5095 відвідувачів онлайн
11 965 29

Канадські військові інструктори уклали в Україні контракти на $4 мільйони

Канадські військові інструктори, які тренують українських військових, менш ніж за рік уклали різні контракти з українськими підрядниками на загальну суму близько 4 мільйонів доларів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це розповів командувач операцією UNIFIER, канадської військової тренувальної місії в Україні Тім Арсенолт.
"Більшість наших поставок забезпечується місцевими підрядниками, тому ми вкладаємо значні кошти в місцеву економіку. Станом на сьогодні вже укладено контракти на загальну суму близько 4 млн дол.", - сказав Арсенолт.
За його словами, канадці допомагають також українському дитячому реабілітаційному центру у Львові. "Нещодавно ми організували збір коштів для реабілітаційного центру "Джерело": наші військові відвідали центр і пожертвували гроші дітям. Ми намагаємося показати суспільству, що перебуваємо тут для допомоги Україні. Зрештою саме це Канада хоче продемонструвати Україні", - зазначив він.
Нагадаємо, з літа минулого року в Україні несуть службу близько 200 канадських військових інструкторів, які тренують українських військових.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Канадські інвестори зацікавлені в розвитку інфраструктурних проектів в Україні, - посол Ващук
Топ коментарі
+19
купите у нас генштаб и на плантацию их
показати весь коментар
06.05.2016 17:46 Відповісти
+13
Вот как ведет президент который думает о своей стране,
а не наши торгаши которые и конституцию готовы поменять и всех простить только бы деньги капали себе в карман.
Канадские военные инструкторы заключили в Украине контракты на $4 миллиона - Цензор.НЕТ 1691
показати весь коментар
06.05.2016 17:58 Відповісти
+11
Крупнейшие компании Швейцарии (капитализация):
Nestle $235 миллиардов
Roche $219
Novartis $201
Крупнейшие компании РФ (капитализация):
Газпром $54 миллиарда
Роснефть $52
Сбербанк $41
Какая из этих стран великая?
показати весь коментар
06.05.2016 17:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
купите у нас генштаб и на плантацию их
показати весь коментар
06.05.2016 17:46 Відповісти
В Україну вкладують гроші, а ви сидіть там під шконкою, тобто під санкціями. Зато Кримнаш, бгггг.
показати весь коментар
06.05.2016 18:07 Відповісти
Кого это нас, и кто это вас? Сепары вы риго-шоколадные.
показати весь коментар
06.05.2016 18:19 Відповісти
в спам, ольгинец!
показати весь коментар
06.05.2016 19:40 Відповісти
Тихо !!! Не выдавай секретный план .
показати весь коментар
06.05.2016 18:26 Відповісти
У нас в Украине,Украинцам помогают только иностранцы,свои только шкуру дерут. Межет Барыга Офшоренко в Гордурасе кому помощь оказывает,да мы не знаем?
показати весь коментар
06.05.2016 17:50 Відповісти
Канадці хочуть захопити Україну і приєднати її до Великої Канади, на правах старших братів і взагалі один народ.
показати весь коментар
06.05.2016 17:59 Відповісти
Крупнейшие компании Швейцарии (капитализация):
Nestle $235 миллиардов
Roche $219
Novartis $201
Крупнейшие компании РФ (капитализация):
Газпром $54 миллиарда
Роснефть $52
Сбербанк $41
Какая из этих стран великая?
показати весь коментар
06.05.2016 17:50 Відповісти
а при чем здесь страна батончик марс круче Мухосранских нефти и газа причем в два раза
показати весь коментар
06.05.2016 17:56 Відповісти
а украинские компании какие места по капитализации занимают?)) почему в этих всех сравнениях никогда нет украины, чтобы выгодно показать ничтожность россии?)))
показати весь коментар
06.05.2016 18:18 Відповісти
так страна мы маленькая на мировое господство не претендуем фуфло типа руцкого мира ни кому не тулим че нас то ровнять
показати весь коментар
06.05.2016 18:21 Відповісти
Надо бы им аваковских рюкзаков предложить прикупить
показати весь коментар
06.05.2016 17:55 Відповісти
Может к Канаде всей страной присоединимся? Заключим унию...
показати весь коментар
06.05.2016 17:56 Відповісти
Большинство наших поставок обеспечивается местными подрядчиками Источник:https://censor.net/n387527

Нихрена не понятно. Кто кому и что именно поставляет?
Если это инструкторы, то что им поставлять?
показати весь коментар
06.05.2016 17:56 Відповісти
кацапов на отстрел
показати весь коментар
06.05.2016 17:58 Відповісти
тролльчик, тебя что, в спам загонять стали...? ну так порядок однако...
показати весь коментар
06.05.2016 19:51 Відповісти
Вот как ведет президент который думает о своей стране,
а не наши торгаши которые и конституцию готовы поменять и всех простить только бы деньги капали себе в карман.
Канадские военные инструкторы заключили в Украине контракты на $4 миллиона - Цензор.НЕТ 1691
показати весь коментар
06.05.2016 17:58 Відповісти
Турки вже давно зрозуміли підлу Європу,той безвізовий їм пофіг,вони патріоти
показати весь коментар
06.05.2016 18:01 Відповісти
А тут одні боти пишуть?
Щось жодного відгука не знайшла.
Добре, розважайтесь.
показати весь коментар
06.05.2016 18:33 Відповісти
За что им большое спасибо и благодарность.
показати весь коментар
06.05.2016 20:41 Відповісти