11464 відвідувача онлайн
5 962 29

Необхідно визначити п'ять найважливіших проблем вимушених переселенців, які потребують негайного вирішення, - Тука

Необхідно визначити п'ять проблем вимушених переселенців, які потребують термінового вирішення.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

Читайте також: У Бахмуті колишній бойовик здався українській владі

"Якось не дуже виходить відпочивати. Вже вчора ввечері подумки занурився в нову роботу.
Поки в нас є час до анонсованої зустрічі з волонтерами, прошу всіх зацікавлених дуже коротко висловити свої думки щодо пріоритезації важливих питань з життя переселенців.
До речі, мені особисто дуже імпонує точка зору активних людей, які заперечують проти того, щоб їх називали "переселенцями",- написав він.

За словами Туки, перебуваючи на Луганщині, він "спілкувався з багатьма різними людьми, які вимушені були залишити свої домівки. Й іноді наражався під час бесід на таку відповідь: "Досить нас називати "переселенцями" або "біженціями"! Ми - такі ж самі українці, як і всі інші!"

Також читайте: 9 бойовиків "ДНР" затримано в Донецькій області, - Аброськін. ФОТО

"Отже, аби не гаяти часу, пропоную всім надіслати п'ять найважливіших проблем (без деталей!), які потребують негайного вирішення. Наприклад: зміна Законодавства щодо статусу, спрощення процедури отримання документів, проблеми з отриманням соціальних виплат, створення робочих місць, допомога в отриманні освіти", - повідомив він.

"Я розумію, що таких проблем дуже-дуже багато! Але починати треба з найнагальніших. Аби визначити перелік цих проблем, і звертаюся до вас", - додав Тука.
Топ коментарі
+5
Угу. Вони придбають житло, здаватимуть його і на отримані гроші будуть жити у своєму лугандоні і клясти "укропію".
показати весь коментар
02.05.2016 12:21 Відповісти
+4
Проблема номер 1 - ГДЕ ЖИТЬ вынужденным переселенцам, которые не скоро смогут вернуться на Донбасс (да и стоит ли?). Нужна государственная поддержка приобретения жилья семьям, которые желают переселиться на ПМЖ в другие регионы Украины и забыть ту зону зачумления, как страшный сон.
показати весь коментар
02.05.2016 12:08 Відповісти
+4
Предлагаю украинцев,которые годами работают,но перспективы с жильем нет и они переселяются с квартиры на квартиру,тоже считать переселенцами,а юго- восточные области Украины считать зоной зачумления.(В моем доме две семьи "переселенцев":Одни на Land Cruiser,а другие на Mersedec Benz).
показати весь коментар
02.05.2016 12:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Проблема номер 1 - ГДЕ ЖИТЬ вынужденным переселенцам, которые не скоро смогут вернуться на Донбасс (да и стоит ли?). Нужна государственная поддержка приобретения жилья семьям, которые желают переселиться на ПМЖ в другие регионы Украины и забыть ту зону зачумления, как страшный сон.
показати весь коментар
02.05.2016 12:08 Відповісти
Угу. Вони придбають житло, здаватимуть його і на отримані гроші будуть жити у своєму лугандоні і клясти "укропію".
показати весь коментар
02.05.2016 12:21 Відповісти
Вы правы, этим НИЧЕГО давать нельзя. Но есть и те, кто уже вкусил воздух свободы и не за какие коврижки в даунбас не вернутся. У меня есть немало знакомых, где раскол прошел по семьям: из Донецка даунчане рванули в Крым (губа не дура!), а дети выехали во Львов, нашли работу, и теперь НИ ЗА ЧТО возвращаться в Донбасс не хотят. Менталитет свободных людей оказался ближе. С десяток выпускников вузов Луганска оказались в Днепропетровске: трудно, сложно, но они узнали другую жизнь, другой способ мышления.
показати весь коментар
02.05.2016 12:27 Відповісти
Дочка сусідів мого покійного сільського тестя сходила навдало заміж, повернулася додому. У селі роботи нема, покрутилася, залишила батькам малу і подалася на заробітки у Київ. Влаштувалася продавцем у супермаркет. Чистими 3,0тис.грн. Працює 2 тижні з 7 до 23, а потім на 2 тижні їде додому. Живе у хостелі, сплачуючи 200грн/тиждень.
Чим її становище краще за становище "переселенців"? І чомусь ніхто не піднімає питання про допомогу таким як вона. Може тому, що вона не "рускаязичнає насєлєніє"?
показати весь коментар
02.05.2016 12:57 Відповісти
Відрізняэться тим, що вона залишила доньку у батьків у власній домівці, відрізняэться тим, що їй э куди вертатися, відрізняэться тим, що все її майно у неї неушкоджене - від виділки і до холодильника.
І останнэ, біжанцями не вважаються особи, що змінюють місце через економічне становище. Про яку допомогу ти власне піднімаэшь питання, щоб усі бажаючі мали змогу жити у Київі за державний кошт?
показати весь коментар
02.05.2016 14:00 Відповісти
Дуже часто відбувається таке: оселяться десь "переселенці" - бабуся, мати, синок-школяр. Сусудські діти питають хлопця "де твій батько?" і чують у відповідь "мой папа на дамбаце укропов мочит".
показати весь коментар
17.05.2016 21:32 Відповісти
Новый российский учебник истории
Необходимо определить пять важнейших проблем вынужденных переселенцев, требующих немедленного решения, - Тука - Цензор.НЕТ 1516
показати весь коментар
02.05.2016 12:08 Відповісти
Чего только не напишут с перепоя...
показати весь коментар
02.05.2016 12:10 Відповісти
Ой, мені одна мокрощьолка нещодавно доказувала що Америку Єрмак відкрив.
показати весь коментар
02.05.2016 12:26 Відповісти
А Ермак об этом знает?
показати весь коментар
02.05.2016 12:28 Відповісти
Все проблемы "переселенцев" решит - пеший сексуальный поход в раисю.
Или они забыли как орали - путен введи?
http://pixs.ru/showimage/avyf497377_3637044_21772258.jpg Необходимо определить пять важнейших проблем вынужденных переселенцев, требующих немедленного решения, - Тука - Цензор.НЕТ 5437
показати весь коментар
02.05.2016 12:21 Відповісти
Русскій язик!
показати весь коментар
02.05.2016 12:24 Відповісти
Язік не притісняється в Лугандонії, велкам туди.
показати весь коментар
02.05.2016 13:30 Відповісти
В США, в своё время было запущено 2 проекта, которые до сих пор актуальны и востребованны
Это по поводу жилья..
1. Это мало-бюджетные модульные дома .. всё верно, мы порой смеёмся с их "картонных домов".. особенно когда у них ураган пронесётся.. однако этот проект решил кучу социальных проблем, особенно в период повальных миграций с разных стран, в США
Сейчас проектов модульных домов много.. И если бы государство заинтересовалось бы.. были бы решены многие проблемы граждан.. и не только временных переселенцев.:
их можно утеплить
показати весь коментар
02.05.2016 12:25 Відповісти
Необходимо определить пять важнейших проблем вынужденных переселенцев, требующих немедленного решения, - Тука - Цензор.НЕТ 1160

