Найближчим часом під головуванням Порошенка відбудеться засідання РНБО, - Кубів
Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на телеканал "112 Україна", про це на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради заявив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів.
"Засідання РНБО, яке буде проведено найближчим часом, можливо, на тому тижні, під головуванням Президента, куди будуть запрошені спікер Верховної Ради, прем'єр-міністр, голови профільних комітетів. Буде складено правильний і якісний план, щоб армія та оборона були першочерговими пріоритетами", - сказав він.
У свою чергу народний депутат від "Народного фронту", керівник комітету Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський повідомив, що засідання РНБО може відбутися в середу, 18 травня.
"Засідання РНБО, яке буде проведено найближчим часом, можливо, на тому тижні, під головуванням Президента, куди будуть запрошені спікер Верховної Ради, прем'єр-міністр, голови профільних комітетів. Буде складено правильний і якісний план, щоб армія та оборона були першочерговими пріоритетами", - сказав він.
У свою чергу народний депутат від "Народного фронту", керівник комітету Ради з питань національної безпеки та оборони Сергій Пашинський повідомив, що засідання РНБО може відбутися в середу, 18 травня.
Новину повідомив український військовий Андрій Римарук, передає «Преса України».
Римарук розповів про новий «сумний» указ, отриманий від командувача штабом генерал-лейтенанта Сергія Бессараба командним складом бригад ЗСУ на передовій. Він каже, що їм зараз і так нелегко: активізація боїв на Донецько-Горлівському напрямку призводить до відчутних втрат в рядах українському армії.
«Сьогодні туди прилетіла чергова воднева бомба у вигляді телеграми з Штабу АТО або як я називаю, черговий «висер» генерал-лейтенанта Бассараба. Невеликі витримки, які несумісні з реальністю «Заборона на вихід розвідувальних груп, вогонь не відкривати, категорично заборонено просуватися вперед і не захоплювати ворожу територію», - розповів боєць.
Командири підрозділів, за словами бійця, в черговий раз болісно сприйняли розпорядження зі штабу АТО. Адже, те, що їм забороняють відкривати вогонь, означає зростання кількості 300-х в їх рядах. А розвідка, яка також була заборонена, - така ж необхідність для військових на передовій, як використання комп'ютера фахівцем з ІТ-технологій, порівнює Римарук. Але більш за все, говорить, шокувало формулювання останнього пункту.
"І на останок. Я в…! Звільнення у нас тепер називається захопленням. Гаразд, можна списати на очепятку в сепарському стилі з тонким натяком. Уявляю собі картинку, якщо відксерити цей наказ і дати прочитати всім на передку … Раніше, під час служби категорично висловився на адресу Бассараба в соціальних мережах. Тоді зі мною намагалися провести якусь виховну роботу. Говорили, що розсекретив незрозумілу військову таємницю та інше. Нічого не вийшло. В результаті був правий. З такими військово-політичними рішеннями і кадровими призначеннями, війна у нас буде тривати десятиліттями і стає на коліна на похоронах будемо все частіше і частіше», - сумно констатує боєць.
http://www.rezonans.pp.ua/?p=5002 ЖРИТЕ ПЭДРОТЫ ПЭРЭМОГУ ПОКА НЕ ПОДАВИТЕСЬ