4366 відвідувачів онлайн
7 345 38

Я категорично проти скасування "закону Савченко", - Петренко

Міністерство юстиції виступає проти скасування закону про зарахування 1-го дня попереднього ув'язнення як 2-х днів у термін основного покарання ( "закон Савченко").

Про це журналістам повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"Просто скасування "закону Савченко" - я категорично проти цієї норми. Тому що я наголошую, що умови утримання в СІЗО набагато гірші, ніж в колонії", - заявив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Віра Савченко: В РФ уже висміюють нашого президента, який хвалиться своєю "невеликою перемогою" в справі Савченко

Водночас міністр виступає за внесення змін до закону.
Зокрема, він вважає, що під дію цього закону не повинні підпадати засуджені за особливо тяжкі насильницькі злочини.
Топ коментарі
+5
"Просто отмена "закона Савченко" - я категорически против этой нормы. Потому что я подчеркиваю, что условия содержания в СИЗО намного хуже, чем в колонии", - заявил он.

А кто заставляет престуников попадать в СИЗО? Они что там ожидают массажный салон, что ли?
показати весь коментар
22.04.2016 14:56 Відповісти
+4
русским свиньям слова не давали, рыло забрало и пнх
показати весь коментар
22.04.2016 15:03 Відповісти
+4
Столько всяких ********* повыходило благодаря этому закону. Вчера писали что уровень преступности в Киеве вырос на 70% и как я понимаю эта цифра будет расти. Зачем они это делают?
показати весь коментар
22.04.2016 15:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Просто отмена "закона Савченко" - я категорически против этой нормы. Потому что я подчеркиваю, что условия содержания в СИЗО намного хуже, чем в колонии", - заявил он.

А кто заставляет престуников попадать в СИЗО? Они что там ожидают массажный салон, что ли?
показати весь коментар
22.04.2016 14:56 Відповісти
1 .есть мудрая пословица " От сумы да от тюрьмы не зарекайся"

2.День за два в СИЗО правильно, чтобы следствие велось резжче, а не закроют чела и забьют болт и на следствие и на изменение меры пресечения.
3.Не все воры в тюрьме, много невиновных.Кто при бабасах или с властью вась -вась и ворует и на свободе.
4.Надеюсь понял ес нет см 1
показати весь коментар
22.04.2016 15:09 Відповісти
От сумы и тюрьмы никто не застрахован !
показати весь коментар
22.04.2016 15:27 Відповісти
На протяжении
многих лет

,В.Медведчук занимался антиукраинской деятельностью !!! Вред, который он

причинил стране трудно обозначить ? Урон
нанесённый Украине Медведчуком
, можно
только сравнить ,с уроном
от Чернобыльской катастрофы в ! Всю
свою ничтожную жизнь, он выполнял

задание своего кума ,Путина на создание СССР !! Хотя сам, предпочитал для всех

своих семей Европу ( Швейцарию ) ! В социальной сети, около 2 лет красуется

портрет его очередной жены Оксаны Марченко ,

как реклама пластических операций !!!

Интересно сколько этот «нарцисс» заплатил за это

? Но больше всего, Медведчука беспокоят

его еврейские корни ! Надо ,пока

не поздно и он не смылся в Израиль, на его историческую Родину ,или в Москву ,которая стала грязным
отстойником для всех тварей с
криминальным прошлым!!! Задержать Медведчука и судить его ,за
сепаратизм ему « светит 10 лет ! Можно в
дальнейшем его обменять на Гордость Украины - Надежду Савченко !


показати весь коментар
22.04.2016 15:45 Відповісти
Закон правильный,но как всегда "недоработан" и с лазейками.
показати весь коментар
22.04.2016 14:56 Відповісти
русским свиньям слова не давали, рыло забрало и пнх
показати весь коментар
22.04.2016 15:03 Відповісти
рыло и пнх
показати весь коментар
22.04.2016 15:10 Відповісти
смайлы больше не ставь, и без них дэбыл, а так еще более
показати весь коментар
22.04.2016 15:10 Відповісти
зачем же так значительно - шпионы? Так, гавно разное шастает... Их потом репа-ТВ антифошиздами называет
показати весь коментар
22.04.2016 15:09 Відповісти
https://censor.net/user/361949 уже три смайла? Поздравляю, трижды дэбыл! Как это в РФ гавно не шастает? Вас там гавна за 100 млн перевалит...
Все, ушлепок, ты тупой, жизнь твоя убогая и говорить с тобой не о чем. Иди в дупу. Так проще.
показати весь коментар
22.04.2016 15:22 Відповісти
Ну давайте про зеків думати. Надійка - тримайся. Мінюст штопаний, а судді і прокурори? Коли ви їбаньки... да ніколи.
показати весь коментар
22.04.2016 14:59 Відповісти
Думают не про зеков,а об их изоляции,иначе они на свободе подумают о нас.
показати весь коментар
22.04.2016 15:03 Відповісти
Мене після 90-х нічим не злякати. Де думають і чим, і про кого в першу чергу ?
показати весь коментар
22.04.2016 15:07 Відповісти
Не все ж такие как вы,бесстрашные,да и никто не застрахован.
показати весь коментар
22.04.2016 15:09 Відповісти
почитай сначала, что зеков выпускают по этому закону

