6200 відвідувачів онлайн
1 900 14

В Україні створюється Єдине довідкове бюро зниклих безвісти, - Мін'юст

Міністерство юстиції України займається створенням Єдиного довідкового бюро безвісти зниклих громадян.

Про це в ефірі "Громадського" розповів заступник міністра юстиції Сергій Пєтухов, передає Цензор.НЕТ.
За словами чиновника, в довідкове бюро зможуть звертатися люди як із тимчасово окупованих регіонів, так і з підконтрольних Україні територій.
"Міжнародний комітет Червоного Хреста наполягає, що має бути створено єдину базу, яка не буде "підв`язана" під кримінальне переслідування чи кримінальні розслідування. Тобто їй будуть більше довіряти, туди не будуть боятися надавати інформацію і до неї будуть звертатися родичі зниклих людей", - сказав Пєтухов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Зниклими безвісти на Донбасі вважаються 693 українці. Наше завдання - знайти їх, - Ірина Геращенко

Також представник Мін'юсту розповів, що зараз пошуком зниклих безвісти українців займається виключно Національна поліція. Однак, за словами Пєтухова, багато громадян "з різних причин" відмовляються надавати їй інформацію.
Топ коментарі
+2
"Пропала шоколадная власть!" - занесите в список.
показати весь коментар
29.04.2016 20:54 Відповісти
+2
а почему ты ********, он не говорит?
показати весь коментар
29.04.2016 20:57 Відповісти
+2
крутые пацаны наконец примечают сего ******* мелкотравчатого с Лиговской подворотни.
Зашкварились хлопцы, от окурка.
В Украине создается Единое справочное бюро пропавших без вести, - Минюст - Цензор.НЕТ 6617
показати весь коментар
29.04.2016 21:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ноу-хау !
показати весь коментар
29.04.2016 20:49 Відповісти
ПЕТУХОВ....ГОВОРИТ О ТОМ.ЧТО ПЕТУХ БАБЛО БУДЕТ ПИЛИТЬ С НИЩЕГО НАРОДА УКРАИНЫ...
показати весь коментар
29.04.2016 20:50 Відповісти
а почему ты ********, он не говорит?
показати весь коментар
29.04.2016 20:57 Відповісти
крутые пацаны наконец примечают сего ******* мелкотравчатого с Лиговской подворотни.
Зашкварились хлопцы, от окурка.
В Украине создается Единое справочное бюро пропавших без вести, - Минюст - Цензор.НЕТ 6617
показати весь коментар
29.04.2016 21:04 Відповісти
опаньки... - и его Люцифер пометил...
там ещё выше на очереди наверное стоит...
показати весь коментар
29.04.2016 21:56 Відповісти
Сеню кролика первого в список внесут
показати весь коментар
29.04.2016 20:54 Відповісти
"Пропала шоколадная власть!" - занесите в список.
показати весь коментар
29.04.2016 20:54 Відповісти
всьо пропало....
показати весь коментар
29.04.2016 20:56 Відповісти
Что уже моно кричать Зрада приди?
показати весь коментар
29.04.2016 21:00 Відповісти
Мож, хоть так Енакиевского найдем, а то ишшут, ишшут...
показати весь коментар
29.04.2016 21:04 Відповісти
да, это опять лишние рабочие места, аппарат распухает - экономика растет. Вот представьте, если пропадет безвести миллион пенсионеров - это ж какая прибыль для государства - пенсию платить не надо. И схему можно капустную организовать через такое бюро, как в Мертвых Душах по Гоголю или как у Жака Ширака. Это ж прибыльное дело, когда люди пропали без вести, а им бабло платить. Реформа.
показати весь коментар
29.04.2016 21:09 Відповісти
Правильний і необхідний крок Мін'юста. Давно пора. Всі хто знаходяться в заручниках кремля, всі хто ще живий і знаходиться в підвалах окупованих територій мають знати, що українці пам'ятають про них і борються за їх визволення. Тому вітаю кожен крок в цьому напрямку і вкотре прошу патріотів підтримувати акцію https://www.facebook.com/hashtag/letmypeoplego?source=feed_text&story_id=227050447658849&hc_location=ufi #LetMyPeopleGo
В Украине создается Единое справочное бюро пропавших без вести, - Минюст - Цензор.НЕТ 1751
показати весь коментар
30.04.2016 11:01 Відповісти
З підвалів Донеччини в СІЗО Новочеркаська привезли двох українських заручників, - Савченко
Надія Савченко розповіла своїй сестрі Вірі про двох хлопців, яких привели в СІЗО Новочеркаська, які до цього перебували в підвалах Донеччини.
Як повідомляє https://censor.net/, про це Віра Савченко https://www.facebook.com/photo.php?fbid=215645135481653&set=a.100930033619831.1073741828.100011085030149&type=3&theater написала на своїй сторінці у Facebook.

"На побаченні Надя мені розповіла, що сьогодні (у середу, 27 квітня) привезли в СІЗО-3, Новочеркаськ, РФ, двох хлопців із підвалів Донеччини... Наших солдатів?" - написала вона.
"У будь-якому разі люди "тонуть" у тюрмі народів, Росії...", - додала Савченко.
Саме для допомоги таким людям, про яких розповідають сестри Савченко, людям, що знаходяться в катівнях для заручників і для розшуку загиблих в цій ганебній війні створюється Єдине додаткове бюро.
Джерело:https://censor.net/n386823
показати весь коментар
30.04.2016 11:31 Відповісти