10577 відвідувачів онлайн
22 875 65

"Hromadske.tv" подало на Скрипіна заяву в поліцію

16 березня ГО "Громадське телебачення" подала заяву до Печерського районного відділу поліції в місті Києві щодо дій колишнього керівника організації Романа Скрипіна.

Про це йдеться на сайті "Громадського", передає Цензор.НЕТ.

Організація заявила, що перебуваючи на посаді голови і маючи одноосібний доступ до деяких активів, Роман Скрипін привласнив майно, яке належить організації, а саме 38 324,08 доларів США і 215 203 євро. Численні попередні спроби вести переговори щодо повернення активів організації, безпосередньо і через офіційного представника Романа Скрипіна, не дали жодного результату протягом багатьох місяців.

На думку організації, дії колишнього керівника підпадають під статтю 190 Кримінального кодексу України і можуть кваліфікуватися як заволодіння чужим майном або придбання права на чуже майно шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство).

"Заява ГО "Громадське телебачення" була зареєстрована під № 4235. Згідно із законом, заяву про скоєння злочину поліція повинна була внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин. Однак, слідчий Тимків Олексій Сергійович, якому було доручено розслідування цієї справи, проігнорував пряму норму закону. Через 72 години ГО "Громадське телебачення" подала скаргу на бездіяльність поліції в Печерський суд Києва", - зазначають в організації.

Представники "Громадського" стверджують, що 6 квітня скарга була задоволена в повному обсязі, проте, слідчий Тимків не послухав рішення суду.

14 квітня ГО "Громадське телебачення" подала заяву до Печерського відділу прокуратури міста Києва з вимогою примусити поліцію до виконання рішення суду.

Організація продовжує юридичні дії з метою повернення повного контролю над активами, значну частину яких становлять благодійні пожертви громадськості.

Роман Скрипін, в свою чергу, продовжує спростовувати всі звинувачення своїх колишніх колег, стверджуючи, що ніяких доказів його "шахрайської діяльності" немає. Він також зазначив, що ніхто з "Громадського ТБ" ніяких питань з ним особисто не обговорював і не намагався з'ясувати ситуацію.

