9249 відвідувачів онлайн
18 681 45

Кабмін звільнив главу "Укравтодору" Батищева, - Омелян

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, вчора в Кабміні "вирували інфраструктурні пристрасті": "Замінено правління "Укрзалізниці". Не до кінця, не настільки, як цього б хотілося. Але, хоча й компромісний, але це крок вперед".

"Затверджено багатостраждальний контракт з главою УЗ Бальчуном. Замінено керівництво "Укравтодору". Тепер ключове завдання - не втратити темп ремонту доріг, не дати розікрасти виділені платниками податків кошти і знайти гідну кандидатуру нового глави цієї організації", - зазначив Омелян.

Також читайте: Стан дорожньої мережі на 97% не відповідає потребам економіки та вимагає ремонту, - Шимків

Однак, на думку міністра інфраструктури, необхідно щось робити з конкурсами, оскільки "іноді вони приносять щире здивування, замість очікуваного захоплення".

Нагадаємо, Андрій Батищев обіймав пост глави правління Державної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" з серпня 2015 року. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 7 жовтня 2015 року був призначений головою Державного агентства автомобільних доріг України.

Досьє на екс-главу "Укравтодору" Андрія Батищева можна прочитати тут.
Топ коментарі
+14
Автодоровцев надо не увольнять, а на кол тварей сажать! ГДЕ НОРМАЛЬНЫЕ ДОРОГИ?!!
показати весь коментар
02.06.2016 11:54 Відповісти
+11
Так как воруют на ремонте дорог-нигде не воруют
показати весь коментар
02.06.2016 11:53 Відповісти
+10
- странно, дорог нет а "Укравтодор" есть. Парадокс..- а деньги где?
показати весь коментар
02.06.2016 11:54 Відповісти

Завантаження...