6871 відвідувач онлайн
1 871 25

У Київраді анонсували створення музею тоталітаризму

Київрада веде переговори зі створення музею тоталітаризму. Найкращим місцем для музею експерти вважають територію національного комплексу "Експоцентр" України.

Про це повідомив сьогодні на прес-конференції заступник київського міського голови - секретар Київради Володимир Прокопів, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛІГА.net.

"Ми ведемо переговори про місце розташування такого музею. Розглядаються кілька локацій, які могли б підійти. В експертному середовищі вважають, що найкращою локацією могла б бути ВДНГ. З цією організацією ведуться переговори. Цим підприємством зараз опікується молода команда реформаторів. У них своя концепція розвитку. Але я вважаю, що створення такого музею не буде розходитися з їхньою концепцією, і ми зможемо втілити цю ідею в життя. У будь-якому випадку, цей музей буде", - сказав Прокопів.

Також читайте: Усі предмети з "Межигір'я" зберігаються в нашому музеї. У резиденцію Пшонки ми потрапили, коли там уже нічого не було, - в.о. директора Національного художнього музею

Також як місця можливого розташування музею розглядаються музей народної архітектури та побуту Пирогове, парк Партизанської слави, ботанічний сад ім. Фоміна та парк Нивки.

"У місті Києві має бути таке місце, де ми зможемо навчити наших дітей не повторювати тих помилок, які були в минулому", - зазначив він.

Поки пам'ятники і пам'ятні дошки, демонтовані в рамках декомунізації, які вціліли під час демонтажу, розміщуються на території Державного музею авіації в Жулянах.

Арт-менеджер Володимир Кадигроб, який бере участь у розробці концепції музею, додав, що планується не просто зосередити всі пам'ятники в одному місці, але і показати їх у контексті.

"Чому ці пам'ятники були створені, як це відбувалося, дати більше інформації про дух того часу, щоб майбутні покоління могли краще зрозуміти історію, той час, коли все це відбувалося", - сказав він.

За його словами, через місяць планується вийти на попередню концепцію, на осінь 2016 року вийти на публічне обговорення проекту.

Нагадаємо, 9 квітня 2015 року парламент України 254 голосами заборонив використання символіки комуністичного і нацистського тоталітарних режимів.
Топ коментарі
+4
И мумию Симонэнка
показати весь коментар
01.06.2016 15:03 Відповісти
+3
Геническ передаёт Крыму:
"Вы держитесь там. Всего доброго и хорошего настроения и спасибо за сезон"

В Киевсовете анонсировали создание музея тоталитаризма - Цензор.НЕТ 4694
показати весь коментар
01.06.2016 15:04 Відповісти
+3
зачем?.. это первоочередная задача?.. чтобы помнили и было где собираться комунорегианалам с пионэрами и безбашеной витренчихе с цветами?..
показати весь коментар
01.06.2016 15:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это надо давно было сделать, еще 20 лет назад...и аккуратненько перенести в него все памятники коммунякам
показати весь коментар
01.06.2016 15:00 Відповісти
И мумию Симонэнка
показати весь коментар
01.06.2016 15:03 Відповісти
И самих коммуняк.
показати весь коментар
01.06.2016 15:09 Відповісти
Предлагаю переименовать
улицу Банковою ,на улицу Оффшорная !
показати весь коментар
01.06.2016 15:22 Відповісти
А там где стоит верховный суд в "вул.Хабарна"
показати весь коментар
01.06.2016 15:25 Відповісти
не, ну как-то сложно отыскать параллели с Пирогово и Ботаническим...
показати весь коментар
01.06.2016 15:01 Відповісти
Геническ передаёт Крыму:
"Вы держитесь там. Всего доброго и хорошего настроения и спасибо за сезон"

В Киевсовете анонсировали создание музея тоталитаризма - Цензор.НЕТ 4694
показати весь коментар
01.06.2016 15:04 Відповісти
Бачив такий музей в Кам"янці-Подільському ще в 2010-му році. Туди був знесений весь мотлох радянської системи.
показати весь коментар
01.06.2016 15:04 Відповісти
ура *****! теперь нада штат музея со всеми вытекающими пильгами. и податок с народа. конкретно на музей. а кагжы вы думали?????

а потом комиссию по расследованию зловжывань... и комиссию по контролю деятельности комиссии... и важно! льготы по коммуналке им! этому ***** музею!!!! воду бесплатно свет за счет умерших или нерожденных кислород отобрать у киян.

короч . нафиг оно нам нада??????
***** скока можно за собой тащить этот мертвый труп тоталитарщины?????
перекреститься и забыть как страшный сон. и строить сегоняшний день.... завтрашний.... будущее короче....
показати весь коментар
01.06.2016 15:05 Відповісти
зачем?.. это первоочередная задача?.. чтобы помнили и было где собираться комунорегианалам с пионэрами и безбашеной витренчихе с цветами?..
показати весь коментар
01.06.2016 15:07 Відповісти
Так быстрее выявить скрытых любителей рус-весны .А если по правде, то подрастающее поколение должно знать про это так же , как и про голодомор
показати весь коментар
01.06.2016 15:43 Відповісти
документы оставить, а памятники продать нуждающимся диктаторам по миру задорого, остальные, не представляющие культурной ценности, уничтожить..
а иначе лет через сто внучок петрушки Симоненко только поменяет табличку "музей тоталитаризма" на "музей жертв фошиздов", соберёт паству "через телевизор" и продолжит дело сатаны..
показати весь коментар
01.06.2016 17:24 Відповісти
А кто ему подскажет поменять? А кто ему даст? А будут ли знать потомки про дедушку ленина?беспокоится не о чем-коммунистическое прошлое не повторится
показати весь коментар
01.06.2016 17:35 Відповісти
самое место для музея тоталитаризма или в Міжгір'ї, а то может вообще в донбассі, ну в Краматорськ, ну такой прям совдепія
показати весь коментар
01.06.2016 15:19 Відповісти
В верховной раде его разместите *****.
показати весь коментар
01.06.2016 15:24 Відповісти
Главными экспонатами музея должны стать Путин и Янукович. С них, пока еще живых, реально сделать чучела.
показати весь коментар
01.06.2016 15:28 Відповісти
симоненин тоже подходит
показати весь коментар
01.06.2016 15:36 Відповісти
Точно. Хороший экземпляр. Упустил из виду.
показати весь коментар
01.06.2016 15:50 Відповісти
В Киевсовете анонсировали создание музея тоталитаризма - Цензор.НЕТ 115
показати весь коментар
01.06.2016 15:35 Відповісти
В Киевсовете анонсировали создание музея тоталитаризма - Цензор.НЕТ 149
показати весь коментар
01.06.2016 15:39 Відповісти
Слава Богу не как Ющенко.... музей в Октябрьском дворце.... на ВДНХ нормуль....
показати весь коментар
01.06.2016 15:49 Відповісти
Я против размещения чучел комуняцких на ВДНХ.В Голосеевском районе и без них уже есть Лысая гора, ещё комуняцкой нечисти тут не хватало
показати весь коментар
01.06.2016 16:12 Відповісти
Такий музей можна в Биківні створити. Нехай діти бачать причину та наслідки тоталітарного режиму Сталіна та більшовиків.
показати весь коментар
01.06.2016 18:33 Відповісти