
19.04.2016 20:14 Відповісти
Если очко уже больше чем голова-то конечно же
показати весь коментар
19.04.2016 20:16 Відповісти
Ну, якраз голову йому туди і не пхали. Негнучкий він.
показати весь коментар
19.04.2016 20:16 Відповісти
Гадаю-там з нього навіть каучукового зробили.
показати весь коментар
19.04.2016 20:20 Відповісти
Ему уже 20 лет разменять пора
показати весь коментар
19.04.2016 20:21 Відповісти
Эдак оно скоро по закону Савченко выйдет.
показати весь коментар
19.04.2016 20:14 Відповісти
Потому и тянут.
показати весь коментар
19.04.2016 20:17 Відповісти
кароче по закону савченко мі ему еще должні останемся.
показати весь коментар
19.04.2016 20:16 Відповісти
Ценный кадр, обожжжжающий шакалад..
показати весь коментар
19.04.2016 20:20 Відповісти
пі**р саакашвілі називає міністрів УА второсортними людьмі.
стало біть він,маша гайдар,придурашений боровик і горбаль -й**ані арійці?
А ********* саапідорашвілі візьме участь в цьогорічному марші арійських переможців над хозарами?
показати весь коментар
19.04.2016 20:22 Відповісти
вы будете смеяться , так же этих министров называет миллионы украинцев и не только министров, странно, что для вас это новость, в этом же списке судьи, чиновники и , тихо шоб не слышно было, даже самые настоящие прокуроры-ни разу не бывшие,а вполне работающие
показати весь коментар
19.04.2016 20:47 Відповісти
Вы просто дешевый авторитет..палява плыз..
показати весь коментар
19.04.2016 21:00 Відповісти
Как всегда Вы в своем стиле - абсолютно дебильный "высер".
показати весь коментар
19.04.2016 21:46 Відповісти
Тооопаааз!! Дай команду!! Топаз!!! ))))
показати весь коментар
19.04.2016 20:23 Відповісти
Последним, кто делил мою страну на "сорта" был Виктор Медведчук (в 2004-м) Теперь - еще и "рэформатор" Саакашвили
https://pbs.twimg.com/media/Cga9SCQXIAAeGsT.jpg

Сначала сорта, что потом? Расстрельные команды? Социальные чистки? Рассовые? Просто днище.
показати весь коментар
19.04.2016 20:23 Відповісти
пиво то хоть за эти гроши попил?
показати весь коментар
19.04.2016 21:05 Відповісти
Твоя страна леса тамбовские, меря.
показати весь коментар
19.04.2016 21:36 Відповісти
...хлоркой посыпать и выгнать из тюрьмы...
показати весь коментар
19.04.2016 20:24 Відповісти
Та відпустіть його вже в "апалченіє"-може його там швидше завалять.
показати весь коментар
19.04.2016 20:24 Відповісти
блин, дайте ему срок и отправьте его на зону! пусть изя работает и пользу Украине приносит а не на нарах в сизо кайф ловит.. там еще до фига таких орлов из рузького мира в т.ч и неля штепа по которой цех по пошифу фуфаек на зоне плачет
показати весь коментар
19.04.2016 20:25 Відповісти
Похоже, что без такой судебной реформы толку не будет.
Суд продлил антимайдановцу Топазу содержание под стражей еще на 2 месяца - Цензор.НЕТ 8969
показати весь коментар
19.04.2016 20:27 Відповісти
Як театр , все в костюмах ... , печально .
показати весь коментар
19.04.2016 20:52 Відповісти
Звільнити його і зачислити в БПП - Пороху потрібін такі кадри ...
показати весь коментар
19.04.2016 20:29 Відповісти
Скоро дадут условно и отпустят, смысла ловить не было.
показати весь коментар
19.04.2016 20:34 Відповісти
*****ный стыд - токо вчера говорил с пацанами за этого типка, а он, оказывается, ещё чалится на нарах! Реальная сепарня гуляет в верховной зраде да делишки продолжает мутить, а это чувырло до сих пор закрытое!))) Не, ну это плять просто театр абсурда какой-то..
показати весь коментар
19.04.2016 20:36 Відповісти
Везучий. его кореша по антимайдану уже в донецкой земле лежат.
показати весь коментар
19.04.2016 20:37 Відповісти
Создается мнение, что Штепа и Топаз ,два главных сепара,а все остальные ефремовы,ахметовы,добкины ,гепы и т.д. невинные овечки..
показати весь коментар
19.04.2016 20:53 Відповісти
просто сми так работает..
показати весь коментар
19.04.2016 21:06 Відповісти
По закону савченко он скоро выйдет
показати весь коментар
19.04.2016 20:58 Відповісти
Ригі у 2004 заповзято ділили людей на сорти. Нині за поділ на сорти взявся Саакашвілі. Співпадіння? Не думаю!
показати весь коментар
19.04.2016 20:59 Відповісти
Где ты тут узрело Саакашвили???? Статья про Топаза, чё ты гадишь мимо тол4ка на каком то переводном гугл-суржике?)))
