2016-го ми можемо вже не купувати у ПАР незрозуміле вугілля, - Насалик
Україна в 2016 році не закуповуватиме вугілля у ПАР.
Про це заявив глава Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна."Уже в цього року ми не закуповуватимемо (вугілля. - Ред.). Наразі, виходячи з тих умов і наших можливостей, які є, ми можемо вже не закуповувати у ПАР незрозуміле вугілля", - сказав І.Насалик в ефірі телеканалу "112. Україна".
Водночас, міністр відмовився назвати, скільки тонн вугілля в 2015 році було куплено на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу.
"На сьогодні ми сформували схему, технологічну, де ми можемо економити антрацитове вугілля на генераціях, які у нас є, і запаси вугілля на сьогодні. Вони забезпечать повністю зиму без всяких варіантів", - додав І.Насалик.
ДОРОЖЕ -ЧЕМ ИЗ ЮАР... И ЗАЧЕМ ПОКУПАТЬ В ЮАР...