8646 відвідувачів онлайн

В Японії стартує саміт "Великої сімки"

Питання про зв'язок санкцій стосовно Росії з виконанням Мінських угод мають намір розглянути лідери країн "групи семи" (G7) на зустрічі, яка відкривається в четвер у Японії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Нинішній термін дії економічних санкцій щодо Росії закінчується в кінці липня 2016 року.
Серед тем зустрічі також фігурують світова економіка, інвестиційна політика, торгівля, криза з біженцями, зміна клімату, енергетика, боротьба з тероризмом, міжнародна політика та розвиток.
Читайте також: Японія порушить питання продовження санкцій проти Росії на саміті G7, - посол

Особлива повістка на час візиту в Японію - у президента США Барака Обами. Крім участі в зустрічі "групи семи" 27 травня, він планує відвідати японське місто Хіросіму, яке нарівні з Нагасакі в кінці Другої світової війни піддалося американському атомному бомбардуванню. Б. Обама стане першим чинним президентом США, який побуває в цьому місті після атомного бомбардування. Очікується, що американський президент виступить із промовою, після чого візьме участь у покладанні квітів до кенотафу, на якому записані імена понад 250 тис. жертв атомних бомбардувань. Б. Обама також відвідає Купол Гембаку - пам'ятник жертвам атомного бомбардування.
У Білому домі вже заявляли, що візит Б. Обами до Хіросіми не буде вибаченням за атомне бомбардування.
Топ коментарі
+11
В Японии стартует саммит "Большой семерки" - Цензор.НЕТ 8371
показати весь коментар
26.05.2016 08:54 Відповісти
+6
А в Москві стартував самміт Х1
В Японии стартует саммит "Большой семерки" - Цензор.НЕТ 1552
показати весь коментар
26.05.2016 09:22 Відповісти
+5
http://elise.com.ua/?p=193056 Вчера был радостный и очень эмоциональный день. Поэтому давайте дадим эмоциям остыть и пене осесть - время всё расставит на свои места. - Керри прокомментировал вчерашнее событие тоже. Наши оценки совпали) Джон заявил, что Освобождение Савченко - часть выполнения обязательств РФ в рамках Минских соглашений и оно должно стать толчком для их полного выполнения. - Сегодня стартует Саммит Семерки. Ожидаем хороших новостей из Японии. - Как только Россия вывела авиацию из Сирии, а Иран - большую часть своих военных, антиасадовская оппозиция вышла из переговорного процесса и войскам Асада стало очень нехорошо. То есть бывшие союзники слили Асада не громко и официально, а тихо просто оставили его наедине с хорошо вооруженным противником. Теперь уход Асада - только дело времени. Тоже самое и в Ираке - правительственные войска при помощи инструкторов из США вытесняют ИГИЛ из Ирака. Очень грамотно США, Турция и СА ведут свою сирийско-иракскую партию.
показати весь коментар
26.05.2016 08:53 Відповісти

Завантаження...