У найближчі два тижні керівництво ДФС буде звільнено, - Вінник
Про це він повідомив в ефірі "Шустер Live", передає Цензор.НЕТ.
"Я переконаний, що в найближчий тиждень - два керівництво ДФС буде звільнене", - заявив він.
Нардеп повідомив, що 21 квітня, в закритому режимі, під керівництвом нардепа від БПП Ніни Южаніної, пройшло засідання комітету з митної і податкової політики, на якому обговорювалися зловживання на митниці.
"За оцінками окремих експертів, до 100 млрд грн недоотримує український бюджет через зловживання, і бюджету не вистачає грошей на ті соціальні програми, які зобов'язався прем'єр-міністр Віктор Гройсман провести", - повідомив Вінник.
"Сподіваюся, що комітет ухвалить зважене рішення і рекомендує уряду, міністру фінансів прийняти відставку або звільнити будь-яким шляхом керівництво ДФС", - резюмував нардеп.
"Я переконаний, що в найближчий тиждень - два керівництво ДФС буде звільнене", - заявив він.
Нардеп повідомив, що 21 квітня, в закритому режимі, під керівництвом нардепа від БПП Ніни Южаніної, пройшло засідання комітету з митної і податкової політики, на якому обговорювалися зловживання на митниці.
"За оцінками окремих експертів, до 100 млрд грн недоотримує український бюджет через зловживання, і бюджету не вистачає грошей на ті соціальні програми, які зобов'язався прем'єр-міністр Віктор Гройсман провести", - повідомив Вінник.
"Сподіваюся, що комітет ухвалить зважене рішення і рекомендує уряду, міністру фінансів прийняти відставку або звільнити будь-яким шляхом керівництво ДФС", - резюмував нардеп.
1.Гаишники на хер не нужны, ни в каком виде. Когда в Донецке началась сепарская вакханалия, митинги, быдло, макаки с автоматами, гаишники исчезли, и их исчезновение никак не отобразилось на безопасности дорожного движения, вообще никак, полтора года без гаишников и никакой нужды, абсолютно
2. То же самое с ментами, главное оставить тех кто мог бы на первых порах на вызовы везжать, всё. А остальных гнать в три шеи. И поверь, ничего не произойдет, и новых можно будет постепенно набирать я сам, лично такому свидетель.
Эти незаменимые хвакивци и конторы приносят больше вреда тем что они есть, а когда их нет, то и вреда нет.))