Росія хоче відновити відносини з Туреччиною, - Путін
Росія хоче відновити відносини з Туреччиною, незважаючи на інцидент зі збитим російським Су-24 над Туреччиною.
Про це заявив президент Росії Володимир Путін, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на РИА "Новости".Путін зазначив, що Росія воює в Сирії не проти регулярних армій, а проти терористичних формувань.
"І, зрозуміло, ми гадки не мали про те, що турецький винищувач може нанести удар по нашому незахищеному для винищувача бомбардувальнику. Ми ж не збиралися воювати з Туреччиною і з турецькими збройними силами. Інакше ми діяли б по-іншому і іншими засобами. Сподіваюся, до цього ніколи не дійде", - сказав він.
За його словами, Росія не чула вибачень Туреччини, а також заяв про готовність відшкодувати збитки.
"Ми чуємо заяви про бажання відновити (відносини). Ми теж хочемо відновити відносини. Не ми їх зруйнували. Навіщо це було зроблено, я досі не знаю", - додав він.
Президент також сказав, що, крім заяв Анкари про бажання відновити відносини, необхідно щось для цього робити.
Изя фсё.
а как же: "рузкия не ссут"?