10568 відвідувачів онлайн
2 664 17

Угоду з МВФ поки не підписано. Проведена робота, тривають консультації, - Кубів

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр-міністр економіки Степан Кубів.

"Це непідписана угода. Це попередня умова роботи з Міжнародним валютним фондом", - сказав перший віце-прем'єр на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту в понеділок.

Кубів зазначив, що під час укладання угоди з МВФ уряд буде виходити з положень коаліційної угоди фракцій Верховної Ради.

Читайте також: Для продовження співпраці Україні критично важливо реформувати податкову адміністрацію, сектор держпідприємств і банківську сферу, - МВФ

"Реформи потрібні нам, українцям. Вони абсолютно не потрібні фінансовим організаціям. Ми нічого станом на сьогодні не підписували. Проведена робота, тривають консультації", - сказав віце-прем'єр.

Як повідомлялося, раніше на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій, комітетів і груп парламенту лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко зажадала від керівництва країни оприлюднити зобов'язання України перед МВФ, підписані президентом Петром Порошенком і прем'єром Володимиром Гройсманом. При цьому вона заявила, що серед взятих Україною зобов'язань перед МВФ - скасувати мораторій на приватизацію сільгоспземель, скасувати залишки пільг для вітчизняних сільгоспвиробників, збільшення роздрібних тарифів на електроенергію і газ.

У свою чергу, керівник фракції БПП Ігор Гринів заявив, що питання підвищення пенсійного віку і продажу сільгоспземель у домовленостях України з МВФ не фігурують, закликав не спекулювати на домовленостях із МВФ і відповідних законопроектах в рамках співпраці з організацією, а також закликав парламент у четвер розглянути ці законопроекти.
Топ коментарі
+1
кто-то лжёт, или Кубив, или Ляшко
показати весь коментар
30.05.2016 12:27 Відповісти
+1
А сами, сами...... Нахрен нам этот МВФ со своими требованиями про обнищание НАРОДА... Власть ДАРМОЕДОВ.
показати весь коментар
30.05.2016 12:33 Відповісти
+1
А что лично нам кроме кабали нам и детям вам ясно а что нам от ваших траншей вот при царе батюшке отслужил дал батюшка пару сел и корови строевим ходили и страна била богатая а зараз досталось все кому не попадя и все как в песок сами себе серите на голову и чему радуетесь
показати весь коментар
30.05.2016 12:37 Відповісти

Завантаження...