3512 відвідувачів онлайн

Луценко: Командувача Чорноморського флоту РФ Вітка судитимуть заочно

Суд дозволив почати заочне засудження командувача Чорноморського флоту Росії віце-адмірала Олександра Вітка, повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Lb.ua.

"Військова прокуратура отримала кілька днів тому від Печерського районного суду Києва дозвіл на спеціальне досудове розслідування, тобто заочне засудження, командувача ЧФ РФ Вітка. Це не просто папірець, це велика справа, яка повинна покарати зрадника", - зазначив Генпрокурор.

Крім того, Луценко повідомив, що у вівторок, 31 травня, в урядових ЗМІ будуть опубліковані 720 повісток, а також інформація про початок заочного розслідування щодо кримських військових, прокурорів і суддів, підозрюваних у державній зраді.

Також читайте: Суд дав добро на затримання командувача Чорноморським Флотом РФ Вітка

Генпрокурор висловив сподівання, що до кінця року всі вони будуть заочно засуджені, а їхнє майно буде конфісковано.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральна прокуратура України повідомила і вручила підозру в скоєнні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів командувачу Чорноморського флоту РФ Олександру Вітку, який керував окупацією Криму.

Після цього Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Головної військової прокуратури про затримання командувача Чорноморського флоту РФ Олександра Вітка.