скрыпин
Тим часом, журналіст "Громадського ТБ" Наталя Гуменюк на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомила, що вісім журналістів "Громадського" і двоє журналістів "Радіо.Свобода" відкликали свої роботи з конкурсу "Честь професії" через присутність у журі Скрипіна.
Топ коментарі
+24
Наталя Гуменюк звинувачує Скрипіна? Ну щодо Наталі в мене з'явились сумніви після її спроб відбілювати сепаратистів в АТО, я тоді подумав що може її перекупили, чи залякали, чи вона просто потрапила під якийсь вплив. Спочатку я перестав дивитись Наталю на Громадському, вона і раніше була слабким журналістом який лепече в ефірі все підряд запинаючись та перескакуючи з кінця на середину і початок, але після її симпатій до сепаратистів та терористів Наталя почала мене відверто дратувати. Потім я взагалі перестав дивитись Громадське ТБ, бо там не стало ні Яневського, ні Скрипіна, ні будь кого іншого хто був вартий уваги. Посередність перемогла і проект перестав бути цікавим, але тепер Громадське дослухається до західних спонсорів які хочуть розвалити Україну виборами в АТО та автономією сепаратистів! Фактично Громадське ТБ стало контрольованим і перестало бути українським!
показати весь коментар
22.04.2016 17:36 Відповісти
+20
"Hromadske.tv" подало на Скрыпина заявление в полицию - Цензор.НЕТ 4945
показати весь коментар
22.04.2016 17:28 Відповісти
+15
"Hromadske.tv" подало на Скрыпина заявление в полицию - Цензор.НЕТ 3036Хробацьке - рассадник дятлов и аферистов
показати весь коментар
22.04.2016 17:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скрипіну пох ... він виїхав в Берлін
показати весь коментар
22.04.2016 17:26 Відповісти
Наталя Гуменюк звинувачує Скрипіна? Ну щодо Наталі в мене з'явились сумніви після її спроб відбілювати сепаратистів в АТО, я тоді подумав що може її перекупили, чи залякали, чи вона просто потрапила під якийсь вплив. Спочатку я перестав дивитись Наталю на Громадському, вона і раніше була слабким журналістом який лепече в ефірі все підряд запинаючись та перескакуючи з кінця на середину і початок, але після її симпатій до сепаратистів та терористів Наталя почала мене відверто дратувати. Потім я взагалі перестав дивитись Громадське ТБ, бо там не стало ні Яневського, ні Скрипіна, ні будь кого іншого хто був вартий уваги. Посередність перемогла і проект перестав бути цікавим, але тепер Громадське дослухається до західних спонсорів які хочуть розвалити Україну виборами в АТО та автономією сепаратистів! Фактично Громадське ТБ стало контрольованим і перестало бути українським!
показати весь коментар
22.04.2016 17:36 Відповісти
Громадське дослухається до західних спонсорів
--
А хто там спонсор? Судячи з того, кому на руку істерика, яку розганяє Громадське, спонсори в нього зовсім не західні.
показати весь коментар
22.04.2016 18:45 Відповісти
Агов, "ахмєтовскіє дєвушкі"..!
показати весь коментар
22.04.2016 22:33 Відповісти
І тут рашка зі своїми американськими спонсорами. Я не прихильник Гуменюк, але Роману потрібно віддати гроші, які ще залишилися на рахунках, і конфлікт вичерпаний.
показати весь коментар
22.04.2016 19:06 Відповісти
Там США дало тільки 3000 грн, а мільйони доларів давали саме європейські урядові та неурядові організації. Скорше за все позиція цих спонсорів і вплинула на те що Скрипін пішов з Громадського. Гроші вони хай ділять самі, я їх гроші рахувати не хочу, але не вірю що Скрипін вкрав якісь гроші.
показати весь коментар
22.04.2016 19:37 Відповісти
Гуменючка редкая тварь и продажная шлюха((( Наташка "три рубля" продала громадськое и выполняет заказ власти по травле Скрыпина(((
показати весь коментар
22.04.2016 22:24 Відповісти
Жаль, а ведь неплохое было телевидение.
показати весь коментар
22.04.2016 17:28 Відповісти
пока единственное настощее - теперь остался только Шустер
показати весь коментар
22.04.2016 20:14 Відповісти
"Hromadske.tv" подало на Скрыпина заявление в полицию - Цензор.НЕТ 4945
показати весь коментар
22.04.2016 17:28 Відповісти
показати весь коментар
