11426 відвідувачів онлайн
2 332 22

Суд продовжив арешт екс-мера Слов'янська Штепи до 22 липня

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент телеканалу "112 Україна".

Також сьогодні було опитано двох свідків захисту Штепи.

Наступне засідання у справі екс-мера Слов'янська відбудеться 8 липня.

Нагадаємо, прокуратура розпочала провадження проти Штепи за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, вчиненого представником влади, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 110 Кримінального кодексу України). Екс-мера Слов'янська звинувачують у сепаратизмі, сприянні проведенню псевдореферендуму 11 травня 2014 р. у Донецькій області та створенні сприятливих умов для діяльності бойовиків "ДНР".

Також читайте: Суд продовжив арешт Штепи ще на два місяці
Топ коментарі
+6
Эта баба госслужащий, могла просто молчать, а она просчиталась, думала, что рашке будет нужна.
показати весь коментар
24.05.2016 16:36 Відповісти
+4
да ее грохнуть надо
показати весь коментар
24.05.2016 16:24 Відповісти
+4
Изверги, не мучьте женщину! Влепите ей уже, наконец, пожизненное за сепаратизм.
показати весь коментар
24.05.2016 16:49 Відповісти

Завантаження...