из старых контейнеров
Необходимо определить пять важнейших проблем вынужденных переселенцев, требующих немедленного решения, - Тука - Цензор.НЕТ 3894
показати весь коментар
02.05.2016 12:27 Відповісти
2. Трейлеры..
Необходимо определить пять важнейших проблем вынужденных переселенцев, требующих немедленного решения, - Тука - Цензор.НЕТ 3888
показати весь коментар
02.05.2016 12:29 Відповісти
Есть прекрасные проекты массового бюджетного строительства домов по технологии крупноблочного домостроения. Но... эта "власть" - ненастоящая и воровская. Ей не до проблем людей.
показати весь коментар
02.05.2016 12:34 Відповісти
Ты пробовал жить зимой в Украине в контейнере? Это тебе не Калифорния и не Техас. У меня есть обустроенный утепленный контейнер, но жить зимой в нем нельзя.
показати весь коментар
02.05.2016 14:07 Відповісти
Не при этом "президенте"... Он не делает того, что положено делать по Конституции, кудаж ему действовать креативно. Уже Запад удивляется инерционность совкового мышления "президента" и этой потешной "власти".
показати весь коментар
02.05.2016 12:29 Відповісти
А поки не вимруть совки, так і буде. Давно кажу про це.
показати весь коментар
02.05.2016 13:32 Відповісти
Предлагаю украинцев,которые годами работают,но перспективы с жильем нет и они переселяются с квартиры на квартиру,тоже считать переселенцами,а юго- восточные области Украины считать зоной зачумления.(В моем доме две семьи "переселенцев":Одни на Land Cruiser,а другие на Mersedec Benz).
показати весь коментар
02.05.2016 12:26 Відповісти
Гостил у знакомых во Львовской области - местные земли массово скупают донецкие и строят хатынки от 300 кв метров... Риэлторы Киева удивляются: откуда столько (!) денег у беженцев из Донбасса! Если до войны продажи в новых ЖК были 2-3 квартиры в неделю, то теперь 2-3 В ДЕНЬ. 80 процентов покупателей - из Донбасса, причем НИКАКИХ КРЕДИТОВ - рассчитываются сразу и на месте!
показати весь коментар
02.05.2016 12:32 Відповісти
Там грабят,здесь вкладывают. Бизнес(с).
показати весь коментар
02.05.2016 12:46 Відповісти
причем наблюдается прогрессия цены, от дешевого востока и до дорогого запада Украины, кароче полчище крыс перекинулось в сердце страны, а СМИ обвиняют закон Савченко в возросшей пресупности , грубо говоря.
показати весь коментар
02.05.2016 12:49 Відповісти
Необходимо решить всего одну проблему. Как этих дамбасян выселить назад в Лугандонию...
показати весь коментар
02.05.2016 12:37 Відповісти
https://censor.net/user/112307, читаю Вас. Вы, вроде, вменяемый. Разве можно всех под одну гребенку?!
показати весь коментар
02.05.2016 13:57 Відповісти
Помните как у Ильфа и Петрова?
Пригласил в гости к маме, но адреса, почему-то, не оставил...
А куда писать вам, гражданин Тука?
Скорее всего только на заборе или в Спортлото.
Смешные вы все, честное слово.....
показати весь коментар
02.05.2016 12:52 Відповісти
ублюдочному умнику энди скажу - я прожил в донецке 50 лет - с 17 до 67 - всегда был украинцем, хотя этнически я не славянин - я уехал из этого города, загаженного кацапами - и ты, мразь, будешь решать, что мне надо или не надо, если я потерял все, что нажил
показати весь коментар
02.05.2016 13:33 Відповісти
Співчуваю. Адекватних переселенців зустрічав, але нажаль рідко. Тому не треба дивуватися своєрідній "презумпції виновності" у поведінці оточуючих.
Простий приклад: їду за кермом, бачу на перехресті автівку з номерами АН. Перша моя реакція - "зараз він проігнорує правила приоритету проїзду". Якщо не порушить Правила - щиро дивуюся.
показати весь коментар
17.05.2016 23:20 Відповісти