22.04.2016 17:44 Відповісти
Суд обязал ГПУ открыть уголовное дело в отношении Медведчука
22 апреля 2016г.
Печерский районный суд Киева обязал Генеральную прокуратуру Украины открыть уголовное производство в отношении лидера движения "Украинский выбор" Виктора Медведчука, сообщил народный депутат Украины Андрей Левус (фракция "Народный фронт").
"Сегодня своим решением Печерский суд обязал ГПУ открыть уголовное производство по фактам антигосударственной деятельности Медведчука. Правоохранители должны внести данные в ЕРДР и начать расследование", - написал депутат на странице в Facebook.
Он пояснил, что 5 апреля было подано депутатское обращение "с заявлением о преступлениях Медведчука и его пророссийской организации "Украинский выбор". "Требовали расследовать причастность Медведчука к сепаратизму, государственной измене и финансированию терроризма", - добавил А.Левус.
В Харькове "заминировали" гостиницу, где проходит "медведчуковский" съезд
показати весь коментар
22.04.2016 17:29 Відповісти
Спектакль.
"Вдруг" окажется, что эта мразь - белая и пушистая, и что ему надо выплатить компенсацию из госбюджета, и 5 лет перед ним извиняться...
показати весь коментар
22.04.2016 17:53 Відповісти
НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
22.04.2016 17:29 Відповісти
Я тоже! Вот когда засудят и будет приговор тогда может. А так это все ля-ля непонятное зачем, и кому выгодно.
показати весь коментар
22.04.2016 17:35 Відповісти
Я его всегда уважал за объективность и честность,а здесь такое городят!???
показати весь коментар
22.04.2016 17:38 Відповісти
Так тоже думаю!
показати весь коментар
22.04.2016 17:49 Відповісти
Проосто "волынская резна" какая-то...
показати весь коментар
22.04.2016 17:31 Відповісти
Што?
показати весь коментар
22.04.2016 21:45 Відповісти
Шта?
показати весь коментар
22.04.2016 22:03 Відповісти
в 1941-ом...
показати весь коментар
22.04.2016 22:31 Відповісти
"Hromadske.tv" подало на Скрыпина заявление в полицию - Цензор.НЕТ 3036Хробацьке - рассадник дятлов и аферистов
показати весь коментар
22.04.2016 17:31 Відповісти
Скрыпин работал на 5 - ом канале . много критиковал власти . думаю это месть - месть от кого от пятого или от власти или от Пороха или от оппозиционного трахнутого Громадського
показати весь коментар
22.04.2016 17:36 Відповісти
І багато амбіцій мав, а амбіції коштують.
показати весь коментар
22.04.2016 19:09 Відповісти
После того как Громадське подынрало Кремлю с референдумом в Голландии, на нем можно поставить жирный крест. И ни копейки этим Иудам!
показати весь коментар
22.04.2016 17:44 Відповісти
С уходом Яневского Громадське поскучнело,утратило изюминку. Скрыпин уйдет-проект закрыт.
показати весь коментар
22.04.2016 17:50 Відповісти
когда старый умный еврей ушел с громадським ---- все
показати весь коментар
22.04.2016 18:54 Відповісти
Мне пох, что кто-то там памятник, патриот, коррупционер, враг, друг... Давайте всё публично расследовать.
показати весь коментар
22.04.2016 17:56 Відповісти
А на первый взгляд таким патриотом казалься,а на деле обичным ворюгой как и многие в Украине...
показати весь коментар
22.04.2016 18:15 Відповісти
Якщо порохоботи кувікають проти Скрипіна, значить він правий.
показати весь коментар
22.04.2016 18:43 Відповісти
Якщо порохоботи кувікають проти Скрипіна, значить він правий.
--
Якщо хтось вважає Громадське "порохоботами", він неправий і дезорієнтований ))
показати весь коментар
22.04.2016 18:55 Відповісти
Посол США так часто буває на Громадському, що сам канал ніяк не можна запідозрити в порохоботстві.
показати весь коментар
22.04.2016 19:01 Відповісти
Посол США
--
Неправда. Посол США працює "обамаботом". А ви дезорієнтований, як якийсь ольґінський москаль ))
показати весь коментар
22.04.2016 19:09 Відповісти
Обамоботство несумісне з порохоботством, особливо після офшорного скандалу. Кацапа видає неправильне застосування гички.
показати весь коментар
22.04.2016 19:18 Відповісти
Обамоботство несумісне з порохоботством
--
