10223 відвідувача онлайн
22 668 131

"Укроборонпром" передав Нацгвардії шість бронетранспортерів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні "Укроборонпрому".
"Першу партію з 6 новітніх бронетранспортерів БТР-3Е1Д передав ДП "Київський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", Національній гвардії України", - сказано в повідомленні.
Згідно з повідомленням, бронемашини оснащені чотиритактним 6-циліндровим дизельним двигуном із рідинним охолодженням Deutz BF6M1015CP та автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP.

Читайте також: "Укроборонпром" передав армії півтисячі одиниць озброєння і військової техніки з початку року

"Укроборонпром" забезпечує українську армію всім необхідним на фронті - зброєю та технікою. Наш пріоритет - щоб військові з'являлися на полі бою в повній амуніції. Ми відправляємо на фронт інноваційні вітчизняні серійні зразки та зміщуємо акценти з модернізації існуючої техніки на виробництво нової, надсучасної", - зазначив Генеральний директор ДК "Укроборонпром" Роман Романов.
Топ коментарі
+22
Чому ******* зброя передається в НацГвардію а не в збройні сили України? Всі НОВІ БТР які до сьогодні були вироблені (8 одиниць в 2015 та 16 одиниць 2016 році) були передані в НацГвардію!!!!! А в ЗСУ коли буде передаватись нова бронетехніка? З ким збирається воювати Порошенко, з путіним чи з Правим Сектором?
показати весь коментар
16.05.2016 10:15 Відповісти
+15
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
16.05.2016 10:04 Відповісти
+13
Я вважаю свою кваліфікацію достатньою для того щоб вимагати передачі нової техніки та озброєння в першу чергу в ЗСУ а не в НацГвардію, бо НацГвардія не підпорядковується Генштабу і у випадку раптового прориву ворога не зможе оперативно застосовуватись Генштабом, бо не має чіткої вертикалі управління, бо не має чіткої системи військового звязку навіть в ЗСУ, не кажучи вже про об'єднану систему зв'язку ЗСУ та НацГвардії. Генштаб не зможе керувати НацГвардією просто через те що з підрозділами НацГвардії не буде шифрованого зв'язку, НацГвардія знаходиться поза межами військових телекомунікаційних мереж! Це взагалі ідіотизм тримати НацГвардію в підпорядкуванні МВС під час війни, НацГвардія має бути в складі ЗСУ і прямому підпорядкуванні Генштабу, мати на озброєнні всі необхідні шифровані рації, шифри, коди, паролі, частоти, тільки тоді можна говорити про якусь українську армію! Поки що це все бардак яким неможливо керувати з одного центру!
показати весь коментар
16.05.2016 10:53 Відповісти

Завантаження...