3790 відвідувачів онлайн

Суд переніс розгляд справи проти екс-керівництва ДержНС на 17 червня

Шевченківський районний суд Києва переніс розгляд справи проти екс-глави Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького, які підозрюються у вимаганні, на 17 червня.

Про це повідомив головуючий в колегії суддів Олег Лінник, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини.
За його словами, засідання почнеться о 10:00.
Лінник зазначив, що така тривала перерва пов'язана з відпустками суддів.

Також читайте: МЗС протестує проти "вироку" українському заручнику Литвинову: Це чергове свідчення відсутності правосуддя в РФ

Завантаження...