9584 відвідувача онлайн

Суд у справі "діамантових прокурорів" продовжиться 18 травня

Голосіївський районний суд Києва переніс на 18 травня засідання щодо справи колишнього заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна й колишнього заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця в одержанні неправомірної вигоди.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють Українські Новини.
Таке рішення прийняв суд на засіданні у вівторок.
Суд продовжить допит свідків звинувачення.
У вівторок суд допитав перших 2 свідків.

Читайте також: "Вимагали $200 тисяч, щоб питання було знято на рівні обласної та Генеральної прокуратур", - суд допитав перших свідків у справі "діамантових прокурорів"
Топ коментарі
+2
И так до бесконечности.
показати весь коментар
10.05.2016 15:40 Відповісти
+2
Нет! Суд скоро закончится и Порошенко наградит бриллиантовых прокуроров лично
показати весь коментар
10.05.2016 15:55 Відповісти
+1
Суд в деле "бриллиантовых прокуроров" продолжится 18 мая - ВИПРАВДАЛЬНИМ ВИРОКОМ
показати весь коментар
10.05.2016 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И так до бесконечности.
показати весь коментар
10.05.2016 15:40 Відповісти
Нет! Суд скоро закончится и Порошенко наградит бриллиантовых прокуроров лично
показати весь коментар
10.05.2016 15:55 Відповісти
Суд в деле "бриллиантовых прокуроров" продолжится 18 мая - ВИПРАВДАЛЬНИМ ВИРОКОМ
показати весь коментар
10.05.2016 15:41 Відповісти
Поэтому и перенесли, что еще не определились, пересчитывают оправдания.
показати весь коментар
10.05.2016 15:49 Відповісти
Ні там навіть зверху нагрузять... Та що - ВИПРАВДАЛЬНИЙ...
показати весь коментар
10.05.2016 15:52 Відповісти
Шоу маст гоу он!
показати весь коментар
10.05.2016 15:41 Відповісти
" Цирк приехал".
показати весь коментар
10.05.2016 15:41 Відповісти
Выходит не "приехал", а "проехал". Следующая остановка - 18 мая.
показати весь коментар
10.05.2016 15:43 Відповісти
Да пшли оне... за поссать хапають... за 200 баков "пожизненно".... за лимон - Канары и уют...
показати весь коментар
10.05.2016 15:52 Відповісти
Что мне подсказывает, что все закончится оправдательным приговором.
показати весь коментар
10.05.2016 15:42 Відповісти
прокуроры прокуроры прокуры щe нe вмeрмли бриллианты
показати весь коментар
10.05.2016 15:44 Відповісти
надо оценить как карта ляжет
показати весь коментар
10.05.2016 15:44 Відповісти
Санта Барбара 10000...
показати весь коментар
10.05.2016 15:48 Відповісти
А на хєра? Вивести на двір і розстріляти кончєних...А потім сюд і розбирається з тими підарасами
показати весь коментар
10.05.2016 16:14 Відповісти
судьи знают сколько им придется пересчитывать "доказательства невиновности".
показати весь коментар
10.05.2016 16:18 Відповісти
Суд в деле "бриллиантовых прокуроров" продолжится 18 мая... 2116года!
показати весь коментар
10.05.2016 17:03 Відповісти
Сколько бы длилось осуждение простого человека с такими вещдоками?
показати весь коментар
10.05.2016 17:49 Відповісти