8881 відвідувач онлайн
11 287 27

Депутат Кременецької міськради помер після побиття невідомими, - Нацполіція

Депутат Кременецької міської ради Тернопільської області, громадський активіст, член організації "Народна рада" Віталій Ващенко помер від завданих невідомими тілесних ушкоджень у лікарні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на департамент комунікацій Нацполіції.

Згідно з повідомленням, 26 травня близько 23:00 двоє невідомих завдали тілесних ушкоджень жителю міста Кременець, 1968 року народження. Чоловік помер у реанімаційному відділенні лікарні. Попередній діагноз - "рани голови, черепно-мозкова травма, політравма грудей". Тіло направлено на розтин.

Поліцейські встановили, що загиблий - Віталій Ващенко, громадський активіст, член ГО "Народна рада", депутат Кременецького міської ради. Чоловіка побили на території його нежитлового двору, де він вів підприємницьку діяльність.
Як повідомив керівник Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол, на Кременеччині зараз працюють посилені слідчо-оперативні групи, до складу яких увійшли фахівці з управлінь слідства, кримінальної поліції, експерти.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": СБУ запобігла замовному вбивству депутата міськради на Донеччині. ФОТО

"Уся тернопільська поліція працює над розкриттям цього резонансного вбивства, перевіряємо всю інформацію, що надходить. Є припущення, що вбивці могли приїхати до Кременця на автомобілі, тому вилучаємо відео з камер спостереження, перевіряємо маршрут зловмисників", - зазначив він.

Говорячи про можливі версії злочину, Богомол зазначив: "Розглядаємо громадську й політичну діяльність потерпілого. Версію з пограбуванням теж не відкидаємо, але це малоймовірно, тому що при потерпілому залишилися цінні речі й гроші. Нападники не забрали нічого".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Співвласник офісної будівлі в Харкові напав на журналіста під час зйомки. ФОТО

За фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого (ч.1 ст. 121 КК) розпочато кримінальне провадження.
Топ коментарі
+6
Соболезнования родственникам...
показати весь коментар
27.05.2016 14:39 Відповісти
+6
а был бы пистолет для самообороны.. по крайней мере было бы больше свидетелей после звуков выстрелов.. наверно всё оружие раздали нужным людям, остальные - ненужные..
показати весь коментар
27.05.2016 14:48 Відповісти
+6
Чоловік вдень розкрив схему, як міськрада заробляє кошти на прапорах України, а вечором убили.
Дані взято із новин трк Україна, 15.00
показати весь коментар
27.05.2016 15:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
шо это за организация? искал в инете, не нашёл. нашёл только "народная самооборона"
показати весь коментар
27.05.2016 14:38 Відповісти
да они там все так называются в 20 км. от Кременца населенный пункт Почаев-- вотчина Московского государства и РПЦ (парадокс но это так)... а бизнес там в основном вывоз леса в Финляндию (бильярдные столы) вырубка лесов там практически такая что от лесов остался- ноль.. скорей всего разборки "бизнесовые"..не утверждаю.... но полагаю- раз депутат горсовета туда надо и зреть в корень...
показати весь коментар
27.05.2016 14:48 Відповісти
сейчас показывают его по Украине, приличный дядька, жаль....
показати весь коментар
27.05.2016 15:02 Відповісти
Соболезнования родственникам...
показати весь коментар
27.05.2016 14:39 Відповісти
депутат Кременецкого городского совета. Мужчину избили на территории его нежилого двора, где он занимался предпринимательской деятельностью
показати весь коментар
27.05.2016 14:41 Відповісти
и что ?депутатам горсоветов это не запрещено
показати весь коментар
27.05.2016 14:58 Відповісти
и что? гаранту тоже не запретишь!
показати весь коментар
27.05.2016 15:01 Відповісти
Горсоветам - не запрещено.
показати весь коментар
27.05.2016 15:44 Відповісти
А в горсовете депутаты получают зарплату? Он же не секретарь горсовета был. С чего человеку жить было. Учи матчасть.
показати весь коментар
27.05.2016 21:39 Відповісти
"...поэтому удаляем видео с камер наблюдения..." - надеюсь, это очепятка, или менты за старое взялись?

"... на территории его нежилого двора..." - а это как?
показати весь коментар
27.05.2016 14:45 Відповісти
Если бы животное убило преднамеренно, это был бы человеческий поступок.
Станислав Ежи Лец.
показати весь коментар
27.05.2016 14:46 Відповісти
Там Почаевская лавра МАЦКОВСКОГО патриархата .И хватает любителей рюського мира !
показати весь коментар
27.05.2016 14:46 Відповісти
Это грех! На том свете разберутся. Что-то меня падлеца не кто не убивает. Наверно нет пока за что.
показати весь коментар
27.05.2016 14:47 Відповісти
Депутат Кременецкого горсовета умер после избиения неизвестными, - Нацполиция - Цензор.НЕТ 114ox
показати весь коментар
27.05.2016 14:52 Відповісти
Это кто ? Самореклама?
показати весь коментар
27.05.2016 15:58 Відповісти
а был бы пистолет для самообороны.. по крайней мере было бы больше свидетелей после звуков выстрелов.. наверно всё оружие раздали нужным людям, остальные - ненужные..
показати весь коментар
27.05.2016 14:48 Відповісти
а если б был пулемет Максим, как у Яценюка... а если был БТР как у Авакова...то об него биты бы сломались...
показати весь коментар
27.05.2016 22:49 Відповісти
Майже всі депутати це терористи ,їх не шкода
показати весь коментар
27.05.2016 14:53 Відповісти
Религия, опиум для дикого народа! Они убьют друг друга во имя какого-то бога.
показати весь коментар
27.05.2016 14:55 Відповісти
Що твориться. Я вчора йшов до хворої на виклик, так алкашара з сокирою на мене плигав.
показати весь коментар
27.05.2016 15:08 Відповісти
Чоловік вдень розкрив схему, як міськрада заробляє кошти на прапорах України, а вечором убили.
Дані взято із новин трк Україна, 15.00
показати весь коментар
27.05.2016 15:09 Відповісти
Правильно казати ТРК "Україна". І ті лапки мають не лише граматичне значення.
показати весь коментар
27.05.2016 17:37 Відповісти
Це був якраз порядний депутат, боровся проти незаконної вирубки лісу. Він був членом Народного контролю. На цензорі журналісти вже дратують своєю тупістю.
показати весь коментар
27.05.2016 15:50 Відповісти
"Есть предположение, что убийцы могли приехать в Кременец на автомобиле, поэтому удаляем видео с камер наблюдения" - оговорочка получилась.... хе-хе
показати весь коментар
27.05.2016 16:14 Відповісти
Єто нє оговорочка, єто Цензор всіляко утискає рюзгє єзіг... хє-хє
показати весь коментар
27.05.2016 17:34 Відповісти
Убивают активистов волонтеров бойцов ДУК, только регионалов никто не убивает. ИХ охраняет полиция за наш счет.
показати весь коментар
27.05.2016 19:00 Відповісти