Філатов пропонує провести "Євробачення-2017" у Дніпропетровську: "Російськомовне місто, що запхало до труни "Новоросію"
Мер Дніпропетровська Борис Філатов готує звернення до Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з проханням провести пісенний конкурс "Євробачення" в 2017 році в Дніпропетровську.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.
"Російськомовне місто, що зупинило "русскій мір". Південна столиця "Російської імперії, що запхала до труни "Новоросію". Серце козацького краю. Місто з єврейською душею. Новий будинок для 76 тисяч переселенців з українського Донбасу. Родина добровольчого руху. Єдина команда місцевої, обласної рад та облдержадміністрації. Найсильніші і найбільші національні громади. Розвинена інфраструктура. Це лише кілька причин провести "Євробачення" в Дніпропетровську", - написав Філатов.
"На завтра готую звернення до Прем'єр-міністра. Будь ласка, підтримайте ініціативу", - додав мер Дніпропетровська.
Топ коментарі
+50 Веселый 1
показати весь коментар
15.05.2016 19:15 Відповісти Посилання +46 сепаратизму смерть
показати весь коментар
15.05.2016 19:13 Відповісти Посилання +42 Україна Incognita
показати весь коментар
15.05.2016 19:21 Відповісти Посилання