Читайте також: Командувач ЧФ РФ Вітко заперечує отримання листів зі звинуваченнями від української прокуратури
Топ коментарі
+7
До тех пор, пока не хлопнут Допу-Гепу, я ему
НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
30.05.2016 15:59 Відповісти
+5
всех будем судить везде только не внутренних кондиционеров во власти, какую то мне страну это напоминает, а вам?
показати весь коментар
30.05.2016 16:00 Відповісти
+5
виртуальный пракурор
Луценко: Командующего Черноморского флота РФ Витко будут судить заочно - Цензор.НЕТ 776
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
До тех пор, пока не хлопнут Допу-Гепу, я ему
НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
30.05.2016 15:59 Відповісти
всех будем судить везде только не внутренних кондиционеров во власти, какую то мне страну это напоминает, а вам?
показати весь коментар
30.05.2016 16:00 Відповісти
КОГДА СЯДЕТ ГЕПА, КОШУБА, И ЕЩЕ С СОТНЮ ЧИНОВНИКОВ ВОТ ТОГДА ЮГКА И ПОГОВОГИМ!!!
показати весь коментар
30.05.2016 16:01 Відповісти
ну и конечно же вишенка на торте это Брилиантовые пракуроры, теперь уже сотрудники твоего ведомства
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
Где то с год тому был у американцев скандал. Выяснилось, что несколько офицеров на каком то там экзамене СПИСАЛИ. У нас это вызывает кривую ухмылку. У них же человек единожды солгавший автоматически становится уязвимым для шантажа. Поэтому любая ложь становится поводом для морального порицания.
Мы в таких условиях не выживем. У нас это со школы культивируется и всячески поддерживается. Трудно жить честно.
показати весь коментар
30.05.2016 16:17 Відповісти
Не забываем ,что такие люди метеочуствительны и в эти дни у них происходят обострения.Сочувствуем.
показати весь коментар
30.05.2016 16:03 Відповісти
Вот синонимы слова "хлопнуть":
хлопнуть
остаканиться, убить, тукнуть, треснуть, трахнуть, тюкнуть, пропустить по маленькой, дюбнуть, шлепнуть, пропустить стопаря, выпалить, остограмиться, остопариться, прикончить, ухайдакать, раздаться, замочить, пропустить рюмочку, огреть, скушать, пришить, прихлопнуть, стрельнуть, стукнуть, застрелить, громыхнуть, бахнуть, бухнуть, дернуть, ухандакать, вышибить душу, пришибить, клюнуть, боднуть, бабахнуть, пристукнуть, кокнуть, уложенный, вышибить дух, навести концы, оставить мокрое место, укокать, прикокнуть, пальнуть, шпокнуть, вздрогнуть, двинуть, решить, застукать рюмочку, пропустить рюмашку, опрокинуть стаканчик, пропустить стаканчик, проложить прокладочку, кончить, оприходовать, чебурахнуть, щелкнуть, тарарахнуть, ухлопать, осушить, угрохать, порешить, опорожнить, ударить, покончить, выстрелить, укокошить, уложить, бацнуть, съесть, выпить, угробить, чикнуть, положитьКакой именно из глаголов, в применении к Допе-Гепе, должен вернуть твое доверие?
показати весь коментар
30.05.2016 16:06 Відповісти
"Ты мне тычь..." (С)
)))
Меня устроит глагол "Завести уголовное дело по факту сепаратизма и угрозы целостности территории государства". Немного длинное слово, что поделаешь.
показати весь коментар
30.05.2016 16:12 Відповісти
http://patrioty.org.ua/other/hpu-pochala-zaochno-sudyty-posibnyka-rosiiskykh-terorystiv-volodymyra-zhyrynovskoho-120679.html ГПУ почала заочно судити посібника російських терористів Володимира Жириновського .
показати весь коментар
30.05.2016 16:13 Відповісти
есть кто одекватный
показати весь коментар
30.05.2016 16:00 Відповісти
Одекватного нет. Есть вмИняемый.
показати весь коментар
30.05.2016 17:31 Відповісти
А коли вже судитимуть очно?
показати весь коментар
30.05.2016 16:00 Відповісти
очно они без суда как билого и лесника
показати весь коментар
30.05.2016 18:48 Відповісти
Вышки бойко - экзамен для югика
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
А хорошо ли поживает контр-адмирал Володя Высоцкий, агитирующий воинов Украины сдаться и переметнуться к русне?
Где сей офицер чести?
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
Почалося. І Х%йла будуть судити і Петра Першого. Всє сядуть.
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
типа того и сидеть будут заочно
показати весь коментар
30.05.2016 17:46 Відповісти
виртуальный пракурор
Луценко: Командующего Черноморского флота РФ Витко будут судить заочно - Цензор.НЕТ 776
показати весь коментар
30.05.2016 16:02 Відповісти
во во будет ловить мыльные бульбашки заочно
показати весь коментар
30.05.2016 16:06 Відповісти
болтовня, болтовня, будущие времена... старый трюк
показати весь коментар
30.05.2016 16:04 Відповісти
А превзошедший всех по цинизму и бесчестности предатель адмирал Березовский?
показати весь коментар
30.05.2016 16:06 Відповісти
Поживем увидим,а сейчас один треп!
показати весь коментар
30.05.2016 16:06 Відповісти
Луценко: Командующего Черноморского флота РФ Витко будут судить пока заочно , потом он будет насильно доставлен в Киев и расстрелян на Майдане .
показати весь коментар
30.05.2016 16:19 Відповісти
Юра ты кочай заниматься окозамыливанием! Ты своих предателей, казнокрадов и воров сади которых куда не ткни с закрытыми глазами не промахнешся. А ты заочно будешь судить какого то козломордого. Ты его сначала споймай, привези в Украину и посади здесь. А то так можно и Дарт Вейдера с десектиконтами судить. Юра кончай чудить эти фокусы уже не прокатят, разве что по тебе самому.
показати весь коментар
30.05.2016 16:24 Відповісти
по ходу югик на абсент перешел.
ватный ***** в крысму только посмеется с него.
показати весь коментар
30.05.2016 16:24 Відповісти
эти ватные ***** еще недавно спокойно ездили в Украину свои делишки утрясать, так что пусть судят, а кому и когда придет время посмеяться мы еще посмотрим.
показати весь коментар
30.05.2016 16:27 Відповісти
А Путина кода? Витко только приказы выполнял, его тоже надо судить но в меньшие степени
показати весь коментар
30.05.2016 16:33 Відповісти
Трепло оно и в африке трепло.Пол Верховной Рады на пожизненное "наработали" ,а он о заочных судах.Вы очных ***** в упор не видите.
показати весь коментар
30.05.2016 16:54 Відповісти
Хорошо...Но вот что с гепой? Ждем возможности "судить заочно"?)))
показати весь коментар
30.05.2016 16:57 Відповісти
...заочно судить...заочно арестовать...так же заочно дать срок или расстрелять! Ух балагуры блин ! Так можно на 80 % россиян в суд подать за поддержку сепаратизма и оправдания возвращения Крыма !.... Короче д.***** !
показати весь коментар
30.05.2016 16:59 Відповісти
Луценко, я знав що ти долбойоб і мудак..Але ти перевершив всі переконання...Луценко, запамятай йолоп ти пісзданутий, доки Верховна Рада не прийме Закон про заочне судочинство, доти ти можеш підтирати свою жопу будь якою бумажкою з Печорського суда ... Підар *******..