Одержувачі житлових субсидій не зможуть оформити пільги
Кабінет Міністрів встановив неможливість нарахування пільг одержувачам житлових субсидій.
Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські новини, про це йдеться в постанові №319 від 27 квітня.Під час призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), в період отримання не нараховуються.
Інформація про цих осіб подається підприємствам - виробникам житлово-комунальних послуг і вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги.
У повідомленні, яке додається до постанови, зазначається, що це не призведе до зменшення рівня соціального захисту населення, оскільки субсидії розраховуються з урахуванням пільг на оплату послуг і обсяг обов'язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім'ї.
Топ коментарі
+25 Людмила Бурунова
показати весь коментар
04.05.2016 12:11 Відповісти Посилання +15 Валерий Проценко
показати весь коментар
04.05.2016 12:21 Відповісти Посилання +14 Владимир Шелест #361563
показати весь коментар
04.05.2016 12:17 Відповісти Посилання