4780 відвідувачів онлайн

МЗС вимагає від РФ припинити репресії проти кримських татар

Міністерство закордонних справ вимагає від РФ припинити репресії проти представників кримськотатарського народу в окупованому Криму.

Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі Твіттер речник МЗС України Мар'яна Беца, інформує Цензор.НЕТ.
"Знову обшуки в окупованому Криму. Залякування, переслідування кримських татар. Вимагаємо від окупанта припинити репресії", - наголошує Беца.

Читайте також: Обшуки в окупованому РФ Бахчисараї: озброєні люди в масках вивезли кримського татарина, очікується серія арештів, - Смедляєв

"Міжнародні організації повинні мати доступ до окупованого Криму для постійного моніторингу ситуації з правами людини", - додала спікер МЗС.
Топ коментарі
+5
Тоже самое, что милиция требует от хулиганов не грабить прохожих. Как можно требовать у страны террориста то, что является столбовым камнем ее власти.
показати весь коментар
12.05.2016 11:52 Відповісти
+2
А разве молчать за крым это лучше? Это и есть одна из функций МИДа. Придет время, все это документальные понадобятся для Гаагского суда. И нечего подыгрывать кацапии!
показати весь коментар
12.05.2016 12:09 Відповісти
+1
Невже наступного разу, викажуть стурбованість МОСКАЛЯМ ???
показати весь коментар
12.05.2016 12:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тоже самое, что милиция требует от хулиганов не грабить прохожих. Как можно требовать у страны террориста то, что является столбовым камнем ее власти.
показати весь коментар
12.05.2016 11:52 Відповісти
Новые касабские методички ?
https://censor.net/news/388105/gruppa_kremlevskih_spetsialistov_razrabotala_dlya_boevikov_kontseptsiyu_informatsionnyh_nastupatelnyh
показати весь коментар
12.05.2016 13:10 Відповісти
МИД требует от РФ прекратить репрессии против крымских татар - Цензор.НЕТ 9194
показати весь коментар
12.05.2016 11:58 Відповісти
Невже наступного разу, викажуть стурбованість МОСКАЛЯМ ???
показати весь коментар
12.05.2016 12:04 Відповісти
Стурбованність найстрашніша зброя проти МОСКАЛЯ...
показати весь коментар
12.05.2016 12:06 Відповісти
Пора подключать нашему МИД для результативности свои резервы- тестя Климкина - генерала-колорада в Севастополе...
показати весь коментар
12.05.2016 12:06 Відповісти
А как насчет репрессий против украинцев? Судя по громким заявлениям Украины, в частности, оформленных ордеров на арест генералов Генштаба РФ - http://vsego.net/novosti/putin-pochti-arestovan Путин почти арестован ! Как там у дедушки Крылова: "А Моська, знать она сильна, раз лает на слона" - уж не позорили бы украинцев своей тупостью!
показати весь коментар
12.05.2016 12:08 Відповісти
А разве молчать за крым это лучше? Это и есть одна из функций МИДа. Придет время, все это документальные понадобятся для Гаагского суда. И нечего подыгрывать кацапии!
показати весь коментар
12.05.2016 12:09 Відповісти