Україна запропонувала Румунії використовувати потенціал українських газосховищ, - Порошенко
Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з президентом Румунії Клаусом Йоганнісом сьогодні в Бухаресті, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.
"Я також запропонував, щоб ми прискорили роботу з укладання угод про Інтерконнектор між газотранспортними системами наших країн, завдяки яким Румунія стане черговою державою, звідки Україна зможе імпортувати газ, і я дуже вдячний пану президенту (Румунії) за люб'язну підтримку цієї ініціативи", - заявив Порошенко.
"Я також запропонував румунській стороні використовувати потенціал українських газосховищ для зберігання газу, і спільними зусиллями ми підвищимо енергетичну безпеку не лише України та Румунії, а й усього регіону", - додав він.
Топ коментарі
+8 Саша_Крещатик
показати весь коментар
21.04.2016 14:04 Відповісти Посилання +5 александр соколенко #359613
показати весь коментар
21.04.2016 14:06 Відповісти Посилання +2 Андрей Чурсин
показати весь коментар
21.04.2016 14:08 Відповісти Посилання