Суд продовжив арешт екс-мера Слов'янська Штепи до 22 липня
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна".
Також сьогодні було опитано двох свідків захисту Штепи.
Наступне засідання у справі екс-мера Слов'янська відбудеться 8 липня.
Нагадаємо, прокуратура розпочала провадження проти Штепи за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України). Екс-мера Слов'янська звинувачують у сепаратизмі, сприянні проведенню псевдореферендуму 11 травня 2014 р. у Донецькій області та створенні сприятливих умов для діяльності бойовиків "ДНР".
Також сьогодні було опитано двох свідків захисту Штепи.
Наступне засідання у справі екс-мера Слов'янська відбудеться 8 липня.
Нагадаємо, прокуратура розпочала провадження проти Штепи за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України). Екс-мера Слов'янська звинувачують у сепаратизмі, сприянні проведенню псевдореферендуму 11 травня 2014 р. у Донецькій області та створенні сприятливих умов для діяльності бойовиків "ДНР".
Топ коментарі
+6 Егор Сумской
показати весь коментар
24.05.2016 16:36 Відповісти Посилання +4 ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
24.05.2016 16:24 Відповісти Посилання +4 Eta_Carinae
показати весь коментар
24.05.2016 16:49 Відповісти Посилання