В Японії стартує саміт "Великої сімки"
Питання про зв'язок санкцій стосовно Росії з виконанням Мінських угод мають намір розглянути лідери країн "групи семи" (G7) на зустрічі, яка відкривається в четвер у Японії.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Нинішній термін дії економічних санкцій щодо Росії закінчується в кінці липня 2016 року.
Серед тем зустрічі також фігурують світова економіка, інвестиційна політика, торгівля, криза з біженцями, зміна клімату, енергетика, боротьба з тероризмом, міжнародна політика та розвиток.
Особлива повістка на час візиту в Японію - у президента США Барака Обами. Крім участі в зустрічі "групи семи" 27 травня, він планує відвідати японське місто Хіросіму, яке нарівні з Нагасакі в кінці Другої світової війни піддалося американському атомному бомбардуванню. Б. Обама стане першим чинним президентом США, який побуває в цьому місті після атомного бомбардування. Очікується, що американський президент виступить із промовою, після чого візьме участь у покладанні квітів до кенотафу, на якому записані імена понад 250 тис. жертв атомних бомбардувань. Б. Обама також відвідає Купол Гембаку - пам'ятник жертвам атомного бомбардування.
У Білому домі вже заявляли, що візит Б. Обами до Хіросіми не буде вибаченням за атомне бомбардування.
Топ коментарі
+11 молодой рабочий
показати весь коментар
26.05.2016 08:54 Відповісти Посилання +6 Oleh57
показати весь коментар
26.05.2016 09:22 Відповісти Посилання +5 Baden
показати весь коментар
26.05.2016 08:53 Відповісти Посилання