5953 відвідувача онлайн

Після великоднього затишшя ситуація в зоні АТО погіршується, - генсек ОБСЄ Заньєр

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Кореспондент", про це в інтерв'ю журналістам у понеділок в Києві сказав генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр.

"Під час великодніх свят ми бачили, що домовленості про припинення вогню здебільшого дотримувалися. Однак зараз спостерігаємо повернення тенденції попередніх місяців - більшої кількості випадків порушення режиму припинення вогню, і в деяких районах дійсно майже відновлення бойових дій", - сказав він.

"Очевидно, що ми дуже стурбовані цією тенденцією і шукаємо шляхи повернення деескалації", - підкреслив генсек.

Він також зазначив, що проросійські бойовики ведуть вогонь з важкого озброєння, захованого в житлових районах.

Читайте також: Бойовики 5 разів порушили "режим тиші". Стріляли з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї, - прес-центр АТО

Серед основних проблем, з якими стикаються співробітники ОБСЄ, Заньєр назвав перешкоджання пересуванню спостерігачів. "У деяких випадках, особливо на боці НЗФ, у нас були епізоди переслідування. Один раз патруль був обстріляний. І це було далеко від лінії зіткнення. Також були випадки залякування. Для нас вкрай важливо мати безперешкодний доступ для отримання максимальної картини", - додав генсек.

Він поінформував, що спеціально прибув в Україну для обговорення з керівниками СММ ОБСЄ поточної ситуації, з керівництвом країни зустрічі не заплановані.

Зазначимо, за даними штабу АТО, за день зафіксовано п'ять обстрілів сепаратистами.

Також читайте: Найскладнішою ситуація залишається біля Донецька. Бойовики обстрілюють українські позиції з гранатометів, кулеметів і стрілецької зброї, - прес-центр АТО





Топ коментарі
+28
ось ГЕРОЇ!
После "пасхального затишья" ситуация в зоне АТО ухудшается, - генсек ОБСЕ Заньер - Цензор.НЕТ 9757
показати весь коментар
09.05.2016 20:44 Відповісти
+15
После "пасхального затишья" ситуация в зоне АТО ухудшается, - генсек ОБСЕ Заньер - Цензор.НЕТ 2596
показати весь коментар
09.05.2016 20:39 Відповісти
+10
С Днем Победы всех нормальных людей ! [Зображення недоступне]
показати весь коментар
09.05.2016 20:35 Відповісти

Завантаження...