Україна може отримати $ 50 млрд від "Газпрому" за рішенням арбітражу, - "Нафтогаз"
Про це в інтерв'ю Нromadske.tv сказав Юрій Вітренко, директор з розвитку бізнесу "Нафтогазу", повідомляє Цензор.НЕТ.
Загальна ціна питання щодо Стокгольмського арбітражу - 50 млрд доларів, з яких 30 мільярдів - це питання компенсації, яку ми вимагаємо за те, що ми раніше від "Газпрому" недоотримали або переплатили. І принаймні 20 мільярдів - це додаткові грошові потоки, які ми отримаємо після прийняття рішення в Стокгольмі. Крім того, ми змушуємо їх у Стокгольмі почати працювати в Україні за європейськими правилами", - сказав Вітренко.
При цьому, росіяни, за словами Вітренка, всіма методами затягують процес.
"Процес триває. Вони його затягують. Слухання розпочнуться восени цього року. Ми зміцнюємо свої позиції. На будь-які питання, які задають росіяни, надаються обґрунтовані відповіді з іноземними експертами. Ми досить комфортно почуваємося. Якщо не буде політичних ризиків, ми впевнені в тому, що доведемо в суді обґрунтованість своєї позиції", - додав Вітренко.
Загальна ціна питання щодо Стокгольмського арбітражу - 50 млрд доларів, з яких 30 мільярдів - це питання компенсації, яку ми вимагаємо за те, що ми раніше від "Газпрому" недоотримали або переплатили. І принаймні 20 мільярдів - це додаткові грошові потоки, які ми отримаємо після прийняття рішення в Стокгольмі. Крім того, ми змушуємо їх у Стокгольмі почати працювати в Україні за європейськими правилами", - сказав Вітренко.
При цьому, росіяни, за словами Вітренка, всіма методами затягують процес.
"Процес триває. Вони його затягують. Слухання розпочнуться восени цього року. Ми зміцнюємо свої позиції. На будь-які питання, які задають росіяни, надаються обґрунтовані відповіді з іноземними експертами. Ми досить комфортно почуваємося. Якщо не буде політичних ризиків, ми впевнені в тому, що доведемо в суді обґрунтованість своєї позиції", - додав Вітренко.
и совершенно противоположный результат будет, когда все забьют на Россию.