"Ми вражені ескалацією на Донбасі", - Пайєтт
Про це він заявив журналістам у вівторок у Київському Інституті післядипломної освіти після присяги волонтерів Корпусу Миру США в Україні, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"Ми вражені тією ескалацією, яка за останні дні відбувається на сході України. Ми були свідками того, як бойовики, якими керує Росія, збили безпілотний апарат ОБСЄ. І ми бачили в доповіді ОБСЄ, що колони бойовиків рухаються вздовж лінії зіткнення для того, щоб здійснювати рейди й напади", - сказав він.
Пайєтт зазначив, що президент США Барак Обама на саміті "Великої сімки" наголосив, що насильству потрібно покласти край, воно має припинитися.
"І в силах Росії, щоб це сталося, щоб це насильство було припинено", - додав посол США в Україні.
Пайєтт також додав, що зараз найголовніше підтримати єдність західної спільноти між США та їхніми союзниками щодо єдиного підходу стосовно режиму санкцій.
"І ми будемо докладати всіх зусиль, щоб дипломатичними важелями домогтися реалізації Мінських угод", - запевнив він.
мы вышли на новый уровень!!! они уже не обеспокоенны, а потрясены!!!