Завтра відбудеться засідання Радбезу ООН, ініційоване Україною через погіршення ситуації на Донбасі, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко ініціює засідання Радбезу ООН за фактами порушення бойовиками Мінських домовленостей.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Порошенка.
У повідомленні зазначається: "28 квітня в 22: 00 за київським часом в Нью-Йорку відбудеться відкрите засідання Ради Безпеки ООН, ініційоване Постійним представництвом України при ООН за моїм дорученням.
Причина: погіршення безпекової ситуації на Донбасі та невиконання Росією Мінських домовленостей.
Дав інструкції заступнику міністра закордонних справ В.Пристайку довезти до міжнародного співтовариства останню інформацію про злочинні дії окупантів на Донбасі і в Криму, зокрема щодо заборони діяльності Меджлісу кримськотатарського народу".
Топ коментарі
+14 Джамал
показати весь коментар
27.04.2016 20:23 Відповісти Посилання +10 Lvbnhj
показати весь коментар
27.04.2016 21:18 Відповісти Посилання +9 Wata_netu
показати весь коментар
27.04.2016 20:28 Відповісти Посилання