http://korrespondent.net/ukraine/3671910-po-zakonu-savchenko-massovo-vypuskauit-ubyits-smy
показати весь коментар
22.04.2016 15:13 Відповісти
Столько всяких ********* повыходило благодаря этому закону. Вчера писали что уровень преступности в Киеве вырос на 70% и как я понимаю эта цифра будет расти. Зачем они это делают?
показати весь коментар
22.04.2016 15:04 Відповісти
умные из алчности, а "Соболевы", из тупости
показати весь коментар
22.04.2016 15:18 Відповісти
Странная логика, а осужденные за особо тяжкие насильственные преступления сидят в других условиях? Может просто надо условия в СИЗО поменять, а не педофилов на волю выпускать?
показати весь коментар
22.04.2016 15:05 Відповісти
нет, обеспечить положенную кубатуру и площадь, создать нормальные туалеты и дать нормальный доступ в душ. В конце концов, в СИЗО в основном содержат тех, чья вина пока что не доказана...
показати весь коментар
22.04.2016 17:19 Відповісти
Приняли, вступил в силу, выпустили одиозных уголовников вроде Лозинского и еще пару тысяч не таких известных ну и решили доработать. Молодцы
показати весь коментар
22.04.2016 15:08 Відповісти
Ощущение такое, что нюансами этого Закона хотели сделать подлянку самому автору - САВЧЕНКО. Его что, приняли безоговорочно, без обсуждений и дебатов? Как можно ставить на одну ступень ответственности хулигана и серийного убийцу, к примеру? Где был тот же Петренко? Он что, не понимал, сколько криминальных ублюдков выйдет под шумок? А ТЕПЕРЬ ОН , ВИДИТЕ ЛИ, ПРОТИВ!
показати весь коментар
22.04.2016 15:08 Відповісти
Говорят Петя вносит новую поправку в Конституцию Украины? И как в прекрасной Африке состоящей из 2-х статей: 1.Вождь всегда прав! 2. Если вождь не прав - смотри пункт первый! Старо, как мир, но в Украине к тому идет.
показати весь коментар
22.04.2016 15:11 Відповісти
Коллективный ДАУИЗМ!
Какая разница по какой статте сидит человек, день за два и все! Это тюрьма!
А следователей это подхлестывает не расследовать дела годами!
показати весь коментар
22.04.2016 15:16 Відповісти
ідіот, ніхто не розслідує справи роками з 2012 року, всі хто на СІЗО сидять максимум до 6 місяців ( у виключних випадках а так до 2 місяців), однак самі ув'язненні всіма можливими способами затягують справи тепер!
показати весь коментар
22.04.2016 15:21 Відповісти
Сам ідіот обзиває ідіотом іншого. Назви хоч один із слідчих ізоляторів України де умови кращі від будь-якої колонії?

Не розслідує справи роками? Сміх та й годі. Зараз у львівському СІЗО сидить хлопець незаконно звинувачений у ст.115 КК ще з 2009 року. Затриманий 30 листопада.Це просто один приклад, для того щоб спростувати твердження про "ніхто не сидить".
показати весь коментар
22.04.2016 16:11 Відповісти
Чернівецьке СІЗО, питання в тому, що різниця мінімальна, а не де краще, і можливо просто виділити більше коштів на СІЗО, а не придумувати дурнуваті закони. Знову я повторююсь, КПК 2012 року!!! затриманий 2009 році!!! Отже, він чекає на рішення апеляції по старому КПК, таких осіб одиниці у великих областях у малих таких фактично не залишилося, тому проблема уже вирішена і додаткових законах потреби не було!
показати весь коментар
22.04.2016 17:26 Відповісти
Тільки людина, яка нічого не розуміє в пенітенціарній системі, може вказувати, що в СІЗО гірші умови, ніж в колонії, більшість ув'язнених взагалі проситься на СІЗО весь строк відбувати. Сам закон ідіотський і стимулює всіх ув'язнених максимально затягувати розгляд будь-якої справи. Проте як через закон на волю виходять сотні особливо небезпечних бандитів взагалі мовчу. Однак навіть скасування закону нічого вже незмінить, усім увязним уже перераховно строк увязнення
показати весь коментар
22.04.2016 15:18 Відповісти
"стимулює всіх ув'язнених максимально затягувати розгляд будь-якої справи" - презумпция невиновности? не, не слышал. Был такой совдеповский плакат для автомобилистов "Не уверен - не обгоняй". а для прокуроров правило "не уверен - не арестовывай", почему то не было. и сейчас нет ответственности, того кто запросил и того кто разрешил арест, за отсидку в СИЗО невиновного (при оправдательном приговоре).
показати весь коментар
22.04.2016 15:58 Відповісти
смішний ти, таке правило було завжди навіть у 90-х) зараз СІЗО пусті, бо під варту беруть у виключних випадках. Хто говорить про невинних, зараз сотні справ, де особи визнавали вину на досудовому перестають це робити у суді, навіть при очевидності злочину, завалюють суд і слідчих ( на досудовому) безглуздими клопотаннями по 2 рази міняють адвокатів у суді, заявляють відводи всім навіть розпорядникам, при нинішній завантаженості і кадровому голоді судів кожне клопотання - це відкладення засідання на 2 тижні.
показати весь коментар
22.04.2016 16:15 Відповісти
Внести изменения надо и срочно, всякой швали повыходило тьма. Только по легким статьям, а все остальное сидеть до последнего дня
показати весь коментар
22.04.2016 16:11 Відповісти
Петренко як БАБА ЯГА: Я Проти! Та ти мудрец постав себе на місце потерпілих,які від рук деспотів,що повиходили на свободу за твоім тупим законом втратили дітей,рідних, близьких чи залишились інваліда ми на все життя. Ти у цих людей спитай чи поміняли би вони свої втрати на ізолятор, а потім розсуждай.
показати весь коментар
23.04.2016 10:08 Відповісти