Санкції Євросоюзу та G7 проти Росії триватимуть, - Туск
Санкції Євросоюзу та "Великої сімки" проти Росії повинні діяти, а також можуть бути посилені, допоки триває російська агресія проти України.
Про це йдеться в оприлюдненому у понеділок звіті президента Європейської ради Дональда Туска про результати діяльності керівної інституції ЄС за останні два роки, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ."Упродовж цього складного періоду, коли наша політика зазнавала загроз із багатьох фронтів, моєю метою було забезпечити єдність європейських лідерів, щоб ЄС дотримувався визначеного курсу щодо Росії... Я також особисто був залучений до забезпечення єдності G7 у відповідь на агресивну позицію Росії та продовжуватиму так діяти, доки ця позиція не зміниться. Лідери G7 підтвердили свою спільну позицію на саміті в Елмау у червні 2015 року та чітко заявили, що готові запровадити подальші санкції з метою підвищення ціни для Росії у разі, якщо її дії цього потребуватимуть", - заявив Туск.
Він нагадав, що Євросоюз увів санкції проти Росії після агресії в Україні та прив'язав тривалість цих обмежувальних заходів до повного виконання Мінських домовленостей.
"Паралельно, ми забезпечили надання Україні, яка веде боротьбу, нашу підтримку, включаючи фінансову, щоб допомогти країні в її складному шляху до стабілізації, модернізації та реформ", - зазначається у звіті.
Топ коментарі
+15 Михаил 72
показати весь коментар
09.05.2016 14:46 Відповісти Посилання +13 2Ghfdlf
показати весь коментар
09.05.2016 14:51 Відповісти Посилання +12 Михаил 72
показати весь коментар
09.05.2016 14:45 Відповісти Посилання