7609 відвідувачів онлайн
3 137 20

Україна запропонувала Румунії використовувати потенціал українських газосховищ, - Порошенко

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом сьогодні в Бухаресті, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Я також запропонував, щоб ми прискорили роботу з укладання угод про Інтерконнектор між газотранспортними системами наших країн, завдяки яким Румунія стане черговою державою, звідки Україна зможе імпортувати газ, і я дуже вдячний пану президенту (Румунії) за люб'язну підтримку цієї ініціативи", - заявив Порошенко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна готова взяти участь у створенні Чорноморської флотилії під егідою НАТО, - Порошенко

"Я також запропонував румунській стороні використовувати потенціал українських газосховищ для зберігання газу, і спільними зусиллями ми підвищимо енергетичну безпеку не лише України та Румунії, а й усього регіону", - додав він.
Топ коментарі
+8
Газпром-мечты сбываются?
показати весь коментар
21.04.2016 14:04 Відповісти
+5
Просто Отлично
показати весь коментар
21.04.2016 14:06 Відповісти
+2
нам уже то газохранилища не нужны
показати весь коментар
21.04.2016 14:08 Відповісти

Завантаження...