9267 відвідувачів онлайн
5 346 25

Співробітники 20 шахт 4 місяці не отримують зарплату, - профспілка

Нині на 20 українських шахтах, які знаходяться в стадії реструктуризації, співробітники 4 місяці не отримують зарплату, профспілка вугільників наполягає на відкритті фінансування реструктуризації цих вугільних підприємств.

Про це повідомили у профспілці працівників вугільної промисловості України, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Голова профспілки працівників вугільної промисловості Віктор Турманов звернувся до міністра енергетики і вугільної промисловості України Ігоря Насалика з питання фінансування підприємств, що знаходяться в стадії реструктуризації. І оперативного вирішення потребує проблема виплати заробітної плати вугільникам цих підприємств. Таких у нас 20 шахт", - сказали в профспілці.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Глава Міненерговугілля пообіцяв ліквідувати збиткові державні шахти

Зазначається, що незважаючи на те, що зараз у Державному бюджеті на 2016 рік за статтею "Реструктуризація вугільної і торфодобувної промисловості" передбачено витрати в обсязі 304,8 млн гривень, досі фінансування цієї статті не відкрито.

У зв'язку з цим працівники цих підприємств уже протягом чотирьох місяців не отримують зарплату, що спричинило погіршення соціальної ситуації в трудових колективах і зростання протестних настроїв.

Читайте: Ні газу, ні вугілля ми зараз із Росії не імпортуємо, - Насалик
Топ коментарі
+6
И сюда уже "рехвормы" папірєдніка (Кроля) докатились?
показати весь коментар
16.05.2016 20:06 Відповісти
+5
це наслідки плану Яйценюка - Демчишина по знищенню української вугледобувної галузі ..та закріплення її залежності від російського вугілля та вугілля окупованих територій
показати весь коментар
16.05.2016 20:12 Відповісти
+4
В мене є знайомі "шахтарі" які жодного разу в шахту не спускались, і нічого - отримують хорошу зарплату і пенсію будуть мати хорошу і їм пофіг, що вугілля ми з африки возим, вони - "Шахтарі".
Країна - абсурду...
показати весь коментар
16.05.2016 20:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И сюда уже "рехвормы" папірєдніка (Кроля) докатились?
показати весь коментар
16.05.2016 20:06 Відповісти
ей вей ....
ви такі нє прави ...
Ацтек не роблячи для країни ОБІГНАВ КРОЛЯ ПО КОРИСЛИВОСТІ ДЛЯ ДЕРЖАВИ ....
ІБО КРОЛЬ своїми діями ВИКАЧАВ ІЗ ДЕРЖАВИ СТІЛЬКИ СИЛ , шо зараз країна в стані КОМИ..
так шо не захищайте цього підера КРОЛЯ , саме підора , а не гея...
показати весь коментар
16.05.2016 20:15 Відповісти
"...его достижения..."?
Это ты про то, как эта компашка ПРОСАДИЛА гривню втрое?
Или про то, что анальгин , стоивший в аптеке, рядом с моим домом, 1,56, стоит теперь 6, 34?
Или про то на сколько увеличился долг пред МВФ?
Перечислять дальше?
показати весь коментар
16.05.2016 20:19 Відповісти
та то гандоша херащенко под ником полякова)))
сам сразу не признал
показати весь коментар
16.05.2016 20:24 Відповісти
Достижения????? Сделать нищей за 2 года страну нужно было очень постараться и не забыть при этом свой карман.
показати весь коментар
16.05.2016 20:55 Відповісти
Ну и дураки , под Раду надо , там все всё получают и мало того , повысились в трое ! А раз быдло , сиди-не чирикай !
показати весь коментар
16.05.2016 20:06 Відповісти
Ага. Как прибыль получать -так шахты ЧАСТНЫЕ, а как задолженность по зарплате - так к государству.
показати весь коментар
16.05.2016 20:16 Відповісти
Главное что депутаты получают.
показати весь коментар
16.05.2016 20:07 Відповісти
це наслідки плану Яйценюка - Демчишина по знищенню української вугледобувної галузі ..та закріплення її залежності від російського вугілля та вугілля окупованих територій
показати весь коментар
16.05.2016 20:12 Відповісти
ну, кріль же прирівнював себе до маргарет тетчер . А та теж шахти закривала в свій час. Пізніше воно принесло свої результати.
Але вона не крала в три жмені... на відміну від нашого камікадзе, лядь!

П.С. до речі, хто за останній час бачив кроля? Невже і правда п"ятами накивав. Не здивуюсь
показати весь коментар
16.05.2016 20:29 Відповісти
Самое главное, не дать Братцу Кролику улизнуть из страны, как дали улизнуть Индюковичу и АзІрову!
показати весь коментар
16.05.2016 20:40 Відповісти
так я и спрашиваю - где кроль?
тревожное чувство терзает что таки с...пался ****!
показати весь коментар
16.05.2016 20:49 Відповісти
В мене є знайомі "шахтарі" які жодного разу в шахту не спускались, і нічого - отримують хорошу зарплату і пенсію будуть мати хорошу і їм пофіг, що вугілля ми з африки возим, вони - "Шахтарі".
Країна - абсурду...
показати весь коментар
16.05.2016 20:14 Відповісти
Абсурдна ситуація! ДЕТЕК, який володіє більшістю шахт на підконтрольній території (і в умовах гострого дефіциту вугілля в країні), заявляє про їх нерентабельність, скорочує виробництво і не виплачує шахтарям заробітну платню... Ну, і як це називається???
показати весь коментар
16.05.2016 20:15 Відповісти
це називається "торгівля з окупантами "
показати весь коментар
16.05.2016 20:18 Відповісти
Імхо це навіть гірше. Це називається - прямий саботаж.
показати весь коментар
16.05.2016 20:19 Відповісти
Помните песенку " Мы не быдло , мы не козлы ....." , актуально , не правда ли ?????
показати весь коментар
16.05.2016 20:24 Відповісти
"Мыши плакали, кололись,но продолжали есть кактус."

знайти нову роботу, займатись власним господарством, переїхати, ні не пробували?
чи окрім як стукати касками більше нічого робити не можуть?
показати весь коментар
16.05.2016 20:27 Відповісти
Это ещё раз доказывает то, что в этом мире всё взаимосвязано, теперь ясно откуда будут брать деньги на ПОВЫШЕНИЕ:
https://censor.net/news/388610/parubiyi_podderjivaet_reshenie_groyismana_povysit_deputatam_zarplatu

Лучше бы эти деньги пошли уже тогда не на повЫшение, а на повЕшение этих самых...
показати весь коментар
16.05.2016 20:30 Відповісти
я так понимаю что шахты в процессе реструктризации не работают? а если не работают, то откуда зарплаты помимо мнимальной ставки... или что? не платится даже минимум?
показати весь коментар
16.05.2016 20:38 Відповісти
Только не понятно о каких шахтах речь. по моему, те, что в ДНыРяндии.
показати весь коментар
16.05.2016 20:56 Відповісти
а де ці шахти? Чи не у лугандоні?
показати весь коментар
16.05.2016 21:07 Відповісти
А кто-нибудь из "народных избранников" хоть раз побывал в шахте? Кто из них хоть раз попробовал на своей шкуре удар гайки крепи по ребрам?

"А что это?"
В шахту всех на 500-й горизонт, а то и ниже, и забыть "лифт" включить.
показати весь коментар
16.05.2016 22:35 Відповісти