8412 відвідувачів онлайн
10 373 125

Акції протесту у Франції призвели до паливної кризи

У Франції акції протесту призвели до нестачі палива: біля заправок утворюються довгі черги з автомашин. Багато хто скуповує бензин про запас.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ВВС.
Найбільше від акцій протесту та блокування нафтопереробних заводів постраждав північний захід країни, де поставки палива майже припинилися, повідомляє Франс Прес. Водії змушені їздити від заправки до заправки в пошуках бензину. У містах Нанті, Ренні та Бресті водіям доводиться чекати близько години, щоб заправитися, передає агентство. При цьому через черги на дорогах утворюються пробки.
Страйки у Франції регулярно спалахують останніми місяцями через реформи, що проводяться урядом соціалістів. В останні дні акції протесту пов'язані з реформою ринку праці, яка позбавить працівників низки соціальних гарантій і частини доходів. Уряд наполягає на реформі, оскільки вона повинна оживити економіку країни та ринок праці.

Дивіться також: "Ви озвучуєте те, чого я не говорила": Французькі журналісти спіймали на брехні путінського пропагандиста Кисельова. ВIДЕО

Паливну кризу посилюють деякі водії, які скуповують бензин про запас. За словами міністра фінансів Франції Мішеля Сапена, "розмови про нестачу породжують саму нестачу".
У понеділок, за інформацією Франс Прес, у країні через страйк не працювали шість із восьми нафтопереробних заводів. За даними уряду, 1,5 тисячі з 12 тисяч автозаправних станцій країни залишилися без палива ще у вихідні. Нафтова компанія Total повідомила, що в 509 з її 2,2 тис. заправок або вже немає палива, або є перебої з його постачанням. Кількість таких заправок в останні дні стрімко зростає.

Читайте також: Антимонопольний комітет завершив розслідування змови мереж АЗС на паливному ринку
Топ коментарі
+13
Акции протеста во Франции привели к топливному кризису - Цензор.НЕТ 5645
показати весь коментар
23.05.2016 22:48 Відповісти
+8
Нет, правильно будет рососсисияне ))
Акции протеста во Франции привели к топливному кризису - Цензор.НЕТ 9730
показати весь коментар
23.05.2016 22:58 Відповісти
+5
Никогда не было, и вот опять! (Подсказка: Киселев врет)
У нас тут во Франции над российской пропагандой смеются...
Вы не поверите, но Киселев оказывается врет... Я в начале не понимал, когда французы делали круглые глаза и удивлялись, что за хрень показывает российское телевидение про французские протесты... А потом местные журналисты провели подробный анализ одного из сюжетов России-24:
www.youtube.com/watch?v=4ghJuKREBbI
показати весь коментар
23.05.2016 22:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Прослеживается толстая рука мацквы...
показати весь коментар
23.05.2016 22:59 Відповісти
Тада. Социалисты и Москва никогда не были связаны. И Ле-Пеншу не роисянские пенсионеры содержат.
показати весь коментар
23.05.2016 23:08 Відповісти
Ле Пенн не социалистка, гений.
показати весь коментар
23.05.2016 23:30 Відповісти
Где я писал, что Ле-Пен социалистка?

У тебя опять дети чумазые и муж не кормлен?
Барышня, попробуйте самореализовываться более конструктивным способом. Ну или работу попристойнее найти. Совсем ведь опустилась...
показати весь коментар
23.05.2016 23:49 Відповісти
до общения с таким дебилом, как ты? согласна.

Но тем не менее Ле Пенн не социалистка, а ультраконсерваторша. Я понимаю, шо кому-то, шо крайние правые, шо крайние левые, шо социалисты - один хрен, но как-то все же почему бы тебе не зайти в гугл и не начать читать? Может, даже за умного бы хоть издали смахивал бы. Пока вообще нет.
показати весь коментар
23.05.2016 23:55 Відповісти
Опять экстраполяция подвела... Ага.
Может тебе все же общаться с голосами в голове, а не ретранслировать их окружающим?
показати весь коментар
23.05.2016 23:52 Відповісти
я тебя выше уже послала. Шо ж ты никак не угомонишься, чумазый и не кормленный с плохой работой?
показати весь коментар
23.05.2016 23:56 Відповісти
Непогано можна підзаробити.
показати весь коментар
23.05.2016 23:06 Відповісти
а в Україні всі задоволені всим.
показати весь коментар
23.05.2016 23:09 Відповісти
Три дня назад заправлялся было свободно , ни какого ажиотажа не было .
показати весь коментар
23.05.2016 23:51 Відповісти
може таке бути, що рука Мордовії й є.
але ж французські соціалісти з ордою не пов'язано. вони більш з Америкою...
це праві в нас други х..ла.
показати весь коментар
23.05.2016 23:51 Відповісти
Народные республики бамбасса еще переселенцев со Франциии не принимают ? А зря. Как уже ******* ети евевропейские борцы с олигархией.
показати весь коментар
23.05.2016 23:59 Відповісти
Дурбецало. Майдан получается по другим причинам. Тебе этого не понять .А когда народ вместо того чтобы работать начинает жечь покрышки получаются народные республики.
показати весь коментар
24.05.2016 00:28 Відповісти
Везде и всегда власти цепляются за власть до последнего!Пока проблемы наблюдались в Париже ,у меня Каннский фестиваль закончился и ажиотажа нет пока,ну на крайняк до Италии недалёко !
показати весь коментар
24.05.2016 00:40 Відповісти
Самая наротная власть была в сссрэ,а теперь в наротных республиках как фарс.Хотя это фарс для фсех кроме малого количества людей для которых это трагедия. Что б вы все сдохли сраные порцы
показати весь коментар
24.05.2016 00:46 Відповісти
Якби французам підняли комунальні тарифи в сім разів, то наступного же дня французи порубали б увесь свій уряд на гільйотині, а українці терплять.
показати весь коментар
24.05.2016 04:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2