8402 відвідувача онлайн
32 469 109

"Усіх ОБСЄшників, хто буде зі зброєю, буду розстрілювати", - ватажок бойовиків Захарченко

Влада самопроголошеної Донецької народної республіки розцінює можливе прибуття на територію республіки збройної місії ОБСЄ як інтервенцію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Якщо в них виникне бажання з'явитися тут озброєними, я буду розцінювати це як інтервенцію і всіх ОБСЄшників, хто буде зі зброєю, буду розстрілювати, щоб у них навіть бажання не виникало прийти сюди з пістолетом", - сказав журналістам у понеділок ватажок бойовиків "ДНР" Олександр Захарченко.
"Моніторингова місія отримала мандат на моніторинг, тому жоден ОБСЄшник зі зброєю сюди не прийде", - додав він.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Полицейская миссия ОБСЕ необходима для реализации минских соглашений, - Порошенко

Як повідомлялося, Президент України Петро Порошенко заявив, що очікує прийняття найближчим часом рішення про створення і розгортання на Донбасі озброєної поліцейської місії ОБСЄ. Він також заявив, що російська сторона погоджується на розміщення на Донбасі поліцейської озброєної місії ОБСЄ.
Топ коментарі
+56
Скоро в новостях... "автомобиль Захарченко взлетел на воздух"
показати весь коментар
25.04.2016 13:30 Відповісти
+56
сашок, если Х*уйло прикажет, будешь у этих вооруженных ОБСЕшников еще и отсасывать...лично...
показати весь коментар
25.04.2016 13:31 Відповісти
+44
Гут. Може швайнмайєри прозріють? - Хоча навряд, пока вони на зарплаті у Муйла.
показати весь коментар
25.04.2016 13:29 Відповісти

Завантаження...