показати весь коментар
19.04.2016 21:02 Відповісти
После звонка Президента Савченко согласилась временно приостановить голодовку:
показати весь коментар
19.04.2016 21:09 Відповісти
Тю, так бы й сразу сказало, что солями убитое)
показати весь коментар
19.04.2016 21:11 Відповісти
В Украине подготовили первую роту оперативного назначения по стандартам НАТО
показати весь коментар
19.04.2016 21:17 Відповісти
Порошенко бореться за Савченко, а Тимошенко закликає аграріїв перекривати центральні дороги України.Ось і всьо.Це все що нада знати про Юлю.
показати весь коментар
19.04.2016 21:04 Відповісти
Президент контролює процес повернення в Україну інших політв'язнів, які перебувають в РФ - Петренко
показати весь коментар
19.04.2016 21:05 Відповісти
кум?
показати весь коментар
19.04.2016 21:07 Відповісти
Брат?
показати весь коментар
19.04.2016 21:08 Відповісти
сват?
показати весь коментар
19.04.2016 21:09 Відповісти
https://twitter.com/hashtag/%D0%9D%D1%96%D0%B4%D0%B5%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B8?src=hash #Нідерланди не змогли відхилити ратифікацію Угоди Україна-ЄС
показати весь коментар
19.04.2016 21:07 Відповісти
Аллан Левітов Дания поддерживает реформы в Украине, А чего добился ты?)
показати весь коментар
19.04.2016 21:08 Відповісти
Странно, что не отпустили на поруки, например, Бойко или Вилкулу или великому борцу за независимость Украины Леше Гончаренко.
показати весь коментар
19.04.2016 21:07 Відповісти
Треба нагадати прхильникам йулі..
https://pbs.twimg.com/media/CgainFEW8AAyoSh.jpg
показати весь коментар
19.04.2016 21:07 Відповісти
Скоро выйдет по закону Савченко...
показати весь коментар
19.04.2016 21:08 Відповісти
Адвокат: Корбан получил приговор и баллотироваться в Раду не сможет
показати весь коментар
19.04.2016 21:11 Відповісти
Москаль: Познякова похитили представители «Правого сектора»
показати весь коментар
19.04.2016 21:14 Відповісти
Мэр Киева сообщил, что решил ездить на работу на велосипеде. И рассказал о плохих водителях: https://t.co/jQdfpDBQNE http://goo.gl/lhlNFg
https://t.co/jQdfpDBQNE https://pbs.twimg.com/media/CgZ0UhkWQAEoXQn.jpg
показати весь коментар
19.04.2016 21:15 Відповісти
https://pbs.twimg.com/media/Cga_QJKWQAAMzwr.jpg
показати весь коментар
19.04.2016 21:18 Відповісти
Не пойму. Так он даст команду или не даст?
показати весь коментар
19.04.2016 21:18 Відповісти
После страшилок Яроша пошли страшилки МихоСаакашвили: пророссийские силы начали поднимать голову на юго-востоке Украины и в Киеве
https://pbs.twimg.com/media/CgZpNiwVIAA5Upy.jpg
показати весь коментар
19.04.2016 21:20 Відповісти
Главное в одеесее все труханова побороли.......
показати весь коментар
19.04.2016 21:21 Відповісти
Надо же, оно "топаз"? Гандон штопаный...
показати весь коментар
19.04.2016 21:26 Відповісти
не хватает духу приговор вынести
показати весь коментар
19.04.2016 21:29 Відповісти
Тапаз! Дай команду.......
показати весь коментар
19.04.2016 21:38 Відповісти
А говорил я ему ,что кабаки и бабьI Суд продлил антимайдановцу Топазу содержание под стражей еще на 2 месяца - Цензор.НЕТ 9872доведут его до цугундера!
показати весь коментар
19.04.2016 21:42 Відповісти
Чавой та очень много кацаПсинской гнили и продажных манкуртов окопалось на Ц. Нет. Я уже десятки раз просил выдвигать конкретные предложения по всем вопросам которые не устраивают украинское общество. Конкретные предложения в том числе в первую очередь по кадровым назначениям. Лично я предлагал иностранцев так как у нас очень многих спецов перекупил кремлёвский сартирный пидарокЪ. И вообще очень много кумовства и проституции. Но почему то все помалкивают, как кала в рот набрали....Очень подозрительно...Возможно Цензор работает на кацапсин орков.....
показати весь коментар
19.04.2016 21:48 Відповісти
топаз-дай команду....
Суд продлил антимайдановцу Топазу содержание под стражей еще на 2 месяца - Цензор.НЕТ 2250
показати весь коментар
19.04.2016 22:30 Відповісти
До нього треба,ще закинути весь"оплот",з гєпой,допой,шуфрічєм,ахмєтовим.
показати весь коментар
19.04.2016 22:33 Відповісти
На его месте должен быть я.
Суд продлил антимайдановцу Топазу содержание под стражей еще на 2 месяца - Цензор.НЕТ 6454
показати весь коментар
19.04.2016 22:42 Відповісти
Да удавите это говно тихонько и весь сказ... Нет топаза-одним говном меньше.
показати весь коментар
19.04.2016 23:41 Відповісти