8927 відвідувачів онлайн
28 039 98

Відомого волонтера Ковальова побили у центрі Кременчука

У центрі Кременчука у суботу, 30 квітня, група осіб побила відомого волонтера Богдана Ковальова, що входить до команди Президента України щодо реформування Міністерства оборони "Волонтерський десант".

Як передає Цензор.НЕТ з посиланням на "24 канал", після завершення патріотичного квесту "Єдине місто - єдина країна" Ковальов по дорозі додому зайшов до супермаркету. Там він став свідком сутички між молодими людьми.

Проходячи повз бійку, Богдан заступився за хлопця, якого били близько 6 чоловік. Решта 10 осіб спостерігали, обступивши бійку. Збивши хлопця з ніг, вони переключилися на побиття волонтера. Його били ногами по обличчю та голові. Богдан розповів, що група осіб мала при собі ножі та пістолети.

У волонтера розбите обличчя та струс мозку.

Коли під'їжджала патрульна поліція Кременчука, молоді люди зникли на своїх машинах. Ковальов написав заяву до відділення поліції.

"У той час, коли на сході України триває війна та гинуть наші хлопці, захищаючи країну від окупанта, бандитизм на мирній території піднімає голову", - підкреслив Богдан, який на сході отримав кілька контузій, допомагаючи бійцям АТО.

Він зазначив, що вже встановлено декого з нападників, один із них - син місцевого судді. Ковальов додав, що поруч були відеокамери, повідомляє "112 Україна".

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Невідомі вночі розгромили акцію за відставку мера Одеси Труханова: майно знищено, у людей травми середньої тяжкості. ФОТОрепортаж
Топ коментарі
+37
"Он отметил, что уже установлены некоторых из нападавших, один из них сын местного судьи. Ковалев добавил, что рядом были видеокамеры"

Он всё напутал. Ни чей это не сын, а похожий на него человек, а телекамеры установлены, но ещё не подключены..
показати весь коментар
01.05.2016 20:57 Відповісти
+27
Потому что волонтер-законопослушный человек,а простым и законопослушным у нас оружие огнестрельное запрещено.Не носить же с собой охотничье ружье?.Президент решил,что народу оружие для самозащиты не надо.Оружие можно бандитам-сынкам судей,прокуроров,всякой маргинальной мрази и богатеньким.
показати весь коментар
01.05.2016 21:20 Відповісти
+17
"один из них сын местного судьи" - слабо провести АТО в Кременчузі ?!
показати весь коментар
01.05.2016 21:01 Відповісти

Завантаження...