Нецікаво. Скажіть краще, чи сумісна ботоманія зі здоровим глуздом?
показати весь коментар
22.04.2016 19:27 Відповісти
Незмістовні дописи явного кацапа точно не сумісні.
показати весь коментар
22.04.2016 19:32 Відповісти
Незмістовні дописи
--
Громадське "кувікає" на Скрипіна. Ви кажете, що той правий, бо на нього "кувікають" "порохоботи". Тепер доводите, що Громадське не "порохоботи". Посла США до чогось приплели, кацапи замерещились ... Ви дуже дезорієнтована особа, м'яко кажучи ))
показати весь коментар
22.04.2016 19:51 Відповісти
Не все те порохобот, що кувікає - кацап явно зловживає увагою.
показати весь коментар
22.04.2016 19:59 Відповісти
Не все те порохобот, що кувікає
--
Та всі знають, що найбільше "кувікають" ольґінські москалі ))
показати весь коментар
22.04.2016 20:15 Відповісти
Кацапові було вже повідомлено, що вживання гички не робить кацапа людиною.
показати весь коментар
22.04.2016 22:18 Відповісти
Навпаки вони за.
показати весь коментар
22.04.2016 18:56 Відповісти
Вони точно проти, про що свідчать два порохоботні дописи вище.
показати весь коментар
22.04.2016 18:58 Відповісти
Ви помиляєтесь,першого не знаю,а другий тролль Гриценка.
показати весь коментар
22.04.2016 19:01 Відповісти
Гриценко і єсть порохобот.
показати весь коментар
22.04.2016 19:06 Відповісти
Да ладно!
показати весь коментар
22.04.2016 19:19 Відповісти
http://www.unian.net/politics/1308464-gritsenko-po-delu-o-sdache-kryima-i-donbassa-ya-dal-pokazaniya-protiv-11-vyisshih-doljnostnyih-lits-ukrainyi.html Безумовний і невгамовний.
показати весь коментар
22.04.2016 19:30 Відповісти
Его тролль совсем другое пишет.
показати весь коментар
22.04.2016 19:32 Відповісти
Обидва - доведені порохоботи.
показати весь коментар
22.04.2016 19:38 Відповісти
Ну если вам так хочется считать...
показати весь коментар
22.04.2016 19:41 Відповісти
Жіночий розум очевидно не здатний самостійно збагнути, що порохоботи можуть кувікати за Гриценка, бо Гриценко сам є порохоботом.
показати весь коментар
22.04.2016 19:47 Відповісти
Знающие люди с вами вряд ли согласятся и не все они женщины,даже наоборот. А ваше выражение на грани фола.
показати весь коментар
22.04.2016 19:51 Відповісти
Незгода не є доказом чи доводом, так само як і стать незгодних.
показати весь коментар
22.04.2016 20:03 Відповісти
а що є доказом?
показати весь коментар
22.04.2016 23:45 Відповісти
Щоби було зрозуміло, ся таємнича дописувачка вже кілька разів підступала до людей з бесідами на різні нецікаві теми, щоразу посилаючись на загадкові знання втаємничених людей. Як було вже сказано вище, грицеботство по своїй природі не суперечить порохоботству, тому докази грицеботства по справі з порохоботства є зайвими, надмірними.
показати весь коментар
23.04.2016 00:50 Відповісти
В то же время, как сообщил Стране один из руководителей Громадського ТВ, Роман Скрыпин провел e-mail опрос среди лиц, которые жертвовали средства на Громадське. Спонсорам канала он задавал вопрос, куда они согласны передать свои средства - на развитие Громадського или на создание нового независимого информ-ресурса. Очевидно, по итогам этого опроса он и собирается решить, как распорядиться средствами, говорит нам собеседник.

http://strana.ua/articles/analysis/9775-obvinyaemyj-v-**********-250-tysyach-dollarov-skrypin-budet-v-zhyuri-na-konkurse-chest-professii.html
показати весь коментар
22.04.2016 19:17 Відповісти
удачи Скрыпину и Яневському - а Громадське увы умерло!!!
показати весь коментар
22.04.2016 20:18 Відповісти
Страна УА імєні Ру токсічна для вашего здоровья...
показати весь коментар
22.04.2016 22:38 Відповісти
Скрипін у них гроші украв, Гнап на любого президента погану статтю написав - які усі погані
Підари продажні!
показати весь коментар
22.04.2016 19:52 Відповісти
Оху..ть! Поїхав і неподілівся.
показати весь коментар
22.04.2016 21:31 Відповісти
Нацарював сто рублiв и втiк.
показати весь коментар
22.04.2016 22:26 Відповісти
Громадське давно вже належить Вальцману! Які ще питання!
показати весь коментар
23.04.2016 00:44 Відповісти