11222 відвідувача онлайн
195 672 540

МЗС РФ "стурбоване" тим, що "Азов" та "Айдар" введено в Одесу

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МЗС РФ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Правоохоронці отримали наказ затримувати людей у балаклавах і без документів 2 травня в Одесі, - Лорткіпанідзе

"Викликає також серйозну заклопотаність інформація про нагнітання напруженості в Одесі, поступове стягування в місто підготовлених бійців націонал-радикальних угруповань "Айдар" та "Азов" та інші ознаки підготовки до нових провокацій у цьому місті", - йдеться в повідомленні російського МЗС.

Також читайте: За рішенням Порошенка в Одесу все-таки буде направлено близько 1 тис. правоохоронців: нам не потрібні ексцеси, - Саакашвілі

Як повідомлялося раніше, глава Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі повідомив, що за рішенням Президента України Петра Порошенка до Одеси для підтримки громадського правопорядку буде направлено близько 1 тис. правоохоронців.
Топ коментарі
+219
какое ваше собачье дело?
уйобен зи бите в свои ипеня

[Зображення недоступне]
показати весь коментар
29.04.2016 18:27 Відповісти
+161
Жаль что таких подготовленных пацанов у нас не было 2 года назад! Все было б по другому! Ну хоть теперь суки будьте озабочены!
показати весь коментар
29.04.2016 18:32 Відповісти
+138
А каким задом мид эрефии это касается?..
показати весь коментар
29.04.2016 18:27 Відповісти

Завантаження...