10042 відвідувача онлайн
8 250 10

Французькі слідчі підтвердили задимлення у літаку EgyptAir перед падінням

Дим був виявлений у багатьох місцях у салоні літака А320 авіакомпанії EgyptAir перед його падінням, проте причини його виникнення досі залишаються невідомими.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Про це в суботу, 21 травня, заявили в Управління досліджень та аналізу безпеки цивільної авіації Франції, повідомляє агентство АР.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": В EgyptAir підтвердили виявлення уламків літака A320

За словами представника відомства Себастьяна Барта, автоматична система детекторів виявила дим за кілька хвилин до того, як літак зник із радарів. Це повідомлення, за його словами, "зазвичай означає початок пожежі".

"Ми не робимо ніяких висновків із цього. Все інше є чистим припущенням", - зазначив Барт. Він також додав, що пріоритетним зараз є пошук двох бортових самописців, які можуть допомогти прояснити ситуацію.

Також читайте: Українців не було на борту зниклого літака EgyptAir, - посол у Єгипті
Топ коментарі
+7
ВАТА-СУОМИ1-3 !!! ВОТ ЧТО С НИМИ ДЕЛАТЬ НАДО , ОДИН 18ЛЕТНИЙ ФИНСКИЙ МАЛЬЧИК ПОХОРОНИЛ ВСЮ росссию !
показати весь коментар
21.05.2016 18:35 Відповісти
+7
Витязям мельдония не выдали, не смогли встатьскален...
показати весь коментар
21.05.2016 19:59 Відповісти
+2
Французские следователи подтвердили задымления в самолете EgyptAir перед падением - Цензор.НЕТ 2397
показати весь коментар
21.05.2016 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВАТА-СУОМИ1-3 !!! ВОТ ЧТО С НИМИ ДЕЛАТЬ НАДО , ОДИН 18ЛЕТНИЙ ФИНСКИЙ МАЛЬЧИК ПОХОРОНИЛ ВСЮ росссию !
показати весь коментар
21.05.2016 18:35 Відповісти
Французские следователи подтвердили задымления в самолете EgyptAir перед падением - Цензор.НЕТ 2397
показати весь коментар
21.05.2016 18:36 Відповісти
Витязям мельдония не выдали, не смогли встатьскален...
показати весь коментар
21.05.2016 19:59 Відповісти
Французские следователи подтвердили задымления в самолете EgyptAir перед падением - Цензор.НЕТ 5281
показати весь коментар
21.05.2016 21:15 Відповісти
Рюське мыр шоу мас го он ))))
КАК ТАК?
https://www.youtube.com/watch?v=0Vk6rvFVs10

Французские следователи подтвердили задымления в самолете EgyptAir перед падением - Цензор.НЕТ 4933
показати весь коментар
21.05.2016 18:36 Відповісти
якщо у терористів бімба вибухає, то, звісно, дим іде...
показати весь коментар
21.05.2016 18:38 Відповісти
Двухходавка путена.
Самолет ,потом теракт в Европе.
показати весь коментар
21.05.2016 18:43 Відповісти
А что скажут хфранцузкие следователи по вопросу MH17???
показати весь коментар
21.05.2016 19:45 Відповісти
Звертає на себе коментар одного з рашистських експердів, що вибуховий пристрій міг бути ще закладеним в аеропорту Каїра, а активованим лише після вильоту літака з Франції... Мимоволі згадалася історія з вибухом літака, що повертався з Каїра в Підербург...Чи не з Рашки в тому випадку був також привезений вибуховий пристрій? Схоже, що експерд мимоволі здав "виконавця" обох випадків з загибеллю літаків - фсб.
показати весь коментар
21.05.2016 20:06 Відповісти