Другий енергоблок Рівненської АЕС підключено до енергомережі після ремонту
29 травня 2016 року о 04:14 енергоблок №2 Рівненської АЕС було підключено до енергомережі після проведення планового ремонту.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу "Енергоатому".Станом на 8.00 29 травня в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1510 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування працюючих енергоблоків та персоналу немає.
У повідомленні також нагадується, що енергоблок №2 Рівненської АЕС було відключено від енергомережі 10 квітня 2016 року для проведення планового ремонту.
Топ коментарі
+2 Данило Галицький #353075
показати весь коментар
29.05.2016 10:16 Відповісти Посилання +1 Зэлэный_Змий
показати весь коментар
29.05.2016 10:14 Відповісти Посилання
.