Суд переніс розгляд справи проти екс-керівництва ДержНС на 17 червня
Шевченківський районний суд Києва переніс розгляд справи проти екс-глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, які підозрюються у вимаганні, на 17 червня.
Про це повідомив головуючий в колегії суддів Олег Лінник, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.За його словами, засідання почнеться о 10:00.
Лінник зазначив, що така тривала перерва пов'язана з відпустками суддів.