8465 відвідувачів онлайн
16 767 92

2016-го ми можемо вже не купувати у ПАР незрозуміле вугілля, - Насалик

Україна в 2016 році не закуповуватиме вугілля у ПАР.

Про це заявив глава Міністерства енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Уже в цього року ми не закуповуватимемо (вугілля. - Ред.). Наразі, виходячи з тих умов і наших можливостей, які є, ми можемо вже не закуповувати у ПАР незрозуміле вугілля", - сказав І.Насалик в ефірі телеканалу "112. Україна".

Читайте також: Насалик про відмову сіл від газу: "Це не крок назад - це крок вперед"

Водночас, міністр відмовився назвати, скільки тонн вугілля в 2015 році було куплено на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу.

"На сьогодні ми сформували схему, технологічну, де ми можемо економити антрацитове вугілля на генераціях, які у нас є, і запаси вугілля на сьогодні. Вони забезпечать повністю зиму без всяких варіантів", - додав І.Насалик.

Також читайте: "Ситуація на сьогодні критична, я вам чесно кажу", - Насалик про Міненерговугілля

Топ коментарі
+25
Лучше спонсировать собственных коллаборационистов и террористов закупая у них свой же уголь.
показати весь коментар
21.05.2016 12:03 Відповісти
+22
Откуда взялось это недоразумение-Насалык? То он предлагает селянам отказаться от газа,то уголь ЮАР его неустраивает...Мож господин скажет открыто,откуда будут брать уголь для ТЭС? Или ближе к зиме этот высокопоставленный член предложит всем отказаться от электричества?
показати весь коментар
21.05.2016 12:05 Відповісти
+22
ПРАВИЛЬНО ТЕПЕРЬ МЫ В ДОНБАССЕ И РОССИИ ПОКУПАЕМ УГОЛЬ ПО ЦЕНЕ РОТТЕРДАМ (ИЗ США И ЮАР) + ДОСТАВКА..В ДОЛЛАРАХ ГРАНИЦА УКРАИНЫ...
ДОРОЖЕ -ЧЕМ ИЗ ЮАР... И ЗАЧЕМ ПОКУПАТЬ В ЮАР...
показати весь коментар
21.05.2016 12:05 Відповісти

Завантаження...